libgnomekbd master - en to ast translation catalogue (59 entries)

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ast: Distribución de tecláu «%s»
    Copyright &#169; la Fundación X.Org y los contribuyidores de XKeyboardConfig
    Pa la llicencia llee los metadatos del paquete

en: There was an error loading an image: %s
ast: Hebo un fallu al cargar una imaxe: %s

en: XKB initialization error
ast: Fallu d'anicialización de XKB

en: layout "%s" | layouts "%s"
ast[0]: esquema «%s»
ast[1]: esquemes «%s»

en: option "%s" | options "%s"
ast[0]: opción «%s»
ast[1]: opciones «%s»

en: model "%s", %s and %s
ast: modelu «%s», %s y %s

en: no layout
ast: ensin esquema

en: no options
ast: ensin opciones

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
ast: Una coleición de scripts pa executar cuando l'estáu del tecláu se recarga. Util pa re-aplicar axustes basaos en xmodmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ast: Una llista de ficheros modmap disponibles nel direutoriu $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
ast: Grupu por defeutu, asignáu durante la creación de la ventana

en: Keep and manage separate group per window
ast: Caltenga y alministre grupos separtaos per ventana

en: Keyboard Update Handlers
ast: Remanadores d'Anovamientu de Tecláu

en: Keyboard layout
ast: Distribución del tecláu

en: Keyboard model
ast: Modelu del tecláu

en: Keyboard options
ast: Opciones de tecláu

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ast: Cargar distribuciones y opciones exótiques, raramente usaes

en: Load extra configuration items
ast: Cargar elementos de configuración adicionales

en: Save/restore indicators together with layout groups
ast: Guardar/restaurar indicadores xunto colos grupos d'esquemes

en: Secondary groups
ast: Grupos secundarios

en: Show flags in the applet
ast: Amuesa banderes na miniaplicación

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
ast: Amuesa banderes na miniaplicación pa indicar l'esquema actual

en: Show layout names instead of group names
ast: Amuesa nomes de los esquemes n'arróu de nomes de los grupos

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ast: Amuesa los nomes de los esquemes n'arróu de nomes de los grupos (namái pa versiones de XFree que sofiten esquemes múltiples)

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ast: Suprime'l mensax d'alvertencia «sysconfig de X modificáu»

en: The Keyboard Preview, X offset
ast: Vista Previa de Tecláu, offset X

en: The Keyboard Preview, Y offset
ast: Vista Previa de Tecláu, offset Y

en: The Keyboard Preview, height
ast: Vista Previa de Tecláu, altor

en: The Keyboard Preview, width
ast: Vista Previa de Tecláu, anchor

en: The background color
ast: El color del fondu

en: The background color for the layout indicator
ast: El color de fondu pal indicador de distribución

en: The font family
ast: La familia de fontes

en: The font family for the layout indicator
ast: La familia de fontes pal indicador de distribución

en: The font size
ast: El tamañu de la fonte

en: The font size for the layout indicator
ast: El tamañu de fonte pal indicador de distribución

en: The foreground color
ast: El color del primer planu

en: The foreground color for the layout indicator
ast: El color del primer planu pal indicador de distribución

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
ast: La llista de complementos del Indicador de Tecláu activaos

en: keyboard layout
ast: distribución de tecláu

en: keyboard model
ast: modelu de tecláu

en: modmap file list
ast: llista de ficheros modmap

en: Activate more plugins
ast: Activa más complementos

en: Active _plugins:
ast: Com_plementos activos:

en: Close the dialog
ast: Zarrar el diálogu

en: Configure the selected plugin
ast: Configurar el complementu esbilláu

en: Deactivate selected plugin
ast: Desactivar el complementu esbilláu

en: Decrease the plugin priority
ast: Amenorgar la prioridá del complementu

en: Increase the plugin priority
ast: Aumentar la prioridá del complementu

en: Keyboard Indicator Plugins
ast: Complementos del Indicador de Tecláu

en: The list of active plugins
ast: La llista de complementos activos

en: Add Plugin
ast: Amestar Complementu

en: _Available plugins:
ast: C_omplementos disponibles:

en: No description.
ast: Ensin descripción.

en: Unable to open help file
ast: Nun pudo abrise'l ficheru d'aida

en: Failed to init GConf: %s
ast: Fallu nel aniciu de GConf: %s

en: Enable/disable installed plugins
ast: Activa/Desactiva plugins instalaos

en: Keyboard Indicator plugins
ast: Complementos del indicador de tecláu

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ast: Preba del indicador de tecláu (%s)

en: Indicator:
ast: Indicador:
