libgnomekbd MASTER - en to et translation catalogue (55 entries)

en: XKB initialization error
et: XKB lähtestamise viga

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
et: Klaviatuuripaigutus "%s"
    Autoriõigused &#169; X.Org Foundation ja XKeyboardConfigi kaasaaitajad
    Litsentsi andmed leiad paki metaandmetest

en: Unknown
et: Tundmatu

en: layout "%s" | layouts "%s"
et[0]: paigutus "%s"
et[1]: paigutused "%s"

en: option "%s" | options "%s"
et[0]: valik "%s"
et[1]: valikud "%s"

en: model "%s", %s and %s
et: mudel "%s", %s ja %s

en: no layout
et: paigutus puudub

en: no options
et: valikud puuduvad

en: There was an error loading an image: %s
et: Pildi laadimisel tekkis viga: %s

en: Keyboard Layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: Preview keyboard layouts
et: Klaviatuuripaigutuste eelvaatlemine

en: Default group, assigned on window creation
et: Vaikimisi grupp, mis on seotud akna loomisega

en: Keep and manage separate group per window
et: Iga akna kohta hoitakse ja hallatakse eraldi gruppi

en: Load exotic, rarely used layouts and options
et: Eksootiliste, harva kasutatavate paigutuste ja valikute laadimine

en: Load extra configuration items
et: Seadistuste lisavalikute laadimine

en: Save/restore indicators together with layout groups
et: Näidikute salvestamine ja taastamine koos paigutuste gruppidega

en: Show layout names instead of group names
et: Grupinimede asemel paigutuste nimede näitamine

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
et: Grupinimede asemel paigutuste nimede näitamine (ainult mitme paugutuse toega XFree versioonidele)

en: Secondary groups
et: Teisejärgulised grupid

en: Show flags in the applet
et: Rakendis lippude näitamine

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
et: Rakendis lippude näitamine hetkel aktiivse paigutuse kohta

en: The Keyboard Preview, X offset
et: Klaviatuuri eelvaade, X-telje nihe

en: The Keyboard Preview, Y offset
et: Klaviatuuri eelvaade, Y-telje nihe

en: The Keyboard Preview, height
et: Klaviatuuri eelvaade, kõrgus

en: The Keyboard Preview, width
et: Klaviatuuri eelvaade, laius

en: The background color
et: Taustavärvus

en: The background color for the layout indicator
et: Paigutuse näidiku taustavärvus

en: The font family
et: Kirjatüübi perekond

en: The font family for the layout indicator
et: Paigutuse näidiku kirjatüübi perekond

en: The font size
et: Kirjatüübi suurus

en: The font size for the layout indicator
et: Paigutuse näidiku kirjatüübi suurus

en: The foreground color
et: Teksti värvus

en: The foreground color for the layout indicator
et: Paigutuse näidiku teksti värvus

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
et: Lubatud klaviatuurinäidiku pluginate nimekiri

en: Keyboard layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: Keyboard model
et: Klaviatuuri mudel

en: Keyboard options
et: Klaviatuuri valikud

en: keyboard layout
et: klaviatuuri paigutus

en: keyboard model
et: klaviatuuri mudel

en: Activate more plugins
et: Täiendavate pluginate aktiveerimine

en: Active _plugins:
et: Aktiivsed _pluginad:

en: Close the dialog
et: Dialoogi sulgemine

en: Configure the selected plugin
et: Valitud plugina seadistamine

en: Deactivate selected plugin
et: Valitud plugina deaktiveerimine

en: Decrease the plugin priority
et: Plugina tähtsuse suurendamine

en: Increase the plugin priority
et: Plugina tähtsuse vähendamine

en: Keyboard Indicator Plugins
et: Klaviatuurinäidiku pluginad

en: The list of active plugins
et: Aktiivsete pluginate nimekiri

en: Add Plugin
et: Plugina lisamine

en: _Available plugins:
et: S_aadaolevad pluginad:

en: No description.
et: Kirjeldus puudub.

en: Unable to open help file
et: Abiteabe faili pole võimalik avada

en: Enable/disable installed plugins
et: Paigaldatud pluginate lubamine ja keelamine

en: Keyboard Indicator plugins
et: Klaviatuurinäidiku pluginad

en: Indicator:
et: Näidik:
