libgnomecanvas - en to cs translation catalogue (92 entries)

en: Antialiased
cs: Vyhlazovaný

en: The antialiasing mode of the canvas.
cs: Mód vyhlazování canvasu.

en: Text to render
cs: Text pro vykreslení

en: Markup
cs: Značkování

en: Marked up text to render
cs: Označkovaný text pro vykreslení

en: Font
cs: Písmo

en: Font description as a string
cs: Popis písma jako řetězec

en: Font description
cs: Popis písma

en: Font description as a PangoFontDescription struct
cs: Popis písma jako struct PangoFontDescription

en: Font family
cs: Řez písma

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
cs: Jméno řezu písma, např. Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Font style
cs: Styl písma

en: Font variant
cs: Varianta písma

en: Font weight
cs: Váha písma

en: Font stretch
cs: Roztažení písma

en: Font size
cs: Velikost písma

en: Font size (as a multiple of PANGO_SCALE, eg. 12*PANGO_SCALE for a 12pt font size)
cs: Velikost písma (jako násobek PANGO_SCALE, např. 12*PANGO_SCALE pro velikost 12pt)

en: Font points
cs: Body písma

en: Font size in points (eg. 12 for a 12pt font size)
cs: Velikost písma v bodech (např. 12 pro velikost 12pt)

en: Rise
cs: Vyzdvižení

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
cs: Posun textu nad základní čáru (pod základní čáru, pokud je vyzdvižení záporné)

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnutí

en: Whether to strike through the text
cs: Jestli přeškrtnout text

en: Underline
cs: Podtržení

en: Style of underline for this text
cs: Styl podtržení tohoto textu

en: Scale
cs: Měřítko

en: Size of font, relative to default size
cs: Velikost písma relativně k výchozí velikosti

en: Color
cs: Barva

en: Text color, as string
cs: Barva textu jako řetězec

en: Text color, as a GdkColor
cs: Barva textu jako GdkColor

en: Text color, as an R/G/B/A combined integer
cs: Barva textu jako kombinované celé číslo R/G/B/A

en: Text width
cs: Šířka textu

en: Width of the rendered text
cs: Šířka vykresleného textu

en: Text height
cs: Výška textu

en: Height of the rendered text
cs: Výška vykresleného textu

en: Font family set
cs: Nastaven řez písma

en: Whether this tag affects the font family
cs: Jestli tato značka má vliv na řez písma

en: Font style set
cs: Nastaven styl písma

en: Whether this tag affects the font style
cs: Jestli tato značka má vliv na velikost písma

en: Font variant set
cs: Nastavena varianta písma

en: Whether this tag affects the font variant
cs: Jestli tato značka má vliv na variantu písma

en: Font weight set
cs: Nastavena váha písma

en: Whether this tag affects the font weight
cs: Jestli tato značka má vliv na váhu písma

en: Font stretch set
cs: Nastaveno roztažení písma

en: Whether this tag affects the font stretch
cs: Jestli tato značka má vliv na roztažení písma

en: Font size set
cs: Nastavena velikost písma

en: Whether this tag affects the font size
cs: Jestli tato značka má vliv na velikost písma

en: Rise set
cs: Nastaveno vyzdvižení

en: Whether this tag affects the rise
cs: Jestli tato značka má vliv na vyzdvižení

en: Strikethrough set
cs: Nastaveno přeškrtnutí

en: Whether this tag affects strikethrough
cs: Jestli tato značka má vliv na přeškrtnutí

en: Underline set
cs: Nastaveno podtržení

en: Whether this tag affects underlining
cs: Jestli tato značka má vliv na podtržení

en: Scale set
cs: Nastaveno měřítko

en: Whether this tag affects font scaling
cs: Jestli tato značka má vliv na měřítko písma

en: Text to display
cs: Text pro zobrazení

en: X position
cs: Pozice X

en: Y position
cs: Pozice Y

en: Width
cs: Šířka

en: Width for text box
cs: Šířka rámečku textu

en: Height
cs: Výška

en: Height for text box
cs: Výška rámečku textu

en: Editable
cs: Upravitelná

en: Is this rich text item editable?
cs: Je tato položka rich textu upravitelná?

en: Visible
cs: Viditelná

en: Is this rich text item visible?
cs: Je tato položka rich textu viditelná?

en: Cursor Visible
cs: Viditelný kurzor

en: Is the cursor visible in this rich text item?
cs: Je v této položce rich textu vidět kurzor?

en: Cursor Blink
cs: Kurzor bliká

en: Does the cursor blink in this rich text item?
cs: Bliká v této položce rich textu kurzor?

en: Grow Height
cs: Zvětšit výšku

en: Should the text box height grow if the text does not fit?
cs: Má se zvětšit výška rámečku textu, pokud se text nevejde?

en: Wrap Mode
cs: Mód lámání řádek

en: Wrap mode for multiline text
cs: Mód lámání řádek pro text na více řádcích

en: Justification
cs: Zarovnání

en: Justification mode
cs: Mód zarovnání

en: Direction
cs: Směr

en: Text direction
cs: Směr textu

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Anchor point for text
cs: Bod ukotvení textu

en: Pixels Above Lines
cs: Pixely nad čárami

en: Number of pixels to put above lines
cs: Počet pixelů nad čárami

en: Pixels Below Lines
cs: Pixely pod čárami

en: Number of pixels to put below lines
cs: Počet pixelů pod čárami

en: Pixels Inside Wrap
cs: Pixely v obalu

en: Number of pixels to put inside the wrap
cs: Počet pixelů v obalu

en: Left Margin
cs: Levý okraj

en: Number of pixels in the left margin
cs: Počet pixelů na levém okraji

en: Right Margin
cs: Pravý okraj

en: Number of pixels in the right margin
cs: Počet pixelů na pravém okraji

en: Indentation
cs: Odsazení

en: Number of pixels for indentation
cs: Počet pixelů pro odsazení
