libgnomekbd master - en to sl_SI translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
sl_SI: Napaka med začenjanjem XKB

en: layout "%s" | layouts "%s"
sl_SI[0]: razporedi "%s"
sl_SI[1]: razpored "%s"
sl_SI[2]: razporeda "%s"
sl_SI[3]: razporedi "%s"

en: option "%s" | options "%s"
sl_SI[0]: možnosti "%s"
sl_SI[1]: možnost "%s"
sl_SI[2]: možnosti "%s"
sl_SI[3]: možnosti "%s"

en: model "%s", %s and %s
sl_SI: model "%s", %s in %s

en: no layout
sl_SI: ni razporeda

en: no options
sl_SI: ni možnosti

en: Keyboard Layout
sl_SI: Razpored tipkovnice

en: Preview keyboard layouts
sl_SI: Predogled razporedov tipkovnice

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sl_SI: Razpored tipkovnice "%s"
    Avtorske pravice &#169; X.Org Foundation in XKeyboardConfig razvijalci
    Za dovoljenja si oglejte metapodatke paketa

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: There was an error loading an image: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med nalaganjem slike: %s

en: Default group, assigned on window creation
sl_SI: Privzeta skupina, dodeljena pri ustvarjanju okna

en: Keep and manage separate group per window
sl_SI: Ohrani in upravljaj ločene skupine po oknih

en: Save/restore indicators together with layout groups
sl_SI: Shrani/povrni določila skupaj s skupinami razporeditev

en: Show layout names instead of group names
sl_SI: Pokaži imena razporeditev namesto imen skupin

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sl_SI: Pokaži imena razporeditev namesto imen skupin (samo za različice XFree, ki podpirajo različne razporeditve)

en: Load extra configuration items
sl_SI: Naloži dodatne predmete nastavljanja

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sl_SI: Nalaganje posebnih, redko uporabljenih razporeditev in možnosti

en: The Keyboard Preview, X offset
sl_SI: Predogled tipkovnice, odmik X

en: The Keyboard Preview, Y offset
sl_SI: Predogled tipkovnice, odmik Y

en: The Keyboard Preview, width
sl_SI: Predogled tipkovnice, širina

en: The Keyboard Preview, height
sl_SI: Predogled tipkovnice, višina

en: Secondary groups
sl_SI: Drugotne skupine

en: Show flags in the applet
sl_SI: V vstavku pokaži zastave

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
sl_SI: Pokaži zastave apleta za prikaz trenutnega nabora

en: The font family
sl_SI: Družina pisave

en: The font family for the layout indicator
sl_SI: Družina pisave določila razporeditve

en: The font size
sl_SI: Velikost pisave

en: The font size for the layout indicator
sl_SI: Velikost pisave določila razporeditve

en: The foreground color
sl_SI: Barva pisave

en: The foreground color for the layout indicator
sl_SI: Barva pisave določila razporeditve

en: The background color
sl_SI: Barva ozadja

en: The background color for the layout indicator
sl_SI: Barva ozadja določila razporeditve

en: Keyboard model
sl_SI: Model tipkovnice

en: keyboard model
sl_SI: model tipkovnice

en: Keyboard layout
sl_SI: Razpored tipkovnice

en: keyboard layout
sl_SI: razpored tipkovnice

en: Keyboard options
sl_SI: Možnosti tipkovnice

en: Indicator:
sl_SI: Kazalnik:
