libgnome - en to br translation catalogue (48 entries)

en: Error message
br: Kemenn-fazi

en: Informational message
br: Kemenn-gelaouiñ

en: Log in
br: Lugañ

en: Log out
br: Dilugañ

en: Miscellaneous message
br: Kemenn all

en: Question dialog
br: Boest goulennata

en: System events
br: Darvoudoù sistem

en: Warning message
br: Kemenn-diwall

en: Default Background
br: Drekleur dre ziouer

en: Choose menu item
br: Dibab un elfenn el lañser

en: Click on command button
br: Klikit war an afell-arc'had

en: User interface events
br: Darvoudoù an etrefas-arveriad

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
br: N'eus ket tu da gaout un dermenell, implijet e vo xterm, Met ne c'halle ket labourat

en: GNOME GConf Support
br: Skor GConf GNOME

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
br: N'eus ket tu da gaout an domani GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
br: N'eus ket tu da gaout an domani GNOME_FILE_DOMAIN_HELP.

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
br: N'eus ket da ziskouez ar skoazell rak n'eo ket ur c'havlec'h %s.  Gwirit hoc'h staliadur mar plij ganeoc'h.

en: Unable to find doc_id %s in the help path
br: N'eus ket tu da gavout doc_id %s er c'havlec'h skoazell

en: Help document %s/%s not found
br: N'eo ket bet kavet an teul skoazell %s/%s

note: FIXME: get this from bonobo
en: Bonobo Support
br: Skor Bonobo

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
br: N'eus ket tu da grouiñ ur c'havlec'h kefluniadur GNOME evit an arveriad `%s': %s

en: GNOME Virtual Filesystem
br: Reizhiad restroù galloudel GNOME

en: GNOME Library
br: Levraoueg GNOME

en: Show GNOME options
br: Diskouez an dibarzhioù GNOME

en: Popt Table
br: Taolenn Popt

en: The table of options for popt
br: Taolenn dibarzhioù evit popt

en: GNOME path
br: Treug GNOME

en: Path in which to look for installed files
br: Kavlec'h e-lec'h klask restroù staliet

en: App version
br: Handelv an arload

en: Version of this application
br: Handelv an arload-mañ

en: Create Directories
br: Krouiñ teuliadoù

en: Enable Sound
br: Gweredekaat ar son

en: Enable sound on startup
br: Gweredekaat ar son e-pad al loc'hañ

en: Help options
br: Dibarzhioù ar skoazell

en: Application options
br: Dibarzhioù an arload

en: MODULE1,MODULE2,...
br: MOLLAD1, MOLLAD2,...

en: GConf moniker
br: moniker GConf

en: Unknown type
br: Rizh dianav

en: Terminal application
br: Arload termenell

en: Unable to find help paths %s or %s. Please check your installation
br: N'eus ket tu da gavout ar c'havlec'hioù skoazell %s pe %s. Gwirit hoc'h staliadur mar plij ganeoc'h

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
br: N'eus ket tu da gavout ar restroù skoazell en %s pe %s.  Gwirit hoc'h staliadur mar plij ganeoc'h

en: HOSTNAME:PORT
br: OSTIZ : PORZH

en: Popt Flags
br: Banneloù Popt

en: App ID
br: ID an arload

en: Gtk+ Theme
br: Tres Gtk+

en: Icon Theme
br: Tres Arlun

en: Use Custom Font
br: Arverañ un nodrezh personalaet

en: Enable ESD
br: Gweredekaat ESD
