libgnomekbd - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
eo: XKB-prepara eraro

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: layout "%s" | layouts "%s"
eo[0]: aranĝo "%s"
eo[1]: aranĝoj "%s"

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: option "%s" | options "%s"
eo[0]: opcio "%s"
eo[1]: opcioj "%s"

en: model "%s", %s and %s
eo: modelo "%s", %s kaj %s

en: no layout
eo: neniu aranĝo

en: no options
eo: neniuj opcioj

en: Keyboard Layout
eo: Klavararanĝo

en: Preview keyboard layouts
eo: Antaŭmontri klavararanĝojn

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
eo: Klarararanĝoj "%s"
    Kopirajto &#169; X.Org-fondaĵo kaj XKeyboardConfig-kontribuantoj
    Por permesilado vidu al metadatumoj de la pakaĵo

en: Unknown
eo: Nekonate

en: There was an error loading an image: %s
eo: Okazis eraro dum ŝargado de bildo: %s

en: Default group, assigned on window creation
eo: Defaŭlta grupo, atribuita je fenestra kreado

en: Keep and manage separate group per window
eo: Teni kaj administri apartan grupon per fenestro

en: Save/restore indicators together with layout groups
eo: Konservi/restarigi indikiloj kune kun aranĝgrupoj

en: Show layout names instead of group names
eo: Montri aranĝnomojn anstataŭ ol grupnomojn

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
eo: Montri aranĝnomojn anstataŭ ol grupnomojn (nur por versioj de XFree subtenantaj pluraj aranĝoj)

en: Load extra configuration items
eo: Ŝarĝi kromajn agordoaĵojn

en: Load exotic, rarely used layouts and options
eo: Ŝarĝi ekzotaj, malofte uzitaj aranĝoj kaj opcioj

en: The Keyboard Preview, X offset
eo: La klavar-antaŭrigardo, X-deŝovo

en: The Keyboard Preview, Y offset
eo: La klavar-antaŭrigardo, Y-deŝovo

en: The Keyboard Preview, width
eo: La klavar-antaŭrigardo, larĝo

en: The Keyboard Preview, height
eo: La klavar-antaŭrigardo, alto

en: Secondary groups
eo: Kromaj grupoj

en: Show flags in the applet
eo: Montri flagojn en la aplikaĵeto

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
eo: Montri flagojn en la aplikaĵeto por indiki la aktualan aranĝon

en: The font family
eo: La tiparfamilio

en: The font family for the layout indicator
eo: La tipara familio por la aranĝoindikilo

en: The font size
eo: La tipargrando

en: The font size for the layout indicator
eo: La tipara grando por la aranĝoindikilo

en: The foreground color
eo: La malfona koloro

en: The foreground color for the layout indicator
eo: La malfona koloro por la aranĝoindikilo

en: The background color
eo: La fonkoloro

en: The background color for the layout indicator
eo: La fonkoloro por la aranĝoindikilo

en: Keyboard model
eo: Klavarmodelo

en: keyboard model
eo: klavarmodelo

en: Keyboard layout
eo: Klavararanĝo

en: keyboard layout
eo: klavararanĝo

en: Keyboard options
eo: Klavaropcioj

en: Indicator:
eo: Indikilo:
