libgnome-keyring master - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
es: Acceso denegado

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
es: La aplicación gnome-keyring-daemon no se está ejecutando.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
es: Error al comunicarse con gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
es: Ya existe un depósito de claves con ese nombre

en: Programmer error: The application sent invalid data.
es: Error de programación: La aplicación envió datos no válidos.

en: No matching results
es: No se encontró ningún resultado coincidente

en: A keyring with that name does not exist.
es: No existe un depósito de claves con ese nombre.

en: The keyring has already been unlocked.
es: El depósito de claves ya se ha desbloqueado.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
es: Predeterminado
