libgnome-keyring master - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
cs: Přístup byl odepřen

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
cs: Služba gnome-keyring-daemon neběží.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
cs: Chyba při komunikaci se službou gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
cs: Klíčenka tohoto jména již existuje

en: Programmer error: The application sent invalid data.
cs: Chyba programátora: Aplikace poslala neplatná data.

en: No matching results
cs: Neodpovídá žádný vysledek

en: A keyring with that name does not exist.
cs: Klíčenka tohoto jména neexistuje.

en: The keyring has already been unlocked.
cs: Tato klíčenka již byla odemčena.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
cs: Výchozí
