libgnomekbd master - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: XKB initialization error
bg: Грешка при инициализирането на XKB

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
bg: Клавиатурна подредба „%s“
    Авторски права &#169; X.Org Foundation и сътрудници на XKeyboardConfig
    Вижте мета-данните на пакета за информация относно лиценза

en: Unknown
bg: Непозната

en: layout "%s" | layouts "%s"
bg[0]: подредба „%s“
bg[1]: подредби „%s“

en: option "%s" | options "%s"
bg[0]: настройка „%s“
bg[1]: настройки „%s“

en: model "%s", %s and %s
bg: модел „%s“, %s и %s

en: no layout
bg: без подредба

en: no options
bg: без опции

en: There was an error loading an image: %s
bg: Грешка при зареждането на изображението: %s

en: Keyboard Layout
bg: Подредба на клавиатурата

en: Preview keyboard layouts
bg: Преглед на подредбите

en: Default group, assigned on window creation
bg: Стандартната група, която се присвоява на прозорец при създаването му

en: Keep and manage separate group per window
bg: Управление на отделна група за всеки прозорец

en: Load exotic, rarely used layouts and options
bg: Зареждане на по-рядко използваните подредби и настройки

en: Load extra configuration items
bg: Зареждане на допълнителните настройки

en: Save/restore indicators together with layout groups
bg: Запазване/възстановяване на индикаторите заедно с групите по подредбата

en: Show layout names instead of group names
bg: Показване на имената на подредбите вместо имената на групите

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
bg: Показване на имената на подредбите вместо имената на групите (само при версии на XFree, които поддържат множество подредби)

en: Secondary groups
bg: Втори групи

en: Show flags in the applet
bg: Показване на знамена в аплета

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
bg: Показване на знамена в аплета за текущата подредба

en: The Keyboard Preview, X offset
bg: Преглед на клавиатурата, отместване по X

en: The Keyboard Preview, Y offset
bg: Преглед на клавиатурата, отместване по Y

en: The Keyboard Preview, height
bg: Преглед на клавиатурата, височина

en: The Keyboard Preview, width
bg: Преглед на клавиатурата, широчина

en: The background color
bg: Цвят на фона

en: The background color for the layout indicator
bg: Цвят на фона за индикатора на подредбата

en: The font family
bg: Шрифт

en: The font family for the layout indicator
bg: Шрифт за индикатора на подредбата

en: The font size
bg: Размер на шрифта

en: The font size for the layout indicator
bg: Размер на шрифта за индикатора на подредбата

en: The foreground color
bg: Основен цвят

en: The foreground color for the layout indicator
bg: Основен цвят за индикатора на подредбата

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
bg: Списък със задействаните приставки за обозначаване на клавиатурата

en: Keyboard layout
bg: Подредба на клавиатурата

en: Keyboard model
bg: Модел на клавиатурата

en: Keyboard options
bg: Настройки на клавиатурата

en: keyboard layout
bg: подредба на клавиатурата

en: keyboard model
bg: модел на клавиатурата

en: Activate more plugins
bg: Задействане на още приставки

en: Active _plugins:
bg: _Действащи приставки

en: Close the dialog
bg: Затваряне на диалоговия прозорец

en: Configure the selected plugin
bg: Настройване на избраната приставка

en: Deactivate selected plugin
bg: Спиране на избраната приставка

en: Decrease the plugin priority
bg: Понижаване на приоритета на приставката

en: Increase the plugin priority
bg: Повишаване на приоритета на приставката

en: Keyboard Indicator Plugins
bg: Приставки за обозначаване на клавиатурата

en: The list of active plugins
bg: Списък с действащи приставки

en: Add Plugin
bg: Добавяне на приставка

en: _Available plugins:
bg: _Налични приставки

en: No description.
bg: Без описание.

en: Unable to open help file
bg: Файлът с помощта не може да бъде отворен

en: Enable/disable installed plugins
bg: Задействане/спиране на инсталираните приставки

en: Keyboard Indicator plugins
bg: Приставки за обозначаване на клавиатурата

en: Indicator:
bg: Индикатор:
