libgnome - en to nl translation catalogue (268 entries)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Informational message
nl: Informatieve melding

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: Miscellaneous message
nl: Algemene melding

en: Question dialog
nl: Vraag-dialoogvenster

en: System events
nl: Systeemacties

en: Warning message
nl: Waarschuwingsmelding

en: Default Background
nl: Standaard bureaubladachtergrond

en: Choose menu item
nl: Kies menu-item

en: Click on command button
nl: Klik op de opdrachtknop

en: Select check box
nl: Selecteer aankruisvakje

en: User interface events
nl: Gebruikersinterface-acties

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
nl: Kan geen terminalprogramma vinden. Gebruik xterm hoewel dit mogelijk niet werkt.

en: GNOME GConf Support
nl: Gnome GConf-ondersteuning

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
nl: Kan het domein Gnome_FILE_DOMAIN_APP_HELP niet vinden

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
nl: Kan het domein Gnome_FILE_DOMAIN_HELP niet vinden

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
nl: Kan hulptekst niet tonen omdat %s geen map is. Controleer uw installatie.

en: Unable to find help paths %s or %s. Please check your installation
nl: Kan hulppaden %s of %s niet vinden. Controleer uw installatie.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
nl: Kan hulpbestanden niet vinden in %s, noch in %s. Controleer uw installatie.

en: Unable to find doc_id %s in the help path
nl: Kan doc_id %s in het hulppad niet vinden.

en: Help document %s/%s not found
nl: Hulpdocument %s/%s niet gevonden

note: FIXME: get this from bonobo
en: Bonobo Support
nl: Bonobo-ondersteuning

en: Bonobo activation Support
nl: Bonobo activeringsondersteuning

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
nl: Kan de gebruikerspecifieke Gnome-configuratiemap '%s' niet aanmaken: %s

en: Could not stat private per-user gnome configuration directory `%s': %s
nl: Kan de gebruikerspecifieke Gnome-configuratiemap '%s' niet benaderen: %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user gnome configuration directory `%s': %s
nl: Kan de gebruikerspecifieke Gnome-privéconfiguratiemap '%s' niet op modus 0700 zetten: %s

en: Could not create gnome accelerators directory `%s': %s
nl: Kan de Gnome-sneltoetsenmap '%s' niet maken: %s

en: GNOME Virtual Filesystem
nl: Gnome virtueel bestandssysteem

en: Disable sound server usage
nl: Gebruik van geluidsserver uitschakelen

en: Enable sound server usage
nl: Gebruik van geluidsserver inschakelen

en: Host:port on which the sound server to use is running
nl: Host:poort waarop de te gebruiken geluidsserver actief is

en: HOSTNAME:PORT
nl: HOSTNAAM:POORT

en: GNOME Library
nl: Gnome-bibliotheek

en: Show GNOME options
nl: Gnome-opties tonen

en: Popt Table
nl: Popt-tabel

en: The table of options for popt
nl: De optietabel voor popt

en: Popt Flags
nl: Popt-vlaggen

en: The flags to use for popt
nl: De te gebruiken vlaggen voor popt

en: Popt Context
nl: Popt-context

en: The popt context pointer that GnomeProgram is using
nl: De popt contextpointer die GnomeProgram gebruikt

en: GOption Context
nl: GOption-context

en: The goption context pointer that GnomeProgram is using
nl: De goption-contextpointer die GnomeProgram gebruikt

en: Human readable name
nl: Leesbare naam

en: Human readable name of this application
nl: De naam van deze toepassing in leesbare vorm

en: GNOME path
nl: Gnome-pad

en: Path in which to look for installed files
nl: Pad waarin gezocht wordt naar geïnstalleerde bestanden

en: App ID
nl: Toepassing-ID

en: ID string to use for this application
nl: De te gebruiken ID-tekenreeks voor deze toepassing

en: App version
nl: Toepassing-versie

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: GNOME Prefix
nl: Gnome-voorvoegsel

en: Prefix where GNOME was installed
nl: Locatie waarin Gnome werd geïnstalleerd

en: GNOME Libdir
nl: Gnome-bibliotheekmap

en: Library prefix where GNOME was installed
nl: Bibliotheek-locatie waarin Gnome werd geïnstalleerd

en: GNOME Datadir
nl: Gnome-datamap

en: Data prefix where GNOME was installed
nl: Data-locatie waarin Gnome werd geïnstalleerd

en: GNOME Sysconfdir
nl: Gnome-sysconfmap

en: Configuration prefix where GNOME was installed
nl: Configuratielocatie waarin Gnome werd geïnstalleerd

en: GNOME App Prefix
nl: Gnome toepassingsvoorvoegsel

en: Prefix where this application was installed
nl: Locatie waarin deze toepassing werd geïnstalleerd

en: GNOME App Libdir
nl: Gnome toepassings-bibliotheekmap

en: Library prefix where this application was installed
nl: Bibliotheek-locatie waarin deze toepassing werd geïnstalleerd

en: GNOME App Datadir
nl: Gnome toepassingsdatamap

en: Data prefix where this application was installed
nl: Data-locatie waarin deze toepassing werd geïnstalleerd

en: GNOME App Sysconfdir
nl: Gnome toepassings-sysconfmap

en: Configuration prefix where this application was installed
nl: Configuratielocatie waarin deze toepassing werd geïnstalleerd

en: Create Directories
nl: Mappen aanmaken

en: Create standard GNOME directories on startup
nl: Standaard Gnome-mappen aanmaken bij opstarten

en: Enable Sound
nl: Geluid inschakelen

en: Enable sound on startup
nl: Geluid inschakelen bij opstarten

en: How to connect to esd
nl: Hoe met esd te verbinden

en: Help options
nl: Hulpopties

en: Application options
nl: Toepassingsopties

en: Dynamic modules to load
nl: Te laden dynamische modules

note: Translators: the first %s is the error message, 2nd %s the program name
en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: %s
    Typ '%s --help' voor een volledige lijst met opdrachtregelopties.

en: Unknown internal error while displaying this location.
nl: Onbekende interne fout bij het weergeven van deze locatie.

en: The specified location is invalid.
nl: De aangegeven locatie is ongeldig.

en: There was an error parsing the default action command associated with this location.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ontleden van de standaardactie-opdracht die geassocieerd is met deze locatie.

en: There was an error launching the default action command associated with this location.
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de standaardactie-opdracht die geassocieerd is met deze locatie.

en: There is no default action associated with this location.
nl: Er is geen standaardactie geassocieerd met deze locatie.

en: The default action does not support this protocol.
nl: De standaardactie ondersteunt dit protocol niet.

en: The request was cancelled.
nl: De aanvraag is geannuleerd.

en: The host "%s" could not be found.
nl: De ‘%s’-host was onvindbaar.

en: The host could not be found.
nl: De host was onvindbaar.

en: The location or file could not be found.
nl: De locatie of het bestand was onvindbaar.

en: The login has failed.
nl: Het aanmelden is mislukt.

en: Error showing url: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het tonen van url: %s

en: Extra Moniker factory
nl: Extra bijnaam-fabriek

en: GConf moniker
nl: GConf-bijnaam

en: config indirect moniker
nl: indirecte bijnaam configureren

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: Key %s not found in configuration
nl: Toets %s niet gevonden in configuratie

en: Beep when a modifier is pressed.
nl: Piepen bij aanslaan van een optietoets.

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
nl: Uitschakelen wanneer twee toetsen tegelijkertijd worden aangeslagen.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds.
nl: Toets niet accepteren als ingedrukt tenzij @delay milliseconden lang ingedrukt gehouden.

en: How long to accelerate in milliseconds
nl: Hoe lang te versnellen in milliseconden

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
nl: Hoeveel milliseconden het duurt om van 0 naar maximumsnelheid te gaan.

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
nl: Hoeveel milliseconden te wachten voordat muisbewegingstoetsen in werking treden.

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
nl: Hoeveel pixels per seconde te bewegen op maximumsnelheid.

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds.
nl: Meerdere aanslagen van _dezelfde_ toets negeren binnen @delay milliseconden.

en: Initial delay in milliseconds
nl: Startvertraging in milliseconden

en: Minimum interval in milliseconds
nl: Minimuminterval in milliseconden

en: Pixels per seconds
nl: Pixels per seconde

en: minimum interval in milliseconds
nl: minimuminterval in milliseconden

en: List of assistive technology applications to start when logging into the GNOME desktop.
nl: Lijst van te starten assisterende technologie-toepassingen bij het aanmelden bij de Gnome werkomgeving.

en: Startup Assistive Technology Applications
nl: Opstarten van assisterende technologie-toepassingen

en: GNOME to start preferred Mobility assistive technology application during login.
nl: Of Gnome de assisterende technologie-toepassing voor mobiliteit moet starten tijdens het inloggen.

en: Preferred Mobility assistive technology application
nl: Geprefereerde assisterende technologie-toepassing voor mobiliteit

en: Preferred Mobility assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
nl: Geprefereerde assisterende technologie-toepassing voor mobiliteit die bij inloggen, het menu en de opdrachtregel gebruikt moet worden.

en: Start preferred Mobility assistive technology application
nl: Opstarten van assisterende technologie-toepassing voor mobiliteit

en: GNOME to start preferred Visual assistive technology application during login.
nl: Of Gnome de assisterende technologie-toepassing voor visuele hulp moet starten na inloggen.

en: Preferred Visual assistive technology application
nl: Geprefereerde assisterende technologie-toepassing voor visuele hulp

en: Preferred Visual assistive technology application be used for login, menu, or command line.
nl: Geprefereerde assisterende technologie-toepassing voor visuele hulp die bij inloggen, het menu en de opdrachtregel gebruikt moet worden.

en: Start preferred Visual assistive technology application
nl: Opstarten van assisterende technologie-toepassing voor visuele hulp

en: Browser needs terminal
nl: Browser heeft terminalvenster nodig

en: Browser understands remote
nl: Browser begrijpt 'remote'

en: Default browser
nl: Standaardbrowser

en: Default browser for all URLs.
nl: Standaardbrowser voor alle URL's.

en: Whether the default browser needs a terminal to run.
nl: Of de standaardbrowser voor het uitvoeren een terminalvenster vereist.

en: Whether the default browser understands netscape remote.
nl: Of de standaardbrowser de Netscape 'remote'-opdracht begrijpt.

en: Calendar needs terminal
nl: Agenda heeft terminalvenster nodig

en: Default calendar
nl: Standaardagenda

en: Default calendar application
nl: Standaard agenda toepassing

en: Default tasks
nl: Standaard taken

en: Default tasks application
nl: Standaard taken toepassing

en: Tasks needs terminal
nl: Taken heeft terminalvenster nodig

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run
nl: Of de standaardagenda toepassing voor het uitvoeren een terminalvenster vereist

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run
nl: Of de standaardtaak toepassing voor het uitvoeren een terminalvenster vereist

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
nl: Argument voor het uitvoeren van programma's in het terminalvenster gedefinieerd door de 'exec'-sleutel.

en: Exec Arguments
nl: Exec-argumenten

en: Terminal application
nl: Terminaltoepassing

en: Terminal program to use when starting applications that require one.
nl: Terminalprogramma voor het starten van toepassingen die er één vereisen.

en: A list with names of the first window manager workspaces. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
nl: Een namenlijst van de eerste window manager-werkbladen. Deze sleutel is ontraden sinds Gnome 2.12.

en: Fallback window manager (deprecated)
nl: Terugval-window manager (ontraden)

en: Fallback window manager if user window manager can't be found. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
nl: Windowmanager om op terug te vallen als de gebruikers-windowmanager onvindbaar is. Deze sleutel is ontraden sinds Gnome 2.12.

en: Names of the workspaces (deprecated)
nl: Werkbladnamen (ontraden)

en: The number of workspaces (deprecated)
nl: Aantal werkbladen (ontraden)

en: The number of workspaces the window manager should use This key has been deprecated since GNOME 2.12.
nl: Het aantal werkbladen dat de window manager moet gebruiken. Deze sleutel is ontraden sinds Gnome 2.12.

en: User window manager (deprecated)
nl: Gebruikers-windowmanager (ontraden)

en: Window manager to try first. This key has been deprecated since GNOME 2.12.
nl: Als eerste te proberen windowmanager. Deze sleutel is ontraden sinds Gnome 2.12.

en: Color Shading Type
nl: Type kleurschakering

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".
nl: Bepaalt hoe de afbeeldingen die ‘wallpaper_filename’ is ingesteld wordt weergegeven. Mogelijke waarden zijn ‘none’ (niet), ‘wallpaper’ (behang), ‘centered’ (gecentreerd), ‘scaled’ (geschaald), ‘stretched’ (uitgerekt), ‘zoom’ (ingezoomd) of ‘spanned’ (opgerekt).

en: Draw Desktop Background
nl: Bureaubladachtergrond tekenen

en: File to use for the background image.
nl: Bestand voor achtergrondafbeelding.

en: Have GNOME draw the desktop background.
nl: Laat Gnome de werkbladachtergrond tekenen.

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid".
nl: Hoe de achtergrondkleur getekend moet worden. Mogelijke waarden zijn ‘horizontal-gradient’, ‘vertical-gradient’, ‘solid’.

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
nl: Linker - of bovenste kleur bij kleurverloop, of gewoon de kleur bij één kleur.

en: Opacity with which to draw the background picture.
nl: Doorzichtigheid van de achtergrondafbeelding.

en: Picture Filename
nl: Bestandsnaam van afbeelding

en: Picture Opacity
nl: Doorzichtigheid van afbeelding

en: Picture Options
nl: Opties van afbeelding

en: Primary Color
nl: Primaire kleur

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
nl: Rechter of onderste kleur bij kleurverloop (ongebruikt bij één kleur).

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: File Icon Theme
nl: Bestandspictogramthema

en: Theme used for displaying file icons.
nl: Te gebruiken thema voor bestandspictogrammen.

en: Basename of the default theme used by gtk+.
nl: Basisnaam voor standaardthema van gtk+.

en: Buttons Have Icons
nl: Menu's hebben pictogrammen

en: Can Change Accels
nl: Mag sneltoetsen veranderen

en: Cursor Blink
nl: Knipperen van Cursor

en: Cursor Blink Time
nl: Knippersnelheid van cursor

en: Default font
nl: Standaardlettertype

en: Document font
nl: Documentlettertype

en: Enable Accessibility
nl: Toegankelijkheid gebruiken

en: Enable Animations
nl: Animaties gebruiken

en: Gtk+ Theme
nl: Gtk+ Thema

en: Icon Theme
nl: Pictogramthema

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
nl: Te gebruiken pictogramthema voor het paneel, nautilus, etc...

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
nl: Sneltoets voor het openen van de menubalken.

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
nl: Lengte van de cursor-knippercyclus, in milliseconden.

en: Menubar Detachable
nl: Menubalken kunnen losgescheurd worden

en: Menubar accelerator
nl: Menubalk-sneltoets

en: Menus Have Icons
nl: Menu's hebben pictogrammen

en: Menus Have Tearoff
nl: Menu's hebben een losscheuroptie

en: Module for GtkFileChooser
nl: Module voor GtkFileChooser

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gio", "gnome-vfs" and "gtk+".
nl: Te gebruiken modelmodule voor bestandssysteemweergave voor het GtkFileChooser element. Mogelijke waardes zijn ‘gio’, ‘gnome-vfs’ en ‘gtk+’.

en: Monospace font
nl: Niet-proportioneel lettertype

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
nl: Naam van een niet-proportioneel lettertype voor gebruik in terminalvenster-achtige toepassingen.

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
nl: Naam de van GTK+ invoermethode Preedit-stijl van gtk+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
nl: Naam de van GTK+ invoermethode Status-stijl van gtk+.

en: Name of the default font used by gtk+.
nl: Naam van het standaardlettertype van gtk+.

en: Name of the default font used for reading documents.
nl: Naam van het standaardlettertype voor het lezen van documenten.

en: Name of the input method module used by GTK+.
nl: Naam de van GTK+ invoermethode.

en: Show the 'Input Methods' menu
nl: 'Invoermethoden'-menu tonen

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
nl: Het 'Unicode controleteken'-menu tonen

en: Size of icons in toolbars, either "small-toolbar" or "large-toolbar".
nl: De grootte pictogrammen op de werkbalken, geldige waarden zijn ´small-toolbar´ of ´large-toolbar´.

en: Status Bar on Right
nl: Statusbalk aan de rechterkant

en: Toolbar Detachable
nl: Werkbalken kunnen losgescheurd worden

en: Toolbar Icon Size
nl: Werkbalk pictogramafmetingen

en: Toolbar Style
nl: Werkbalkstijl

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both-horiz", "icons", and "text".
nl: Werkbalkstijl. Geldige waarden zijn ‘both’, ‘both-horiz’, ‘icons’ en ‘text’.

en: Use Custom Font
nl: Aangepast lettertype gebruiken

en: Whether Applications should have accessibility support.
nl: Of programma's toegankelijkheid moeten gebruiken.

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
nl: Of animaties weergegeven moeten worden. Opmerking: Dit is een globale instelling. Het heeft invloed op het paneel, vensterbeheer, etc...

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text.
nl: Of menu's behalve een opschrift ook een pictogram mogen weergeven.

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry.
nl: Of menu's een pictogram naast een menu-ingang mogen weergeven.

en: Whether menus should have a tearoff.
nl: Of menu's een losscheurrand moeten hebben.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method.
nl: Of de contextmenu's van tekstvelden een optie moeten bieden om de invoermethode te wijzigen.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters.
nl: Of de contextmenu's van tekstvelden een optie moeten bieden om controletekens in te voegen.

en: Whether the cursor should blink.
nl: Of de cursor moet knipperen.

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
nl: Of de gebruiker menubalken kan losscheuren en los op het scherm kan neerzetten.

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
nl: Of de gebruiker werkbalken kan losscheuren en los op het scherm kan neerzetten.

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when positioned over an active menuitem.
nl: Of de gebruiker dynamisch een nieuwe sneltoetsbinding kan aangeven wanneer de muis een selecteerbaar menuonderdeel aanwijst.

en: Whether to display a status bar meter on the right.
nl: Of er een meter op statusbalk aan de rechterkant weergegeven moet worden.

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
nl: Of gtk+-toepassingen een aangepast lettertype moeten gebruiken.

en: Disable URL and MIME type handlers
nl: URL- en MIME-type afhandeling uitschakelen

en: Disable command line
nl: Opdrachtregel uitschakelen

en: Disable lock screen
nl: Schermvergrendeling uitschakelen

en: Disable print setup
nl: Afdrukinstellingen uitschakelen

en: Disable printing
nl: Afdrukken uitschakelen

en: Disable saving files to disk
nl: Opslaan van bestanden naar schijf uitschakelen

en: Disable user switching
nl: Wisselen van gebruiker uitschakelen

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
nl: Voorkomen dat bepaalde toepassingen gestart worden voor het afhandelen van URL- of MIME-types.

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
nl: De gebruiker verhinderen om toegang tot de terminal te krijgen of om een uit te voeren opdrachtregel op te geven. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang uit tot het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster van het paneel.

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
nl: De gebruiker verhinderen om de afdrukinstellingen aan te passen. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang uit tot de ‘Afdrukinstellingen’-dialoogvensters van alle toepassingen.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
nl: De gebruiker verhinderen af te drukken. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang uit tot de "Afdrukken"-dialoogvensters van alle toepassingen.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
nl: De gebruiker verhinderen om bestanden naar schijf op te slaan. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang uit tot de ‘Opslaan als’-dialoogvensters van alle toepassingen.

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
nl: Voorkomen dat van gebruiker gewisseld kan worden als de sessie actief is

en: Prevent the user to lock his screen.
nl: Voorkomen dat de gebruiker het scherm kan vergrendelen

en: File name of the bell sound to be played.
nl: Bestandsnaam van af te spelen geluid als beltoon.

en: Keyboard Bell Custom Filename
nl: Aangepaste bestandsnaam toetsenbordbeltoon

en: Remember NumLock state
nl: NumLock-status onthouden

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
nl: Als ingesteld op waar, dan zal Gnome de status van de NumLock LED onthouden van de ene sessie op de andere.

en: possible values are "on", "off", and "custom".
nl: mogelijke waarden zijn ‘on’, ‘off’, en ‘custom’ (aangepast).

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
nl: Versnellingsfactor voor muisbewegingen. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Cursor font
nl: Cursorlettertype

en: Cursor size
nl: Cursorgrootte

en: Cursor theme
nl: Cursorthema

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support Xcursor, such as XFree86 4.3 and later.
nl: Cursorthema-naam. Slechts gebruikt door Xservers die Xcursor ondersteunen, zoals XFree86 4.3 en nieuwer.

en: Distance before a drag is started.
nl: Afstand voordat wordt begonnen met slepen.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
nl: Afstand die de muisaanwijzer moet afleggen voordat de versnelling wordt ingeschakeld. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Double Click Time
nl: Dubbelkliktijd

en: Drag Threshold
nl: Sleepdrempel

en: Font name of the cursor. If unset, the default font is used. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
nl: Naam van het lettertype van de cursor. Als het niet ingesteld is, wordt het standaardlettertype gebruikt. Deze waarde wordt alleen bij het starten van elke sessie doorgegeven aan de X-server, dus om veranderingen te activeren zult u zich opnieuw moeten aanmelden.

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
nl: Geeft aan waar de muisaanwijzer zich bevindt wanneer de CTRL-toets wordt ingedrukt en losgelaten.

en: Length of a double click.
nl: Lengte van een dubbelklik.

en: Locate Pointer
nl: Muisaanwijzer localiseren

en: Motion Threshold
nl: Bewegingsdrempel

en: Mouse button orientation
nl: Muisoriëntatie

en: Single Click
nl: Enkele klik

en: Single click to open icons.
nl: Enkele klik om pictogrammen te openen.

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
nl: Grootte van de cursor waar cursor_theme naar verwijst.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
nl: Links en rechts omdraaien voor linkshandige muizen.

en: Default mixer device
nl: Standaard mixer

en: Default mixer tracks
nl: Standaard mixer-schuiven

en: Enable ESD
nl: ESD inschakelen

en: Enable sound server startup.
nl: Geluidsserver inschakelen.

en: Input feedback sounds
nl: Invoerfeedbackgeluiden

en: Sound theme name
nl: Naam van geluidsthema

en: Sounds for events
nl: Geluiden voor acties

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
nl: Het XDG-geluidsthema voor actiegeluiden.

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
nl: De mixer die standaard gebruikt wordt voor de multimediatoetsen.

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
nl: De mixer-schuiven die standaard gebruikt worden voor de multimediatoetsen.

en: Whether to play sounds on input events.
nl: Of er geluiden afgespeeld worden bij invoeracties.

en: Whether to play sounds on user events.
nl: Of er geluiden afgespeeld worden bij gebruikersacties.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
nl: Maximum leeftijd voor miniaturen in de cache, in dagen. Instellen op -1 om opschonen uit te zetten.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
nl: Maximum grootte van de miniaturen-cache, in megabyte. Instellen op -1 om opschonen uit te zetten.

en: Disable all external thumbnailers
nl: Externe miniaturiseringsprogramma's uitschakelen

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
nl: Instellen op waar om alle externe miniaturiseringsprogramma's uit te schakelen, ongeacht of ze individueel ingeschakeld/uitgeschakeld zijn.

en: Allow postponing of breaks
nl: Uitstellen van pauzes toestaan

en: Break time
nl: Pauze-tijd

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
nl: Aantal minuten tijd om te typen voordat pauze-modus begint.

en: Number of minutes that the typing break should last.
nl: Aantal minuten dat de tikpauze duurt.

en: Type time
nl: Tijd om te typen

en: Whether or not keyboard locking is enabled
nl: Of het op slot zetten van het toetsenbord is ingeschakeld

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
nl: Of het op slot zetten van het toetsenbord is ingeschakeld

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
nl: Of het tikpauze-scherm al dan niet kan worden uitgesteld.
