libgnome-keyring master - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
pa: ਗਨੋਮ-ਕੀਰਿੰਗ-ਡੈਮਨ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਚੱਲ ਨਹੀਂ ਰਹੀ।

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
pa: ਗਨੋਮ-ਕੀਰਿੰਗ-ਡੈਮਨ ਨਾਲ ਸੰਚਾਰ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: A keyring with that name already exists
pa: ਉਸ ਨਾਂ ਨਾਲ ਕੀਰਿੰਗ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦ ਹੈ

en: Programmer error: The application sent invalid data.
pa: ਪਰੋਗਰਾਮਰ ਗਲਤੀ: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਨੇ ਅਢੁੱਕਵਾਂ ਡਾਟਾ ਭੇਜਿਆ।

en: No matching results
pa: ਕੋਈ ਮਿਲਦਾ ਨਤੀਜਾ ਨਹੀਂ

en: A keyring with that name does not exist.
pa: ਉਸ ਨਾਂ ਨਾਲ ਕੀਰਿੰਗ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦ ਹੈ।

en: The keyring has already been unlocked.
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਅਣ-ਲਾਕ ਹੈ।

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
pa: ਡਿਫਾਲਟ
