libgnome - en to xh translation catalogue (219 entries)

en: Error message
xh: Umyalezo wempazamo

en: Informational message
xh: Umyalezo onengcaciso

en: Log in
xh: Ngena

en: Log out
xh: Phuma

en: Miscellaneous message
xh: Omnye umyalezo

en: Question dialog
xh: Ibhokisi yombuzo

en: System events
xh: Imimiselo yeenkqubo

en: Warning message
xh: Umyalezo osisilumkiso

en: Choose menu item
xh: Khetha ulandelo lwemenyu

en: Click on command button
xh: Cofa kwiqhosha lomyalelo

en: Select check box
xh: Khetha ibhokisi yotshekha

en: User interface events
xh: Isibonakalisi-nkqubo somsebenzisi

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
xh: Ayifumani theminali, xa kusebenza i-xterm, nokuba ingangasebenzi

en: GNOME GConf Support
xh: INkxaso yeGNOME GConf

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
xh: Ayikwazi kufumana ummandla weGNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
xh: Ayikwazi ukufumana ummandla weGNOME_FILE_DOMAIN_HELP.

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
xh: Ayikwazi ukubonisa uncedo njengoko %s ingeloluhlu. Nceda ujonge ufakelo lwakho.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
xh: Ayikwazi ukufumana iifayili zoncedo njenge-%s okanye %s.  Nceda ujonge ufakelo lwakho

en: Unable to find doc_id %s in the help path
xh: Ayikwazi ukufumana doc_id %s kwindlela yoncedo

en: Help document %s/%s not found
xh: Uxwebhu loncedo %s/%s alufumaneki

note: FIXME: get this from bonobo
en: Bonobo Support
xh: Inkxaso yeBonobo

en: Bonobo activation Support
xh: INkxaso yokuvulwa kweBonobo

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
xh: Ayikwazi kwenza ngokoluhlu lwesimo somsebenzisi wegnome `%s': %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user gnome configuration directory `%s': %s
xh: Ayikwazi kuseta imowudi 0700 kuluhlu lwesimo somsebenzisi wegnome `%s': %s

en: Could not create gnome accelerators directory `%s': %s
xh: Ayikwazi kwenza uluhlu lwezikhawulezisi zegnome `%s': %s

en: Disable sound server usage
xh: Vala usetyenziso lwesandi seseva

en: Enable sound server usage
xh: Vula usetyenziso lwesandi seseva

en: Host:port on which the sound server to use is running
xh: Umququzeleli:isiqhagamsheli apho iseva yesandi ekufuneka isetyenzisiwe ivulwe khona

en: HOSTNAME:PORT
xh: IGAMA LOMQUQUZELELI:ISIQHAGAMSHELI

en: GNOME Virtual Filesystem
xh: INkqubo yeFayili eYelelanisiweyo yeGNOME

en: GNOME Library
xh: IThala leeFayili zeGNOME

en: Popt Table
xh: ITheyibhile yePopt

en: The table of options for popt
xh: Itheyibhile yokunye kwipopt

en: Popt Flags
xh: IiFlegi zePopt

en: The flags to use for popt
xh: Iiflegi ezisetyenziswa kwipopt

en: Popt Context
xh: Imeko yePopt

en: The popt context pointer that GnomeProgram is using
xh: Isalathisi semeko yepopt esisetyenziswa yiGnomeProgram

en: Human readable name
xh: Igama elifundeka eluntwini

en: Human readable name of this application
xh: Igama elifundeka eluntwini kule nkqubo yekhompyutha

en: GNOME path
xh: Indlela yeGNOME

en: Path in which to look for installed files
xh: Indlela apho ufuna khona iifayili ezifakiweyo

en: App ID
xh: I-ID yeNkqubo

en: ID string to use for this application
xh: Uluhlu lwe-ID olusetyenziswa kule nkqubo

en: App version
xh: Inguqulelo yenkqubo

en: Version of this application
xh: Inguqulelo yale nkqubo

en: GNOME Prefix
xh: Isimaphambili seGNOME

en: Prefix where GNOME was installed
xh: Isimaphambili apho kufakwe khona iGNOME

en: GNOME Libdir
xh: ILibdir yeGNOME

en: Library prefix where GNOME was installed
xh: Isimaphambili sethala leefayili apho kwakufakwe khona iGNOME

en: GNOME Datadir
xh: IDatadir yeGNOME

en: Data prefix where GNOME was installed
xh: Isimaphambili sedata apho kwakufakwe khona iGNOME

en: GNOME Sysconfdir
xh: ISysconfdir yeGNOME

en: Configuration prefix where GNOME was installed
xh: Isimo sesimaphambili apho kwakufakwe khona iGNOME

en: GNOME App Prefix
xh: Isimaphambili seNkqubo yeGNOME

en: Prefix where this application was installed
xh: Isimaphambili apho le nkqubo yayifakwe khona

en: GNOME App Libdir
xh: ILibdir yeNkqubo yeGNOME

en: Library prefix where this application was installed
xh: Isimaphambili sethala leefayili apho le nkqubo yayifakwe khona

en: GNOME App Datadir
xh: IDatadir yeNkqubo yeGNOME

en: Data prefix where this application was installed
xh: Isimaphambili sedata apho le nkqubo yayifakwe khona

en: GNOME App Sysconfdir
xh: ISysconfdir yeNkqubo yeGNOME

en: Configuration prefix where this application was installed
xh: Isimo sesimaphambili apho le nkqubo yayifakwe khona

en: Create Directories
xh: Yenza iZintlu

en: Create standard GNOME directories on startup
xh: Yenza izintlu ezisemgangathweni zeGNOME ekuqaleni

en: Enable Sound
xh: Vula iSandi

en: Enable sound on startup
xh: Vula isandi ekuqaleni

en: Espeaker
xh: Isandisi-zwi

en: How to connect to esd
xh: Indlela yokuqhagamshela kwi-esd

en: Help options
xh: Uncedo olukhoyo

en: Application options
xh: Okunye kwinkqubo

en: Dynamic modules to load
xh: Iimodyuli ezinkulu zokopisho

en: MODULE1,MODULE2,...
xh: IMODYULI1,MODYULI2,...

en: Unknown internal error while displaying this location.
xh: Impazamo yangaphakathi engaziwayo ngexa kuveliswa le ndawo.

en: The specified location is invalid.
xh: Le ndawo ichaziweyo ayikho.

en: There was an error parsing the default action command associated with this location.
xh: Kubekho impazamo ehlahlela inyathelo lomyalelo omiyo onxulumene nale ndawo.

en: There was an error launching the default action command associated with this location.
xh: Kubekho impazamo ekuqaliseni inyathelo lomyalelo omiyo onxulumene nale ndawo.

en: There is no default action associated with this location.
xh: Akukho nyathelo limiyo elinxulumene nale ndawo.

en: The default action does not support this protocol.
xh: Inyathelo elimiyo alixhasi le mithetho yokusebenza.

en: Unknown error code: %d
xh: Ikhowudi yempazamo engaziwa: %d

en: Error showing url: %s
xh: Impazamo ebonisa url: %s

en: Extra Moniker factory
xh: Ifektri ye-Extra Moniker

en: GConf moniker
xh: Imoniker yeGConf

en: config indirect moniker
xh: isimo semoniker engathanga ngqo

en: Unknown type
xh: Udidi olungaziwayo

en: Key %s not found in configuration
xh: Iqhosha %s alifumaneki kwisimo

en: Beep when a modifier is pressed
xh: Bhipha xa isilungisi sicofiwe

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
xh: Sukusebenza xa kucofwe amaqhosha amabini ngaxeshanye.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds
xh: Sukuvuma iqhosha njengelicofiweyo ngaphandle kokuba libanjwe @delay ngeemilisekondi

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed
xh: Zingaphi iimilisekondi ukusuka ku-0 ukuya kwesona santya siphezulu

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate
xh: Zingaphi iimilisekondi zokulinda ngaphambi kokuba amaqhosha ohambiso lwemawusi aqalise ukusebenza

en: How many pixels per second to move at the maximum speed
xh: Zingaphi ii-pixel kwisekondi nganye ukuhamba kwesona santya siphezulu

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds
xh: Sukuhoya ukucofa okuninzi _kwiqhosha_ elinye @delay lweemilisekondi

en: how long to accelerate in milliseconds
xh: kukude kangakanani ukukhawuleza ngeemilisekondi

en: initial delay in milliseconds
xh: ukulibaziseka kokuqala ngeemilisekondi

en: minimum interval in milliseconds
xh: ikhefu elingephi ngeemilisekondi

en: pixels per seconds
xh: ii-pixel kwisekondi nganye

en: List of assistive technology applications to start when logging into the GNOME desktop
xh: Uluhlu lweenkqubo zobuchwepheshe ezincedisayo ekuqaliseni kungeno kwidesktop yeGNOME

en: Startup Assistive Technology Applications
xh: IiNkqubo zoBuchwepheshe zoNcediso kuNgeno

en: Browser needs terminal
xh: Isikhangeli sifuna itheminali

en: Browser understands remote
xh: Isikhangeli siyayiqonda enye indawo

en: Default browser
xh: Isikhangeli esimiyo

en: Default browser for all URLs
xh: Isikhangeli esimiyo kuzo zonke ii-URL

en: Whether the default browser needs a terminal to run
xh: Noba isikhangeli esimiyo sifuna itheminali ukuze sisebenze

en: Whether the default browser understands netscape remote
xh: Noba isikhangeli esimiyo siyayiqonda enye indawo kwinetscape

en: Default help viewer
xh: Isibonisi soncedo esimiyo

en: Help viewer needs terminal
xh: Isibonisi soncedo sifuna itheminali

en: Whether the default help viewer accepts URLs
xh: Noba isibonisi soncedo esimiyo siyazamkela ii-URL

en: Whether the default help viewer needs a terminal to run
xh: Noba isibonisi soncedo esimiyo sifuna itheminali ukuze sisebenze

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
xh: Isiphumezi-miyalelo esisetyenzisiweyo ekuqaliseni iinkqubo kwitheminali echazwe liqhosha 'exec'.

en: Exec Arguments
xh: Iziphumezi-miyalelo ze-exec

en: Terminal application
xh: Ukusetyenziswa kwetheminali

en: Terminal program to use when starting applications that require one
xh: Inkqubo yetheminali ekufuneka isetyenzisiwe xa kuqaliswa iinkqubo eziyifunayo

en: A list with names of the first window manager workspaces.
xh: Uluhlu olunamagama eendawo zokusebenza kumlawuli wokuqala wefestile.

en: Fallback window manager
xh: Buyisela umlawuli wefestile

en: Fallback window manager if user window manager can't be found
xh: Buyisela umlawuli wefestile ukuba umsebenzisi womlawuli wefestile akafumaneki

en: Names of the workspaces
xh: Amagama eendawo zokusebenzela

en: The number of workspaces
xh: Inani leendawo zokusebenzela

en: The number of workspaces the window manager should use
xh: Inani leendawo zokusebenzela ekufuneka zisetyenziswe ngumlawuli wefestile

en: User window manager
xh: Umsebenzisi womlawuli wefestile

en: Window manager to try first
xh: Umlawuli wefestile uza kuzama kuqala

en: Color Shading Type
xh: Uhlobo loKhusela uMbala

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched".
xh: Imisa indlela yembonakalo yomhombiso weskrini_igama lefayili liyanikezelwa. Uncedo olunokubakho "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched".

en: Draw Desktop Background
xh: Zoba uMva weDesktop

en: File to use for the background image
xh: Ifayili eza kusetyenziswa kumfanekiso wangemva

en: Have GNOME draw the desktop background
xh: I-GNOME izobe umva wedesktop

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid"
xh: Indlela yokuhlikihla umbala ongemva. Uncedo olunokubakho "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid"

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
xh: Umbala osekhohlo okanye Phezulu xa uzoba ukuthambeka, okanye umbala ongqindilili.

en: Opacity with which to draw the background picture
xh: Ulwalamano lotshintshiselwano ekuzobeni umfanekiso ongemva

en: Picture Filename
xh: Igama leFayili yoMfanekiso

en: Picture Opacity
xh: Ulwalamano lotshintshiselwano loMbala

en: Picture Options
xh: Okunye kuMfanekiso

en: Primary Color
xh: UMbala wokuqala

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
xh: Umbala oseKunene okanye eZantsi xa uzoba ukuthambeka, awusetyenziswa kumbala ongqindilili.

en: Secondary Color
xh: UMbala weSibini

en: File Icon Theme
xh: UMxholo woMfanekiso onguMqondiso weFayili

en: Theme used for displaying file icons
xh: Umxholo osetyenziswayo ekuboniseni ii-aykhoni zefayili

en: Basename of the default theme used by gtk+.
xh: Igama elisisiseko somxholo omiyo osetyenziswa yi-gtk+.

en: Can Change Accels
xh: IngaTshintsha iZinqumlisi

en: Cursor Blink
xh: UkuDanyaza kweKhesa

en: Cursor Blink Time
xh: IXesha lokuDanyaza kweKhesa

en: Default font
xh: Ifonti emiselweyo

en: Enable Accessibility
xh: Yenza uFikelelo

en: Enable Animations
xh: Yenza ooPopayi basebenze

en: GTK IM Preedit Style
xh: ISimbo se-GTK IM Preedit

en: GTK IM Status Style
xh: ISimbo soBume be-GTK IM

en: Gtk+ Theme
xh: I-Gtk+ noMxholo

en: Icon Theme
xh: Umxholo woMfanekiso onguMqondiso

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
xh: Umxholo womfanekiso ongumqondiso ekufuneka usetyenzisiwe kwindawo yolawulo, inautilus, njl-njl.

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds
xh: Ubude bomjikelo wokudanyaza kwekhesa, ngeemilisekondi

en: Menubar Detachable
xh: Ukohlulwa koMgca weMenyu

en: Menus Have Icons
xh: IiMenyu zineMifanekiso enguMqondiso

en: Menus Have Tearoff
xh: Iimenyu zine-Tearoff

en: Module for GtkFileChooser
xh: Imodyuli yeGtkFileChooser

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gnome-vfs" and "gtk+".
xh: Imodyuli esetyenziswa njengomzekelo wefayili kwisixhobo seGtkFileChooser. Uncedo olunokubakho "gnome-vfs" and "gtk+".

en: Monospace font
xh: Ifonti elungelelanisiweyo

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
xh: Igama lefonti elungelelanisiweyo (ububanzi obuzinzisiweyo) kusetyenziso kwiindawo ezinjengeetheminali.

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
xh: Igama leGTK+ indlela yegalelo leSimbo sePreedit esisetyenziswa yigtk+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
xh: Igama leGTK+ indlela yegalelo leSimbo seSimo esisetyenziswe yigtk+.

en: Name of the default font used by gtk+.
xh: Igama lefonti emiyo esetyenziswe yigtk+.

en: Status Bar on Right
xh: IStatus Bar eKunene

en: This specifies the size of icons displayed in toolbars
xh: Oku kubalula ubungakanani bemifanekiso engumqondiso eboniswe kwii-toolbar

en: Toolbar Detachable
xh: UHlukaniso lweToolbar

en: Toolbar Icon Size
xh: Ubungakanani be-Mifanekiso enguMqondiso

en: Toolbar Style
xh: ISimbo seToolbar

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both_horiz", "icon", and "text"
xh: ISimbo seToolbar. Uncedo olusebenzayo "both", "both_horiz", "icon", and "text"

en: Use Custom Font
xh: Sebenzisa iFonti oZenzeleyo

en: Whether Applications should have accessibility support
xh: Nokuba ngaba iiNkqubo kufuneka zibe nenkxaso yofikelelo

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
xh: Nokuba ngaba oopopayi bangaboniswa. Qaphela: Eli liqhosha lehlabathi jikelele, litshintsha imo kamanejala wefestile, indawo yolawulo, njl-njl.

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
xh: Nokuba ngaba iimenyu zingabonisa umfanekiso ongumqondiso kufutshane nongeno lwemenyu

en: Whether menus should have a tearoff
xh: Nokuba ngaba iimenyu kufuneka zibe ne-tearoff

en: Whether the cursor should blink
xh: Nokuba ngaba ikhesa kufuneka idanyaze

en: Whether the user can detach menubars and move them around
xh: Nokuba ngaba umsebenzisi angohlula imigca yemenyu ayijikelezise

en: Whether the user can detach toolbars and move them around
xh: Nokuba ngaba umsebenzisi angozohlula ii-toolbar aze azijikelezise

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when a menu is popped up
xh: Nokuba ngaba umsebenzisi angataypha isinqumlisi esitsha xa kuvele imenyu

en: Whether to display a status bar meter on the right
xh: Noba ukubonisa imitha yomgca obonisa okuqhubekayo ngasekunene

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
xh: Nokuba ngaba ukusebenzisa ifonti yecustom kwigtk+ iinkqubo.

en: Disable command line
xh: Vala umgca wemiyalelo

en: Disable print setup
xh: Vala umiselo loshicilelo

en: Disable printing
xh: Vala ushicilelo

en: Disable saving files to disk
xh: Vala ugcino lweefayili kwidisk

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
xh: Ikhusela umsebenzisi ekufikeleleni kwitheminali okanye ekubaluleni umgca wemiyalelo ekufuneka usetyenzisiwe. Umzekelo, oku kuya kuvala ufikelelo kuzo zonke iinkqubo' "Qhuba iNkqubo" iibhokisi.

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
xh: Ikhusela umsebenzisi ekulungiseni useto lokushicilela. Umzekelo, oku kuya kuvala ufikelelo kuzo zonke iinkqubo' "Useto loShicilelo" iibhokisi.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
xh: Ikhusela umsebenzisi ekushicileleni. Umzekelo, oku kuya kuvala ufikelelo kuzo zonke iinkqubo' "Shicilela" iibhokisi.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
xh: Ikhusela umsebenzisi ekugcineni iifayili kwidisk. Umzekelo, oku kungavala ufikelelo kuzo zonke iinkqubo' "Gcina njenge" iibhokisi.

en: File name of the bell sound to be played
xh: Igama lefayili yesandi sentsimbi iza kudlalwa

en: Keyboard Bell Custom Filename
xh: Igama leFayili iKeyboard Bell Custom

en: possible values are "on", "off", and "custom".
xh: uncedo olunokubakho "on", "off", and "custom".

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
xh: Isiphinda-phindi sokhawuleziso kwintshukumo yemawusi. Ixabiso elingu-1 yinkqubo emiyo.

en: Cursor font
xh: Ifonti yekhesa

en: Cursor size
xh: Ubungakanani bekhesa

en: Cursor theme
xh: Umxholo wekhesa

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support Xcursor, such as XFree86 4.3 and later. This value is only propagated to the X server at the start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
xh: Igama lomxholo wekhesa. Lisetyenziswa kuphela ziseva ze-X ezixhasa i-X-khesa, ezinjenge-XFree86 4.3 nokunye. Olu ncedo luqhutywa ekuqaleni kwiseva X kwiseshini nganye, kengoko ukuyitshintsha phakathi akusayi kuba nasizathu de kube lixesha elilandelayo ungena.

en: Distance before a drag is started
xh: Umda ngaphambi kokuqala kotsalo

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
xh: Umda ngokwee-pixel isalathisi kufuneka sihambe ngaphambi kokusebenza kwentshukumo ekhawulezayo yemawusi. Ixabiso elingu-1 yinkqubo emiyo.

en: Double Click Time
xh: IXesha lokuCofa kaBini

en: Drag Threshold
xh: Tsala uMda

en: Font name of the cursor. If unset, the default font is used. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
xh: Igama lefonti yekhesa. Ukuba ayisetwanga, ifonti emiyo iyasetyenziswa. Olu ncedo luqhutywa ekuqaleni kwiseva X kwiseshini nganye, kengoko ukuyitshintsha phakathi akusayi kuba nasizathu de kube lixesha elilandelayo ungena.

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released
xh: Iphawula indawo esikuyo isalathisi xa iqhosha loLawulo licofiwe laphinda layekwa

en: Length of a double click
xh: Ubude bokucofa kabini

en: Locate Pointer
xh: Bonisa indawo yeSalathisi

en: Motion Threshold
xh: UMda weNtshukumo

en: Mouse button orientation
xh: Ukuqheliswa kweqhosha lemawusi

en: Single Click
xh: Cofa kanye

en: Single click to open icons
xh: Ucofa kanye ukuvula imifanekiso eyimiqondiso

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
xh: Ubungakanani bekhesa bulathwa ngumxholo_khesa. Olu ncedo luqhutywa ekuqaleni kwiseva X kwiseshini nganye, kengoko ukuyitshintsha phakathi akusayi kuba nasizathu de kube lixesha elilandelayo ungena.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice
xh: Tshintsha amaqhosha emawusi asekhohlo nasekunene kwiimawusi ezingamanxele

en: Enable ESD
xh: Vula i-ESD

en: Enable sound server startup.
xh: Vula isandi seseva kungeno.

en: Sounds for events
xh: Izandi zeenkqubo

en: Whether to play sounds on user events.
xh: Nokuba ngaba kudlalwe izandi kwiinkqubo zomsebenzisi.

en: Disable all external thumbnailers
xh: Vala zonke izityhili ezikhawulezayo zangaphandle

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
xh: Setela kwinyaniso ukuvala zonke iinkqubo zangaphandle zokutyhila okukhawulezayo, ezizimeleyo noba zivalwe/zivulwe ngokuzimeleyo.

en: Allow postponing of breaks
xh: Vumela ukumiswa kwekhefu

en: Break time
xh: Ixesha lekhefu

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
xh: Inani lemizuzu yexesha lokuchwetheza ngaphambi kokuqala kwemowudi yekhefu.

en: Number of minutes that the typing break should last.
xh: Inani lemizuzu yokuphela kwekhefu lokuchwetheza.

en: Type time
xh: Udidi lwexesha

en: Whether or not keyboard locking is enabled
xh: Nokuba ngaba okanye utshixo lwekeyboard luvuliwe okanye akunjalo

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
xh: Noba okanye utshixo lwekeyboard luvuliwe.

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
xh: Nokuba ngaba okanye iskrini sekhefu lokuchwetheza singamiswa okanye akunjalo.
