libgnomecanvas - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Antialiased
et: Sakisilumisega

en: The antialiasing mode of the canvas.
et: Lõuendi sakisilumisega režiim.

en: Text
et: Tekst

en: Text to render
et: Renderdatav tekst

en: Markup
et: Märgistus

en: Marked up text to render
et: Märgistatud renderdatav tekst

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font description as a string
et: Kirjatüübi kirjeldus stringina

en: Font description
et: Kirjatüübi kirjeldus

en: Font description as a PangoFontDescription struct
et: Kirjatüübi kirjeldus, PangoFontDescription struct

en: Font family
et: Kirjaperekond

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
et: Kirjaperekonna nimi, nt Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Font style
et: Kirja laad

en: Font variant
et: Kirja variant

en: Font weight
et: Kirja paksus

en: Font stretch
et: Kirja venitus

en: Font size
et: Kirja suurus

en: Font size (as a multiple of PANGO_SCALE, eg. 12*PANGO_SCALE for a 12pt font size)
et: Kirjatüübi suurus (PANGO_SCALE kordne, näiteks 12*PANGO_SCALE on kirjatüübi suurus 12 punkti)

en: Font points
et: Kirja punkid

en: Font size in points (eg. 12 for a 12pt font size)
et: Kirjatüübi suurus punktides

en: Rise
et: Tõus

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
et: Teksti paigutuskaugus baasjoonest üleval (baasjoonest all kui tõus on negatiivne)

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: Whether to strike through the text
et: Teksti läbikriipsutatuse määramine

en: Underline
et: Allakriipsutus

en: Style of underline for this text
et: Teksti allakriipsutuse laad

en: Scale
et: Mastaap

en: Size of font, relative to default size
et: Kirja suurus võrreldes vaikeväärtusega

en: Color
et: Värvus

en: Text color, as string
et: Teksti värvus stringina

en: Text color, as a GdkColor
et: Teksti värvus GdkColor'ina

en: Text color, as an R/G/B/A combined integer
et: Teksti värvus kombineeritud R/G/B/A arvudena

en: Text width
et: Teksti laius

en: Width of the rendered text
et: Renderdatava teksti laius

en: Text height
et: Teksti kõrgus

en: Height of the rendered text
et: Renderdatava teksti kõrgus

en: Font family set
et: Kirjaperekond määratud

en: Whether this tag affects the font family
et: Kas see silt mõjutab kirja perekonda või mitte

en: Font style set
et: Kirja laad määratud

en: Whether this tag affects the font style
et: Kas see silt mõjutab kirja laadi või mitte

en: Font variant set
et: Kirja variant määratud

en: Whether this tag affects the font variant
et: Kas see silt mõjutab kirja varianti või mitte

en: Font weight set
et: Kirja paksus määratud

en: Whether this tag affects the font weight
et: Kas see silt mõjutab kirja paksust või mitte

en: Font stretch set
et: Kirja venitus määratud

en: Whether this tag affects the font stretch
et: Kas see silt mõjutab kirja venitust või mitte

en: Font size set
et: Kirjasuurus määratud

en: Whether this tag affects the font size
et: Kas see silt mõjutab kirja suurust või mitte

en: Rise set
et: Tõus määratud

en: Whether this tag affects the rise
et: Kas see silt mõjutab tõusu või mitte

en: Strikethrough set
et: Läbikriipsutus määratud

en: Whether this tag affects strikethrough
et: Kas see silt mõjutab läbikriipsutust või mitte

en: Underline set
et: Allakriipsutus määratud

en: Whether this tag affects underlining
et: Kas see silt mõjutab allakriipsutust või mitte

en: Scale set
et: Mastaap määratud

en: Whether this tag affects font scaling
et: Kas see silt mõjutab kirja mastaapi või mitte

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: X position
et: X-koordinaat

en: Y position
et: Y-koordinaat

en: Width
et: Laius

en: Width for text box
et: Tekstivälja laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Height for text box
et: Tekstivälja kõrgus

en: Editable
et: Redigeeritav

en: Is this rich text item editable?
et: Kas see küllase teksti lõik on muudetav?

en: Visible
et: Nähtav

en: Is this rich text item visible?
et: Kas see küllane tekst on nähtav?

en: Cursor Visible
et: Kursor nähtav

en: Is the cursor visible in this rich text item?
et: Kas kursor on nähtav selles küllase teksti lõigus?

en: Cursor Blink
et: Vilkuv kursor

en: Does the cursor blink in this rich text item?
et: Kas kursor vilgub selles küllase teksti lõigus?

en: Grow Height
et: Kasvav kõrgus

en: Should the text box height grow if the text does not fit?
et: Kas teksti kasti kõrgus peaks kasvama kui tekst ei mahu sinna?

en: Wrap Mode
et: Murdmisrežiim

en: Wrap mode for multiline text
et: Murdmise režiim mitmerealisele tekstile

en: Justification
et: Joondamine

en: Justification mode
et: Joondamisrežiim

en: Direction
et: Suund

en: Text direction
et: Kirja suund

en: Anchor
et: Ankur

en: Anchor point for text
et: Teksti ankrukoht

en: Pixels Above Lines
et: Pikslit ridade peal

en: Number of pixels to put above lines
et: Joonest üles asetatavate pikslite arv

en: Pixels Below Lines
et: Pikslit ridade all

en: Number of pixels to put below lines
et: Joone alla asetatavate pikslite arv

en: Pixels Inside Wrap
et: Piksleid mähises

en: Number of pixels to put inside the wrap
et: Mähisesse asetatavate pikslite arv

en: Left Margin
et: Vasak veeris

en: Number of pixels in the left margin
et: Vasaku veerise pikslite arv

en: Right Margin
et: Parem veeris

en: Number of pixels in the right margin
et: Parema veerise pikslite arv

en: Indentation
et: Taane

en: Number of pixels for indentation
et: Taande pikslite arv
