libgnome-keyring master - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
te: అనుమతి నిరాకరించబడింది

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
te: గ్నోమ్-కీరింగ్-డీమెన్ అనువర్తనం నడుచుటలేదు.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
te: గ్నోమ్-కీరింగ్-డీమెన్‌తో సంప్రదిస్తున్నపుడు దోషం

en: A keyring with that name already exists
te: ఆ పేరుతో ఇదివరకే ఒక కీరింగు ఉన్నది

en: Programmer error: The application sent invalid data.
te: ప్రోగామర్ దోషం: అనువర్తనం చెల్లని సమాచారాన్ని పంపింది.

en: No matching results
te: సరిపోలిన ఫలితాలేవీ కనపడలేదు

en: A keyring with that name does not exist.
te: ఆ పేరుతో ఎటువంటి కీరింగు లేదు.

en: The keyring has already been unlocked.
te: కీరింగు ఇదివరకే అన్ బ్లాక్ చేయబడింది.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
te: అప్రమేయం
