gnome-keyring - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
he: הגישה נדחתה

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
he: היישום gnome-keyring-daemon application אינו פעיל.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
he: ארעה שגיאה בעת יצירת הקשר עם gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
he: צרור מפתחות בשם זה כבר קיים

en: Programmer error: The application sent invalid data.
he: שגיאת מתכנת: היישום שלח נתונים שגויים.

en: No matching results
he: אין תוצאות תואמות

en: A keyring with that name does not exist.
he: צרור מפתחות בשם זה אינו קיים.

en: The keyring has already been unlocked.
he: צרור המפתחות כבר שוחרר.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
he: ברירת מחדל
