libgnomekbd - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
sr: Не могу да покренем ИксКБ

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: layout “%s” | layouts “%s”
sr[0]: Распоред „%s“
sr[1]: Распореди „%s“
sr[2]: Распореди „%s“
sr[3]: Распоред „%s“

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: option “%s” | options “%s”
sr[0]: Опција „%s“
sr[1]: Опције „%s“
sr[2]: Опције „%s“
sr[3]: Опција „%s“

en: model “%s”, %s and %s
sr: модел „%s“, „%s“ и „%s“

en: no layout
sr: нема распореда

en: no options
sr: нема опција

en: Keyboard Layout
sr: Распоред тастатуре

en: Preview keyboard layouts
sr: Прикажите преглед распореда тастатуре

en: Keyboard layout “%s”
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sr: Распоред тастатуре „%s“
    Ауторска права &#169; Икс.Орг Фондација и доприносиоци Подешавања Икс тастатуре
    За услове лиценцирања погледајте метаподатке пакета

en: Unknown
sr: Непознато

en: There was an error loading an image: %s
sr: Догодила се грешка приликом учитавања слике: %s

en: Default group, assigned on window creation
sr: Подразумевана група, додељена приликом стварања прозора

en: Keep and manage separate group per window
sr: Држи и ради са одвојеном групом по прозору

en: Save/restore indicators together with layout groups
sr: Чува/враћа показатеље заједно са групама распореда

en: Show layout names instead of group names
sr: Приказ назива распореда уместо имена група

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sr: Приказује називе распореда уместо имена група (само за Иксфри издања која подржавају више распореда)

en: Load extra configuration items
sr: Учитавање ставки за додатна подешавања

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sr: Учитава чудне, ретко коришћење распореде и опције

en: The Keyboard Preview, X offset
sr: Преглед тастатуре, X померај

en: The Keyboard Preview, Y offset
sr: Преглед тастатуре, Y померај

en: The Keyboard Preview, width
sr: Преглед тастатуре, ширина

en: The Keyboard Preview, height
sr: Преглед тастатуре, висина

en: Secondary groups
sr: Секундарне групе

en: Show flags in the applet
sr: Приказ заставица у програмчету

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
sr: Приказује заставице у програмчету које ће указивати на тренутни распоред

en: The font family
sr: Породица слова

en: The font family for the layout indicator
sr: Породица слова у показивачу распореда тастатуре

en: The font size
sr: Величина слова

en: The font size for the layout indicator
sr: Величина слова у показивачу распореда тастатуре

en: The foreground color
sr: Боја слова

en: The foreground color for the layout indicator
sr: Боја слова у показивачу распореда тастатуре

en: The background color
sr: Боја позадине

en: The background color for the layout indicator
sr: Боја позадине у показивачу распореда тастатуре

en: Keyboard model
sr: Модел тастатуре

en: keyboard model
sr: модел тастатуре

en: Keyboard layout
sr: Распоред тастатуре

en: keyboard layout
sr: распоред тастатуре

en: Keyboard options
sr: Опције тастатуре

en: Indicator:
sr: Показивач:
