libgnomecanvas - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Text
br: Testenn

en: Font
br: Nodrezh

en: Font description
br: Deskrivadur an nodrezh

en: Font family
br: Familh an nodrezh

en: Font style
br: Stil an nodrezh

en: Font variant
br: Adstumm an nodrezh

en: Font size
br: Ment an nodrezh

en: Strikethrough
br: Barrennet

en: Underline
br: Islinennañ

en: Scale
br: Skeulaat

en: Color
br: Liv

en: Text to display
br: Testenn da skrammañ

en: X position
br: Lec'hiadur X

en: Y position
br: Lec'hiadur Y

en: Width
br: Led

en: Height
br: Sav

en: Editable
br: Embannus

en: Visible
br: Hewel

en: Anchor
br: Eorañ
