libgnomekbd - en to ca@valencia translation catalogue (55 entries)

en: XKB initialization error
ca@valencia: Error d'inicialització de l'XKB

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ca@valencia: Disposició de teclat «%s»
    Copyright &#169; la Fundació X.Org i els col·laboradors del XKeyboardConfig
    Vegeu les metadades del paquet per a la llicència

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: layout "%s" | layouts "%s"
ca@valencia[0]: «%s» disposició
ca@valencia[1]: «%s» disposicions

en: option "%s" | options "%s"
ca@valencia[0]: «%s» opció
ca@valencia[1]: «%s» opcions

en: model "%s", %s and %s
ca@valencia: model «%s, %s i %s»

en: no layout
ca@valencia: no hi ha disposició

en: no options
ca@valencia: no hi ha opcions

en: There was an error loading an image: %s
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar una imatge: %s

en: Keyboard Layout
ca@valencia: Disposició del teclat

en: Preview keyboard layouts
ca@valencia: Previsualitzeu disposicions del teclat

en: Default group, assigned on window creation
ca@valencia: Grup predeterminat, s'assigna en la creació d'una finestra

en: Keep and manage separate group per window
ca@valencia: Mantén i gestiona un grup separat per finestra

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ca@valencia: Carrega disposicions i opcions utilitzades rarament i exòtiques

en: Load extra configuration items
ca@valencia: Carrega elements de configuració extra

en: Save/restore indicators together with layout groups
ca@valencia: Alça/restaura els indicadors juntament amb els grups de disposició

en: Show layout names instead of group names
ca@valencia: Mostra els noms de les disposicions en comptes dels noms de grup

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ca@valencia: Mostra els noms de les disposicions en comptes dels noms de grup (només per a les versions del XFree que permeten múltiples disposicions)

en: Secondary groups
ca@valencia: Grups secundaris

en: Show flags in the applet
ca@valencia: Mostra els indicadors en la miniaplicació

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
ca@valencia: Mostra els indicadors en la miniaplicació per indicar la disposició actual

en: The Keyboard Preview, X offset
ca@valencia: La previsualització del teclat, desplaçament horitzontal

en: The Keyboard Preview, Y offset
ca@valencia: La previsualització del teclat, desplaçament vertical

en: The Keyboard Preview, height
ca@valencia: La previsualització del teclat, alçada

en: The Keyboard Preview, width
ca@valencia: La previsualització del teclat, amplada

en: The background color
ca@valencia: El color de fons

en: The background color for the layout indicator
ca@valencia: El color de fons per a l'indicador de disposició

en: The font family
ca@valencia: La família del tipus de lletra

en: The font family for the layout indicator
ca@valencia: La família del tipus de lletra per a l'indicador de disposició

en: The font size
ca@valencia: La mida del tipus de lletra

en: The font size for the layout indicator
ca@valencia: La mida del tipus de lletra per a l'indicador de disposició

en: The foreground color
ca@valencia: El color de primer pla

en: The foreground color for the layout indicator
ca@valencia: El color de primer pla per a l'indicador de disposició

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
ca@valencia: La llista de connectors d'indicador de teclat habilitats

en: Keyboard layout
ca@valencia: Disposició del teclat

en: Keyboard model
ca@valencia: Model del teclat

en: Keyboard options
ca@valencia: Opcions del teclat

en: keyboard layout
ca@valencia: Disposició del teclat

en: keyboard model
ca@valencia: Model del teclat

en: Activate more plugins
ca@valencia: Activa més connectors

en: Active _plugins:
ca@valencia: _Connectors actius:

en: Close the dialog
ca@valencia: Tanca el diàleg

en: Configure the selected plugin
ca@valencia: Configureu el connector seleccionat

en: Deactivate selected plugin
ca@valencia: Desactiva el connector seleccionat

en: Decrease the plugin priority
ca@valencia: Redueix la prioritat del connector

en: Increase the plugin priority
ca@valencia: Augmenta la prioritat del connector

en: Keyboard Indicator Plugins
ca@valencia: Connectors de l'indicador del teclat

en: The list of active plugins
ca@valencia: La llista dels connectors actius

en: Add Plugin
ca@valencia: Afig un connector

en: _Available plugins:
ca@valencia: Connectors _disponibles:

en: No description.
ca@valencia: Sense descripció.

en: Unable to open help file
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer d'ajuda

en: Enable/disable installed plugins
ca@valencia: Habiliteu/inhabiliteu els connectors instal·lats

en: Keyboard Indicator plugins
ca@valencia: Connectors de l'indicador de teclat

en: Indicator:
ca@valencia: Indicador:
