libgnomekbd - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
sk: Chyba inicializácie XKB

en: layout "%s" | layouts "%s"
sk[0]: rozloženia "%s"
sk[1]: rozloženie "%s"
sk[2]: rozloženia "%s"

en: option "%s" | options "%s"
sk[0]: možnosti "%s"
sk[1]: možnosť "%s"
sk[2]: možnosti "%s"

en: model "%s", %s and %s
sk: model "%s", %s a %s

en: no layout
sk: bez rozloženia

en: no options
sk: bez možností

en: Keyboard Layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: Preview keyboard layouts
sk: Náhľad rozloženia klávesnice

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sk: Rozloženie klávesnice "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation a prispievajúci k XKeyboardConfig
    Licencovanie si pozrite v metaúdajoch balíka

en: Unknown
sk: Neznáme

en: There was an error loading an image: %s
sk: Nastala chyba pri načítaní obrázku: %s

en: Default group, assigned on window creation
sk: Predvolená skupina, priradená pri vytvorení okna

en: Keep and manage separate group per window
sk: Udržiavať a spravovať samostatnú skupinu pre každé okno

en: Save/restore indicators together with layout groups
sk: Ukladať/obnovovať indikátory spoločne so skupinami rozloženia

en: Show layout names instead of group names
sk: Zobraziť názvy rozložení namiesto názvov skupín

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sk: Zobraziť názvy rozložení namiesto názvov skupín (iba u verzií XFree podporujúcich viacnásobné rozloženia)

en: Load extra configuration items
sk: Nahrať prídavné položky nastavenia

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sk: Načítať exotické, zriedka používané rozloženia a možnosti

en: The Keyboard Preview, X offset
sk: Náhľad klávesnice, posun X

en: The Keyboard Preview, Y offset
sk: Náhľad klávesnice, posun Y

en: The Keyboard Preview, width
sk: Náhľad klávesnice, šírka

en: The Keyboard Preview, height
sk: Náhľad klávesnice, výška

en: Secondary groups
sk: Sekundárne skupiny

en: Show flags in the applet
sk: Zobraziť zástavy v aplete

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
sk: Zobraziť zástavy v aplete označujúce aktuálne rozloženie

en: The font family
sk: Rodina písma

en: The font family for the layout indicator
sk: Rodina písma pre indikátor rozloženia

en: The font size
sk: Veľkosť písma

en: The font size for the layout indicator
sk: Veľkosť písma pre indikátor rozloženia

en: The foreground color
sk: Farba popredia

en: The foreground color for the layout indicator
sk: Farba popredia pre indikátor rozloženia

en: The background color
sk: Farba pozadia

en: The background color for the layout indicator
sk: Farba pozadia pre indikátor rozloženia

en: Keyboard model
sk: Model klávesnice

en: keyboard model
sk: model klávesnice

en: Keyboard layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: keyboard layout
sk: rozloženie klávesnice

en: Keyboard options
sk: Možnosti klávesnice

en: Indicator:
sk: Indikátor:
