libgnome-keyring master - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
lv: Piekļuve liegta

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
lv: Gnome-keyring-daemon lietotne nav palaista.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
lv: Kļūda, sazinoties ar gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
lv: Saišķis ar tādu nosaukumu jau eksistē

en: Programmer error: The application sent invalid data.
lv: Programmētāja kļūda — lietotne nosūtīja nederīgus datus.

en: No matching results
lv: Nav rezultātu

en: A keyring with that name does not exist.
lv: Saišķis ar tādu nosaukumu neeksistē.

en: The keyring has already been unlocked.
lv: Šis saišķis jau ir atbloķēts.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
lv: Noklusējuma
