libgnomekbd master - en to fur translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
fur: Erôr di iniziazion di XKB

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
fur: Disposizion di tastiere «%s»
    Copyright &#169; X.Org Foundation e colaboradôrs di XKeyboardConfig
    Par le licenze viôt i metadâts dal pachet

en: Unknown
fur: No cognossude

en: layout "%s" | layouts "%s"
fur[0]: disposizion «%s»
fur[1]: disposizions «%s»

en: option "%s" | options "%s"
fur[0]: opzion «%s»
fur[1]: opzions «%s»

en: model "%s", %s and %s
fur: model «%s», %s e %s

en: no layout
fur: nissune disposizion

en: no options
fur: nissune opzion

en: There was an error loading an image: %s
fur: Al è saltât fûr un erôr tal cjariâ une imagjin: %s

en: Keyboard Layout
fur: Disposizion tastiere

en: Preview keyboard layouts
fur: Mostre une anteprime de disposizion di tastiere

en: Default group, assigned on window creation
fur: Grup predefinît, assegnât ae creazion dal balcon

en: Keep and manage separate group per window
fur: Manten e ministre grups separâts par balcon

en: Save/restore indicators together with layout groups
fur: Salve/torne a meti i indicadôrs insieme cun i grups di disposizions

en: Show layout names instead of group names
fur: Mostre i nons di disposizion invezit che i nons di grup

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
fur: Mostre i nons di disposizion invezit che i nons di grup (dome par versions di XFree che a supuartin disposizions multiplis)

en: Load extra configuration items
fur: Cjame elements di configurazion extra

en: Load exotic, rarely used layouts and options
fur: Cjame disposizions e opzions dopradis di râr

en: The Keyboard Preview, X offset
fur: Le anteprime di tastiere, offset orizontâl

en: The Keyboard Preview, Y offset
fur: Le anteprime di tastiere, offset verticâl

en: The Keyboard Preview, width
fur: Le anteprime di tastiere, largjece

en: The Keyboard Preview, height
fur: Le anteprime di tastiere, altece

en: Secondary groups
fur: Grup secondari

en: Show flags in the applet
fur: Mostre bandiere tal applet

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
fur: Mestre lis bandieris tal applet par indicâ le disposizion curint

en: The font family
fur: La famee dal caratar

en: The font family for the layout indicator
fur: La famee dal caratar par l'indicadôr de posizion

en: The font size
fur: La dimension dal caratar

en: The font size for the layout indicator
fur: La dimension dal caratar par l'indicadôr de posizion

en: The foreground color
fur: Il colôr di prin plan

en: The foreground color for the layout indicator
fur: Il colôr di prin plan par l'indicadôr de disposizion

en: The background color
fur: Il colôr di fonts

en: The background color for the layout indicator
fur: Il colôr di fonts par il seletôr de posizion

en: Keyboard model
fur: Model tastiere

en: keyboard model
fur: model tastiere

en: Keyboard layout
fur: Disposizion tastiere

en: keyboard layout
fur: disposizion tastiere

en: Keyboard options
fur: Opzions tastiere

en: Indicator:
fur: Indicadôr:
