libgnome - en to cs translation catalogue (272 entries)

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Informational message
cs: Informační zpráva

en: Log in
cs: Přihlášení

en: Log out
cs: Odhlášení

en: Miscellaneous message
cs: Různé zprávy

en: Question dialog
cs: Dialog s otázkou

en: System events
cs: Systémové události

en: Warning message
cs: Varovná zpráva

en: Default Background
cs: Výchozí pozadí

en: Choose menu item
cs: Výběr položky nabídky

en: Click on command button
cs: Kliknutí na tlačítko

en: Select check box
cs: Výběr zaškrtávacího pole

en: User interface events
cs: Události uživatelského rozhraní

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
cs: Nemohu najít terminál, používám xterm, i když to nemusí fungovat

en: GNOME GConf Support
cs: Podpora GNOME GConf

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
cs: Nemohu najít doménu GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
cs: Nemohu najít doménu GNOME_FILE_DOMAIN_HELP.

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
cs: Nemohu zobrazit nápovědu, protože %s není adresář. Zkontrolujte prosím svou instalaci.

en: Unable to find help paths %s or %s. Please check your installation
cs: Nelze najít cesty nápovědy %s či %s. Zkontrolujte prosím svou instalaci.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
cs: Nemohu najít soubory nápovědy v %s ani %s. Zkontrolujte prosím svou instalaci.

en: Unable to find doc_id %s in the help path
cs: V cestě nápovědy nemohu nalézt doc_id %s

en: Help document %s/%s not found
cs: Dokument nápovědy %s/%s nenalezen

note: FIXME: get this from bonobo
en: Bonobo Support
cs: Podpora Bonobo

en: Bonobo activation Support
cs: Podpora Bonobo activation

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
cs: Nemohu vytvořit adresář uživatelského nastavení gnome `%s': %s

en: Could not stat private per-user gnome configuration directory `%s': %s
cs: Nelze provést fstat() na soukromý uživatelský konfigurační adresář "%s": %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user gnome configuration directory `%s': %s
cs: Nemohu nastavit mód 0700 na adresáři soukromého uživatelského nastavení gnome `%s': %s

en: Could not create gnome accelerators directory `%s': %s
cs: Nemohu vytvořit adresář klávesových zkratek gnome `%s': %s

en: GNOME Virtual Filesystem
cs: Virtuální souborový systém GNOME

en: Disable sound server usage
cs: Zakázat použití zvukového serveru

en: Enable sound server usage
cs: Povolit použití zvukového serveru

en: Host:port on which the sound server to use is running
cs: Počítač:port, na kterém běží zvukový server

en: HOSTNAME:PORT
cs: POČÍTAČ:PORT

en: GNOME Library
cs: Knihovna GNOME

en: Show GNOME options
cs: Zobrazit možnosti GNOME

en: Popt Table
cs: Tabulka Popt

en: The table of options for popt
cs: Tabulka voleb pro popt

en: Popt Flags
cs: Volby popt

en: The flags to use for popt
cs: Volby pro použití v popt

en: Popt Context
cs: Kontext popt

en: The popt context pointer that GnomeProgram is using
cs: Ukazatel na kontext popt, který používá GnomeProgram

en: GOption Context
cs: Kontext GOption

en: The goption context pointer that GnomeProgram is using
cs: Ukazatel na kontext goption, který používá GnomeProgram

en: Human readable name
cs: Člověkem čitelné jméno

en: Human readable name of this application
cs: Člověkem čitelné jméno této aplikace

en: GNOME path
cs: Cesta GNOME

en: Path in which to look for installed files
cs: Cesta, ve které se hledají instalované soubory

en: App ID
cs: ID aplikace

en: ID string to use for this application
cs: ID řetězec používaný pro tuto aplikaci

en: App version
cs: Verze aplikace

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

en: GNOME Prefix
cs: Prefix GNOME

en: Prefix where GNOME was installed
cs: Prefix, kde bylo nainstalováno GNOME

en: GNOME Libdir
cs: Libdir GNOME

en: Library prefix where GNOME was installed
cs: Prefix knihoven, kde bylo nainstalováno GNOME

en: GNOME Datadir
cs: Datadir GNOME

en: Data prefix where GNOME was installed
cs: Prefix dat, kde bylo nainstalováno GNOME

en: GNOME Sysconfdir
cs: Sysconfdif GNOME

en: Configuration prefix where GNOME was installed
cs: Prefix konfigurace, kde bylo nainstalováno GNOME

en: GNOME App Prefix
cs: Prefix aplikace GNOME

en: Prefix where this application was installed
cs: Prefix, kde byla nainstalována tato aplikace

en: GNOME App Libdir
cs: Libdir aplikace GNOME

en: Library prefix where this application was installed
cs: Prefix knihoven, kde byla nainstalována tato aplikace

en: GNOME App Datadir
cs: Datadir aplikace GNOME

en: Data prefix where this application was installed
cs: Prefix dat, kde byla nainstalována tato aplikace

en: GNOME App Sysconfdir
cs: Sysconfdir aplikace GNOME

en: Configuration prefix where this application was installed
cs: Prefix konfigurace, kde byla nainstalována tato aplikace

en: Create Directories
cs: Vytvořit adresáře

en: Create standard GNOME directories on startup
cs: Vytvořit při startu standardní adresáře GNOME

en: Enable Sound
cs: Povolit zvuk

en: Enable sound on startup
cs: Povolit při startu zvuk

en: How to connect to esd
cs: Jak se připojit k esd

en: Help options
cs: Volby nápovědy

en: Application options
cs: Volby aplikace

en: Dynamic modules to load
cs: Nahrát dynamické moduly

en: MODULE1,MODULE2,...
cs: MODUL1,MODUL2,...

note: Translators: the first %s is the error message, 2nd %s the program name
en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: %s
    Spusťte '%s --help' pro zobrazení úplného seznamu přepínačů příkazového řádku.

en: Unknown internal error while displaying this location.
cs: Neznámá interní chyba při zobrazování tohoto umístění.

en: The specified location is invalid.
cs: Zadané umístění je neplatné.

en: There was an error parsing the default action command associated with this location.
cs: Při zpracovávání příkazu implicitní akce asociovaného s tímto umístěním došlo k chybě.

en: There was an error launching the default action command associated with this location.
cs: Při spouštění příkazu implicitní akce asociovaného s tímto umístěním došlo k chybě.

en: There is no default action associated with this location.
cs: S tímto umístěním není asociována implicitní akce.

en: The default action does not support this protocol.
cs: Implicitní akce nepodporuje tento protokol.

en: The request was cancelled.
cs: Požadavek byl zrušen.

en: The host "%s" could not be found.
cs: Počítač "%s" nelze najít.

en: The host could not be found.
cs: Počítač nelze najít.

en: The location or file could not be found.
cs: Umístění nebo soubor nelze najít.

en: The login has failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: Error showing url: %s
cs: Chyba při zobrazování url: %s

en: Extra Moniker factory
cs: Generátor Extra Moniker

en: GConf moniker
cs: Moniker GConf

en: config indirect moniker
cs: nepřímý moniker config

en: Unknown type
cs: Neznámý typ

en: Key %s not found in configuration
cs: V nastavení nenalezen klíč %s

en: Beep when a modifier is pressed.
cs: Pípnout, je-li stisknut modifikátor.

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
cs: Zakázat, jsou-li zároveň stisknuty dvě klávesy.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds.
cs: Nepřijmout klávesu jako stisknutou, není-li podržena @delay milisekund.

en: How long to accelerate in milliseconds
cs: Jak dlouho zrychlovat v milisekundách

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
cs: Kolik milisekund trvá přejít z 0 na maximální rychlost.

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
cs: Kolik milisekund počkat, než začnou fungovat klávesy pohybu myši.

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
cs: O kolik pixelů za sekundu se posunout při maximální rychlosti.

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds.
cs: Ignorovat více stisknutí _stejné_ klávesy do @delay milisekund.

en: Initial delay in milliseconds
cs: Počáteční zpoždění v milisekundách

en: Minimum interval in milliseconds
cs: Minimální interval v milisekundách

en: Pixels per seconds
cs: Pixelů za sekundu

en: minimum interval in milliseconds
cs: minimální interval v milisekundách

en: List of assistive technology applications to start when logging into the GNOME desktop.
cs: Seznam aplikací technologie usnadnění, které chcete spustit při přihlášení do prostředí GNOME.

en: Startup Assistive Technology Applications
cs: Spouštět aplikace technologie usnadnění

en: GNOME to start preferred Mobility assistive technology application during login.
cs: GNOME spustí preferovanou aplikaci technologie usnadnění v oblasti pohyblivosti během přihlášení.

en: Preferred Mobility assistive technology application
cs: Preferovaná aplikace technologie usnadnění v oblasti pohyblivosti

en: Preferred Mobility assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
cs: Preferovaná aplikace technologie usnadnění v oblasti pohyblivosti k použití při přihlášení, v nabídce či příkazovém řádku.

en: Start preferred Mobility assistive technology application
cs: Spustit preferovanou aplikaci technologie usnadnění v oblasti pohyblivosti

en: GNOME to start preferred Visual assistive technology application during login.
cs: GNOME spustí preferovanou aplikaci technologie usnadnění v oblasti zobrazování během přihlášení.

en: Preferred Visual assistive technology application
cs: Preferovaná aplikace technologie usnadnění v oblasti zobrazování

en: Preferred Visual assistive technology application be used for login, menu, or command line.
cs: Preferovaná aplikace technologie usnadnění v oblasti zobrazování k použití při přihlášení, v nabídce či příkazovém řádku.

en: Start preferred Visual assistive technology application
cs: Spustit preferovanou aplikaci technologie usnadnění v oblasti zobrazování

en: Browser needs terminal
cs: Prohlížeč potřebuje terminál

en: Browser understands remote
cs: Prohlížeč rozumí remote

en: Default browser
cs: Implicitní prohlížeč

en: Default browser for all URLs.
cs: Výchozí prohlížeč pro všechna URL.

en: Whether the default browser needs a terminal to run.
cs: Zda výchozí prohlížeč potřebuje ke běhu terminál.

en: Whether the default browser understands netscape remote.
cs: Zda výchozí prohlížeč rozumí "netscape remote".

en: Calendar needs terminal
cs: Kalendář potřebuje terminál

en: Default calendar
cs: Výchozí kalendář

en: Default calendar application
cs: Výchozí aplikace kalendáře

en: Default tasks
cs: Výchozí úlohy

en: Default tasks application
cs: Výchozí aplikace úloh

en: Tasks needs terminal
cs: Úlohy potřebují terminál

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run
cs: Zda výchozí kalendář potřebuje ke běhu terminál

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run
cs: Zda výchozí aplikace úloh potřebuje ke běhu terminál

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
cs: Argument používaný pro spuštění programů v terminálu definovaném v klíči 'exec'.

en: Exec Arguments
cs: Argumenty exec

en: Terminal application
cs: Aplikace terminálu

en: Terminal program to use when starting applications that require one.
cs: Terminálový program, který chcete použít pro start aplikací jej vyžadující.

en: A list with names of the first window manager workspaces. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
cs: Seznam názvů pracovních ploch prvního manažera oken. Tento klíč byl od GNOME 2.12 zastaralý.

en: Fallback window manager (deprecated)
cs: Náhradní manažer oken (zastaralé)

en: Fallback window manager if user window manager can't be found. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
cs: Náhradní manažer oken, pokud nelze najít uživatelského manažera oken. Tento klíč byl od GNOME 2.12 zastaralý.

en: Names of the workspaces (deprecated)
cs: Názvy pracovních ploch (zastaralé)

en: The number of workspaces (deprecated)
cs: Počet pracovních ploch (zastaralé)

en: The number of workspaces the window manager should use This key has been deprecated since GNOME 2.12.
cs: Počet pracovních ploch, které má manažer oken používat. Tento klíč byl od GNOME 2.12 zastaralý.

en: User window manager (deprecated)
cs: Uživatelský manažer oken (zastaralé)

en: Window manager to try first. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
cs: Manažer oken, který zkusit nejdřív. Tento klíč byl od GNOME 2.12 zastaralý.

en: Color Shading Type
cs: Typ barevného stínování

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".
cs: Určuje, jak je vykreslen obrázek nastavený v wallpaper_filename. Možné hodnoty jsou "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".

en: Draw Desktop Background
cs: Kreslit pozadí pracovní plochy

en: File to use for the background image.
cs: Soubor, který chcete použít pro obrázek na pozadí.

en: Have GNOME draw the desktop background.
cs: Nechat GNOME kreslit pozadí pracovní plochy.

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid".
cs: Jak stínovat barvu pozadí. Možné hodnoty jsou "horizontal-gradient", "vertical-gradient" a "solid".

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
cs: Levá nebo horní barva při kreslení přechodů, nebo jediná barva.

en: Opacity with which to draw the background picture.
cs: Průhlednost, se kterou kreslit obrázek na pozadí.

en: Picture Filename
cs: Jméno souboru obrázku

en: Picture Opacity
cs: Průhlednost obrázku

en: Picture Options
cs: Možnosti obrázku

en: Primary Color
cs: Primární barva

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
cs: Pravá nebo dolní barva při kreslení přechodů, nepoužito pro jedinou barvu.

en: Secondary Color
cs: Sekundární barva

en: File Icon Theme
cs: Motiv ikon souborů

en: Theme used for displaying file icons.
cs: Motiv používaný k zobrazování ikon souborů.

en: Basename of the default theme used by gtk+.
cs: Základní jméno implicitního motivu používaného v gtk+.

en: Buttons Have Icons
cs: Tlačítka mají ikony

en: Can Change Accels
cs: Může změnit zkratky

en: Cursor Blink
cs: Blikání kurzoru

en: Cursor Blink Time
cs: Čas blikání kurzoru

en: Default font
cs: Implicitní písmo

en: Document font
cs: Písmo dokumentu

en: Enable Accessibility
cs: Povolit zpřístupnění

en: Enable Animations
cs: Povolit animace

en: GTK IM Module
cs: Modul GTK IM

en: GTK IM Preedit Style
cs: Styl GTK IM Preedit

en: GTK IM Status Style
cs: Styl GTK IM Status

en: Gtk+ Theme
cs: Motiv Gtk+

en: Icon Theme
cs: Motiv ikon

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
cs: Motiv ikon, které použít pro panel, nautilus atd.

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
cs: Klávesová zkratka pro otevření lišt nabídek.

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
cs: Délka cyklu blikání kurzoru v milisekundách.

en: Menubar Detachable
cs: Panel nabídek je odpojitelný

en: Menubar accelerator
cs: Klávesová zkratka panelu nabídek

en: Menus Have Icons
cs: Nabídky mají ikony

en: Menus Have Tearoff
cs: Nabídky mají úchyt

en: Module for GtkFileChooser
cs: Modul pro GtkFileChooser

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gio", "gnome-vfs" and "gtk+".
cs: Modul, který chcete používat jako model systému souborů pro widget GtkFileChooser. Možné hodnoty jsou "gio", "gnome-vfs" a "gtk+".

en: Monospace font
cs: Neproporcionální písmo

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
cs: Název neproporcionálního písma (s pevnou šířkou), které používat napři. v terminálech.

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
cs: Jméno stylu Preedit vstupní metody GTK+ používané v gtk+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
cs: Jméno stylu Status vstupní metody GTK+ používané v gtk+.

en: Name of the default font used by gtk+.
cs: Jméno implicitního písma používaného v gtk+.

en: Name of the default font used for reading documents.
cs: Název výchozího písma používaného ke čtení dokumentů.

en: Name of the input method module used by GTK+.
cs: Název modulu vstupní metody používaný v GTK+.

en: Show the 'Input Methods' menu
cs: Zobrazovat nabídku 'Vstupní metody'

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
cs: Zobrazovat nabídku 'Řídící znak Unicode'

en: Size of icons in toolbars, either "small-toolbar" or "large-toolbar".
cs: Velikost ikon na lištách nástrojů, buď "small-toolbar" nebo "large-toolbar".

en: Status Bar on Right
cs: Stavová lišta vpravo

en: Toolbar Detachable
cs: Lišta nástrojů odpojitelná

en: Toolbar Icon Size
cs: Velikost ikon lišty nástrojů

en: Toolbar Style
cs: Styl lišty nástrojů

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both-horiz", "icons", and "text".
cs: Styl lišty nástrojů. Platné hodnoty jsou "both", "both-horiz", "icons" a "text".

en: Use Custom Font
cs: Použít vlastní písmo

en: Whether Applications should have accessibility support.
cs: Zda by měly aplikace mít podporu zpřístupnění.

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
cs: Jestli mají být zobrazovány animace. Poznámka: toto je globální klíč, změní chování manažera oken, panelu atd.

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text.
cs: Jestli mohou tlačítka zobrazovat ikonu vedle textu tlačítka.

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry.
cs: Jestli mohou nabídky zobrazovat ikonu vedle položky nabídky.

en: Whether menus should have a tearoff.
cs: Jestli mají mít nabídky úchyt.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method.
cs: Jestli kontextové nabídky vstupních polí a textových polí mají nabízet změnu vstupní metody.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters.
cs: Jestli kontextové nabídky vstupních polí a textových polí mají nabízet změnu vložení řídicích znaků.

en: Whether the cursor should blink.
cs: Jestli má kurzor blikat.

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
cs: Jestli uživatel může odpojit panely nabídek a posouvat je.

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
cs: Jestli uživatel může odpojit lišty nástrojů a posouvat je.

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when positioned over an active menuitem.
cs: Zda uživatel může dynamicky přiřadit novou klávesovou zkratku stisknutím klávesy nad aktivní položkou nabídky.

en: Whether to display a status bar meter on the right.
cs: Jestli zobrazovat měřidlo na stavové liště vpravo.

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
cs: Jestli použít vlastní písmo v aplikacích gtk+.

en: Disable URL and MIME type handlers
cs: Zakázat obsluhu URL a typů MIME

en: Disable command line
cs: Zakázat příkazový řádek

en: Disable lock screen
cs: Zakázat zamykání obrazovky

en: Disable print setup
cs: Zakázat nastavení tisku

en: Disable printing
cs: Zakázat tisk

en: Disable saving files to disk
cs: Zakázat ukládání souborů na disk

en: Disable user switching
cs: Zakázat přepínání uživatelů

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
cs: Znemožnit běh jakýchkoliv aplikací obsluhujících URL nebo typy MIME.

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
cs: Znemožnit uživateli přistupovat k terminálu nebo určovat příkazový řádek pro spuštění. To například zakáže přístup k dialogu panelu "Spustit aplikaci".

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
cs: Znemožnit uživateli měnit nastavení tisku. To například zakáže přístup k dialogům "Nastavení tisku" všech aplikací.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
cs: Znemožnit uživateli tisknout. To například zakáže přístup k dialogům "Vytisknout" všech aplikací.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
cs: Znemožnit uživateli ukládat soubory na disk. To například zakáže přístup k dialogům "Uložit jako" všech aplikací.

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
cs: Zabránit uživateli přepínat na jiný účet, pokud je jeho sezení aktivní.

en: Prevent the user to lock his screen.
cs: Zabránit uživateli v zamčení obrazovky.

en: File name of the bell sound to be played.
cs: Název souboru se zvukem zvonku, který chcete přehrávat.

en: Keyboard Bell Custom Filename
cs: Vlastní jméno souboru klávesového zvonku

en: Remember NumLock state
cs: Pamatovat si stav NumLock

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
cs: Je-li nastaveno na true, GNOME si bude mezi sezeními pamatovat stav LED NumLock.

en: possible values are "on", "off", and "custom".
cs: možné hodnoty jsou "on", "off" a "custom".

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
cs: Násobitel zrychlení pohybu myši. Hodnota -1 je implicitní pro systém.

en: Cursor font
cs: Písmo kurzoru

en: Cursor size
cs: Velikost kurzoru

en: Cursor theme
cs: Motiv kurzoru

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support Xcursor, such as XFree86 4.3 and later.
cs: Název motivu kurzoru. Používáno jen Xservery, které podporují Xcursor, například XFree86 4.3 a pozdější.

en: Distance before a drag is started.
cs: Vzdálenost, než začne tažení.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
cs: Vzdálenost v pixelech, o kterou se musí kurzor posunout, než je aktivován zrychlený pohyb myši. Hodnota -1 je implicitní pro systém.

en: Double Click Time
cs: Čas dvojitého kliknutí

en: Drag Threshold
cs: Práh tažení

en: Font name of the cursor. If unset, the default font is used. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
cs: Název písma kurzoru. Není-li nastaveno, používá se implicitní písmo. Tato hodnota je předána X serveru jen při startu každého sezení, takže její změna v době sezení nebude mít vliv, dokud se znovu nepřihlásíte.

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
cs: Zvýrazní současné umístění ukazatele, když je stisknuta a uvolněna klávesa Control.

en: Length of a double click.
cs: Délka dvojitého kliknutí.

en: Locate Pointer
cs: Nalézt ukazatel

en: Motion Threshold
cs: Práh pohybu

en: Mouse button orientation
cs: Orientace tlačítek myši

en: Single Click
cs: Jednoduché kliknutí

en: Single click to open icons.
cs: Jednoduché kliknutí otevírá ikony.

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
cs: Velikost kurzoru, na který se odkazuje cursor_theme.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
cs: Přehodit levé a pravé tlačítko myši u myši pro leváky.

en: Default mixer device
cs: Výchozí zařízení směšovače

en: Default mixer tracks
cs: Výchozí stopy směšovače

en: Enable ESD
cs: Povolit ESD

en: Enable sound server startup.
cs: Povolit spuštění zvukového serveru.

en: Input feedback sounds
cs: Zvuky zpětné vazby vstupu

en: Sound theme name
cs: Název motivu zvuku

en: Sounds for events
cs: Zvuky pro události

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
cs: Motiv zvuku XDG, který má být použit u zvuků událostí.

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
cs: Výchozí zařízení směšovače užívané multimediálními klávesovými zkratkami.

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
cs: Výchozí stopy směšovače užívané multimediálními klávesovými zkratkami.

en: Whether to play sounds on input events.
cs: Jestli přehrávat zvuky při událostech vstupu.

en: Whether to play sounds on user events.
cs: Jestli přehrávat zvuky při uživatelských událostech.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
cs: Maximální stáří náhledů ve vyrovnávací paměti ve dnech. Nastavte na -1 k zakázání vymazání.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
cs: Maximální velikost vyrovnávací paměti náhledů v megabajtech. Nastavte na -1 k zakázání vymazání.

en: Disable all external thumbnailers
cs: Zakázat všechny externí tvůrce miniatur

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
cs: Nastavte na true pro zákaz všech externích programů pro tvorbu miniatur, bez ohledu na to, jestli jsou jednotlivě zakázány/povoleny.

en: Allow postponing of breaks
cs: Povolit odkládání přestávek

en: Break time
cs: Doba přestávky

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
cs: Počet minut psaní před přechodem do režimu přestávky.

en: Number of minutes that the typing break should last.
cs: Počet minut délky přestávky.

en: Type time
cs: Doba psaní

en: Whether or not keyboard locking is enabled
cs: Jestli je povoleno zamknutí klávesnice

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
cs: Jestli je povoleno zamknutí klávesnice.

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
cs: Jestli může být obrazovka přestávky ve psaní odložena.
