libgnome-keyring master - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
gl: Acceso denegado

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
gl: O aplicativo gnome-keyring-daemon non está en execución.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
gl: Produciuse un erro ao comunicarse con gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
gl: Xa existe un anel de chaves con ese nome

en: Programmer error: The application sent invalid data.
gl: Erro de programación: O aplicativo enviou datos incorrectos.

en: No matching results
gl: Non hai resultados

en: A keyring with that name does not exist.
gl: Non existe un anel de chaves con ese nome.

en: The keyring has already been unlocked.
gl: O anel de chaves xa foi desbloqueado.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
gl: Predeterminado
