libgnome-keyring - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
nl: De toepassing ‘gnome-keyring-daemon’ is niet actief.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
nl: Fout tijdens communiceren met gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
nl: Er bestaat reeds een sleutelbos met deze naam.

en: Programmer error: The application sent invalid data.
nl: Programmeerfout: de toepassing zond ongeldige gegevens.

en: No matching results
nl: Geen resultaten gevonden

en: A keyring with that name does not exist.
nl: Er bestaat geen sleutelbos met deze naam.

en: The keyring has already been unlocked.
nl: De sleutelbos is reeds ontgrendeld.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
nl: Standaard
