libgnomekbd master - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ms: Ada ralat pemuatan foto: %s

en: XKB initialization error
ms: Ralat inisialisasi XKB

en: option "%s" | options "%s"
ms[0]: opsyen "%s"

en: model "%s", %s and %s
ms: model "%s", %s dan %s

en: no layout
ms: tiada layout

en: no options
ms: tiada opysen

en: Default group, assigned on window creation
ms: Default kumpulan, ditugaskan pada kejadian tetingkap

en: Keep and manage separate group per window
ms: Menjaga dan menguruskan kumpulan berasingan per tetingkap

en: Keyboard layout
ms: Layout Papankekunci

en: Keyboard model
ms: Model papankekunci

en: Keyboard options
ms: Opysen papankekunci

en: Load extra configuration items
ms: Muatkan item tambahan konfigurasi

en: Save/restore indicators together with layout groups
ms: Simpan / mengembalikan penunjuk bersama-sama dengan kumpulan layout

en: Secondary groups
ms: Kumpulan sekunder

note: TRANSLATORS: real national flags
en: Show flags in the applet
ms: Tunjukkan flags di applet

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ms: Menekan  "X sysconfig changed" mesej amaran

en: The background color
ms: Warna latarbelakang

en: The background color for the layout indicator
ms: Warna latar belakang untuk penunjuk tata letak

en: The font family for the layout indicator
ms: Keluarga font untuk penunjuk tata letak

en: The font size
ms: Saiz fon

en: The font size for the layout indicator
ms: Saiz fon untuk penunjuk tata letak

en: The foreground color for the layout indicator
ms: Warna latar depan untuk penunjuk tata letak

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
ms: Senara plugin penunjuk papankekunci dihidupkan

en: keyboard layout
ms: layout papankekunci

en: keyboard model
ms: model papankekunci

en: modmap file list
ms: senarai fail modmap

en: Activate more plugins
ms: Aktifkan lagi plugin lain

en: Active _plugins:
ms: Plugin _aktif:

en: Close the dialog
ms: Tutup dialog

en: Configure the selected plugin
ms: Konfigurasi plugin dipilih

en: Deactivate selected plugin
ms: Matikan plugin dipilih

en: Decrease the plugin priority
ms: Menurunkan keutamaan plugin

en: Increase the plugin priority
ms: Meningkatkan keutamaan plugin

en: Keyboard Indicator Plugins
ms: Penunjuk Plugin Papankekunci

en: The list of active plugins
ms: Senarai plugin yang aktif

en: Add Plugin
ms: Tambah Plugin

en: _Available plugins:
ms: _Plugin Tersedia:

en: No description.
ms: Tiada deskripsi.

en: Unable to open help file
ms: Tidak dapat membuka fail bantuan

en: Failed to init GConf: %s
ms: Gagal untuk init GConf: %s

en: Enable/disable installed plugins
ms: Mengaktifkan / mematikan plugin dipasang

en: Keyboard Indicator plugins
ms: Penunjuk plugin Papankekunci

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ms: Ujian Penunjuk Papankekunci (%s)

en: Indicator:
ms: Penunjuk:
