libgnome-keyring master - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
el: Άρνηση πρόσβασης

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
el: Η εφαρμογή gnome-keyring-daemon  δεν εκτελείται.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
el: Σφάλμα επικοινωνίας με gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
el: Μια κλειδοθήκη με αυτό το όνομα υπάρχει ήδη

en: Programmer error: The application sent invalid data.
el: Σφάλμα προγραμματισμού: Η εφαρμογή απέστειλε μη έγκυρα δεδομένα.

en: No matching results
el: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα που να ταιριάζουν

en: A keyring with that name does not exist.
el: Δεν υπάρχει κλειδοθήκη με αυτό το όνομα.

en: The keyring has already been unlocked.
el: Η κλειδοθήκη έχει ήδη ξεκλειδωθεί.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
el: Προεπιλογή
