libgnome-keyring master - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
fa: امکان دسترسی رد شد

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
fa: برنامه gnome-keyring-daemon در حال اجرا نیست.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
fa: خطا در هنگام ارتباط با gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
fa: یک جا کلیدی به همین نام وجود دارد

en: Programmer error: The application sent invalid data.
fa: خطا برنامه‌نویس: برنامه داده نامعتبر ارسال کرد.

en: No matching results
fa: هیچ نتیجهٔ منطبقی پیدا نشد

en: A keyring with that name does not exist.
fa: جا کلیدی‌ای به این نام وجود ندارد.

en: The keyring has already been unlocked.
fa: جا کلیدی قبلا باز شده است.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
fa: پیش فرض
