libgnome-keyring - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
ug: زىيارەت رەت قىلىندى

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ug: gnome-keyring-daemon پروگرامما ئىجرا قىلىنمايۋاتىدۇ.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ug: gnome-keyring-daemon بىلەن ئالاقىلەشكەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: A keyring with that name already exists
ug: ئوخشاش ئاتتىكى شىفىرلىق ئاچقۇچ ھالقىسى مەۋجۇت

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ug: پروگرامما خاتالىقى: پروگرامما ئىناۋەتسىز سانلىق-مەلۇمات يوللىدى.

en: No matching results
ug: ماس كېلىدىغان نەتىجە يوق

en: A keyring with that name does not exist.
ug: بۇ ئاتتىكى شىفىرلىق ئاچقۇچ ھالقىسى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The keyring has already been unlocked.
ug: بۇ شىفىرلىق ئاچقۇچ ھالقىسىنىڭ قۇلۇپى ئېچىلغان.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى
