libgnomecanvas - en to uk translation catalogue (93 entries)

en: Antialiased
uk: Згладжування

en: The antialiasing mode of the canvas.
uk: Режим згладжування полотна.

en: Text
uk: Текст

en: Text to render
uk: Текст до візуалізації

en: Markup
uk: Розмітка

en: Marked up text to render
uk: Текст розмічений для візуалізації

en: Font
uk: Шрифт

en: Font description as a string
uk: Опис шрифту у вигляді рядка

en: Font description
uk: Опис шрифту

en: Font description as a PangoFontDescription struct
uk: Опис шрифту у вигляді структури PangoFontDescription

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
uk: Назва гарнітури, наприклад Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Font variant
uk: Варіант шрифту

en: Font weight
uk: Насиченість шрифту

en: Font stretch
uk: Ширина шрифту

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font size (as a multiple of PANGO_SCALE, eg. 12*PANGO_SCALE for a 12pt font size)
uk: Розмір шрифту (як множник PANGO_SCALE, наприклад. 12*PANGO_SCALE для шрифту з розміром 12 пунктів)

en: Font points
uk: Шрифт в пунктах

en: Font size in points (eg. 12 for a 12pt font size)
uk: Розмір шрифту у пунктах (наприклад, 12 для шрифту з розміром 12 пунктів)

en: Rise
uk: Вертикальний зсув

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
uk: Зсув тексту над основною лінією (під основною лінією, якщо число від'ємне)

en: Strikethrough
uk: Закреслений

en: Whether to strike through the text
uk: Закреслений стиль тексту

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Style of underline for this text
uk: Підкреслений стиль тексту

en: Scale
uk: Масштаб

en: Size of font, relative to default size
uk: Розмір шрифту відносно типового розміру

en: Color
uk: Колір

en: Text color, as string
uk: Колір тексту у вигляді рядка

en: Text color, as a GdkColor
uk: Колір тексту у вигляді GdkColor

en: Text color, as an R/G/B/A combined integer
uk: Колір тексту у вигляді складеного цілого з Ч/З/С/А (R/G/B/A)

en: Text width
uk: Ширина тексту

en: Width of the rendered text
uk: Ширина відображеного тексту

en: Text height
uk: Висота тексту

en: Height of the rendered text
uk: Висота відображеного тексту

en: Font family set
uk: Гарнітура шрифту

en: Whether this tag affects the font family
uk: Чи впливатиме ця ознака на гарнітуру шрифту

en: Font style set
uk: Стиль шрифту

en: Whether this tag affects the font style
uk: Чи впливатиме ця ознака на стиль шрифту

en: Font variant set
uk: Варіант шрифту

en: Whether this tag affects the font variant
uk: Чи впливатиме ця ознака на варіант шрифту

en: Font weight set
uk: Насиченість шрифту

en: Whether this tag affects the font weight
uk: Чи впливатиме ця ознака на насиченість шрифту

en: Font stretch set
uk: Ширина шрифту

en: Whether this tag affects the font stretch
uk: Чи впливатиме ця ознака на ширину шрифту

en: Font size set
uk: Розмір шрифту

en: Whether this tag affects the font size
uk: Чи впливатиме ця ознака на розмір шрифту

en: Rise set
uk: Вертикальний зсув

en: Whether this tag affects the rise
uk: Чи впливатиме ця ознака на вертикальний зсув

en: Strikethrough set
uk: Закреслений

en: Whether this tag affects strikethrough
uk: Чи впливатиме ця ознака на закреслення

en: Underline set
uk: Підкреслення

en: Whether this tag affects underlining
uk: Чи впливатиме ця ознака на підкреслення

en: Scale set
uk: Масштаб

en: Whether this tag affects font scaling
uk: Чи впливатиме ця ознака на зміну масштабу шрифту

en: Text to display
uk: Текст до відображення

en: X position
uk: Позиція по горизонталі

en: Y position
uk: Позиція по вертикалі

en: Width
uk: Ширина

en: Width for text box
uk: Ширина текстового блоку

en: Height
uk: Висота

en: Height for text box
uk: Висота текстового блоку

en: Editable
uk: Редагується

en: Is this rich text item editable?
uk: Чи дозволяється редагування у елементі форматованого тексту?

en: Visible
uk: Видимий

en: Is this rich text item visible?
uk: Чи видимий елемент форматованого тексту?

en: Cursor Visible
uk: Курсор видимий

en: Is the cursor visible in this rich text item?
uk: Чи видимий курсор у цьому елементі форматованого тексту?

en: Cursor Blink
uk: Курсор блимає

en: Does the cursor blink in this rich text item?
uk: Чи блимає курсор у цьому елементі форматованого тексту?

en: Grow Height
uk: Висота збільшується

en: Should the text box height grow if the text does not fit?
uk: Чи має збільшуватися висота текстового блоку, якщо текст не вилізає?

en: Wrap Mode
uk: Режим переносу

en: Wrap mode for multiline text
uk: Режим переносу для багаторядного тексту

en: Justification
uk: Вирівнювання

en: Justification mode
uk: Режим вирівнювання

en: Direction
uk: Напрямок

en: Text direction
uk: Напрямок тексту

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Anchor point for text
uk: Точка прив'язки для тексту

en: Pixels Above Lines
uk: Точок над рядками

en: Number of pixels to put above lines
uk: Проміжок над рядками (в точках)

en: Pixels Below Lines
uk: Точок під рядками

en: Number of pixels to put below lines
uk: Проміжок під рядками (в точках)

en: Pixels Inside Wrap
uk: Точок всередині переносу

en: Number of pixels to put inside the wrap
uk: Проміжок всередині переносу (в точках)

en: Left Margin
uk: Ліве поле

en: Number of pixels in the left margin
uk: Ширина лівого поля (в точках)

en: Right Margin
uk: Праве поле

en: Number of pixels in the right margin
uk: Ширина правого поля (в точках)

en: Indentation
uk: Відступ

en: Number of pixels for indentation
uk: Величина відступу (в точках)
