libgnomekbd master - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
kk: XKB инициализация қатесі

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
kk: Пернетақта жаймасы "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation және XKeyboardConfig үлес қосушылары
    Лицензия жөнінде десте метаақпаратын қараңыз

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: layout "%s" | layouts "%s"
kk[0]: жайма "%s"

en: option "%s" | options "%s"
kk[0]: опция "%s"

en: model "%s", %s and %s
kk: модель "%s", %s және %s

en: no layout
kk: жайма жоқ

en: no options
kk: опциялар жоқ

en: There was an error loading an image: %s
kk: Суретті жүктеу қатесі: %s

en: Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасы

en: Preview keyboard layouts
kk: Пернетақта жаймаларын алдын-ала қарау

en: Default group, assigned on window creation
kk: Үнсіз келісім тобы, терезе жасалған кезде оған тағайындалады

en: Keep and manage separate group per window
kk: Әр терезе үшін бөлек топтарды қолдану

en: Save/restore indicators together with layout groups
kk: Индикаторларды жаймалар топтарымен бірге сақтау/қалпына келтіру

en: Show layout names instead of group names
kk: Топтар аттары орнына жаймалар аттарын көрсету

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
kk: Топтар аттары орнына жаймалар аттарын көрсету (XFree нұсқасы бірнеше жайманы қолдаса ғана)

en: Load extra configuration items
kk: Қосымша баптаулар нәрселерін жүктеу

en: Load exotic, rarely used layouts and options
kk: Экзотикалық, сирек қолданылатын жаймалар және опцияларды жүктеу

en: The Keyboard Preview, X offset
kk: Пернетақтаны алдын-ала қарау, X шегінісі

en: The Keyboard Preview, Y offset
kk: Пернетақтаны алдын-ала қарау, Y шегінісі

en: The Keyboard Preview, width
kk: Пернетақтаны алдын-ала қарау, ені

en: The Keyboard Preview, height
kk: Пернетақтаны алдын-ала қарау, биіктігі

en: Secondary groups
kk: Екіншілік топтар

en: Show flags in the applet
kk: Апплетте жалаушаларды көрсету

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
kk: Апплетте ағымдағы жайманы көрсету үшін жалаушаларды қолдану

en: The font family
kk: Қаріптер отбасы

en: The font family for the layout indicator
kk: Жайма индикаторы үшін қаріптер отбасы

en: The font size
kk: Қаріп өлшемі

en: The font size for the layout indicator
kk: Жайма индикаторы үшін қаріп өлшемі

en: The foreground color
kk: Алдыңғы көрініс түсі

en: The foreground color for the layout indicator
kk: Жайма индикаторы үшін алдыңғы көрініс түсі

en: The background color
kk: Фон түсі

en: The background color for the layout indicator
kk: Жайма индикаторы үшін фон түсі

en: Keyboard model
kk: Пернетақта моделі

en: keyboard model
kk: пернетақта моделі

en: Keyboard layout
kk: Пернетақта жаймасы

en: keyboard layout
kk: пернетақта жаймасы

en: Keyboard options
kk: Пернетақта опциялары

en: Indicator:
kk: Индикатор:
