libgnome-keyring - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
da: Adgang nægtet

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
da: Programmet gnome-keyring-daemon kører ikke.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
da: Fejl ved kommunikation med gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
da: En nøglering med dette navn findes allerede

en: Programmer error: The application sent invalid data.
da: Programmørfejl: Programmet sendte ugyldige data.

en: No matching results
da: Ingen træffere

en: A keyring with that name does not exist.
da: Der findes ikke nogen nøglering med dette navn.

en: The keyring has already been unlocked.
da: Nøgleringen er allerede blevet låst op.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
da: Standardnøglering
