libgnomeui - en to cs translation catalogue (321 entries)

en: Child Item 1
cs: Položka potomka 1

en: Hint for item 1
cs: Rada pro položku 1

en: Child Item 2
cs: Položka potomka 2

en: Hint for item 2
cs: Rada pro položku 2

en: %s is a link to something that is not a folder
cs: %s je odkaz na něco, co není adresář

en: %s is a link without a destination location
cs: %s je odkaz bez cílového umístění

en: %s is not a folder
cs: %s není adresář

en: Could not monitor '%s': %s
cs: Nelze sledovat "%s": %s

en: Could not get info for '%s': %s
cs: Nelze získat informace o "%s": %s

en: Could not create '%s': %s
cs: Nelze vytvořit "%s": %s

en: Network Servers
cs: Síťové servery

en: File System
cs: Systém souborů

en: '%s': %s
cs: "%s": %s

en: Bookmark saving failed (%s)
cs: Ukládání záložky selhalo (%s)

en: Error getting information for '%s'
cs: Chyba získávání informací pro '%s'

en: Could not get information for file '%s': %s
cs: Nemohu získat informace o souboru '%s': %s

en: Failed to open file '%s': %s
cs: Nemohu otevřít soubor '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
cs: Nemohu načíst obrázek '%s': neznámý důvod, pravděpodobně poškozený soubor obrázku

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Written by
cs: Napsali

en: Documented by
cs: Zdokumentovali

en: Translated by
cs: Přeložili

en: C_redits
cs: Zá_sluhy

en: Program name
cs: Název programu

en: The name of the program
cs: Název programu

en: Program version
cs: Verze programu

en: The version of the program
cs: Verze programu

en: Copyright string
cs: Autorská práva

en: Copyright information for the program
cs: Informace o autorských právech k programu

en: Comments string
cs: Komentář

en: Comments about the program
cs: Komentář k programu

en: Authors
cs: Autoři

en: List of authors of the programs
cs: Seznam autorů programů

en: Author entry
cs: Položka Autor

en: A single author entry
cs: Jediná položka pro autora

en: Documenters
cs: Dokumentaristé

en: List of people documenting the program
cs: Seznam lidí dokumentujících program

en: Documenter entry
cs: Položka Dokumentarista

en: A single documenter entry
cs: Jediná položka pro dokumentaristu

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
cs: Zásluhy překladatelů. Tento řetězec by měl být označen k přeložení.

en: A logo for the about box
cs: Logo pro dialog O aplikaci

en: About %s
cs: O %s

note: Some standard menus
en: _File
cs: _Soubor

en: _File/
cs: _Soubor/

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Edit/
cs: _Upravit/

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _View/
cs: _Zobrazit/

en: _Settings
cs: Nastav_ení

en: _Settings/
cs: Nastav_ení/

note: If you have more then one New type, use this tree
en: _New
cs: _Nový

en: _New/
cs: _Nový/

en: Fi_les
cs: Sou_bory

en: Fi_les/
cs: Sou_bory/

en: _Windows
cs: _Okna

en: _Game
cs: _Hra

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Windows/
cs: _Okna/

note: Open
en: _Open...
cs: _Otevřít...

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

note: Save
en: _Save
cs: _Uložit

en: Save the current file
cs: Uložit aktuální soubor

note: Save As
en: Save _As...
cs: Uložit _jako...

en: Save the current file with a different name
cs: Uložit aktuální soubor pod jiným názvem

note: Revert
en: _Revert
cs: V_rátit

en: Revert to a saved version of the file
cs: Návrat k uložené verzi souboru

note: Print
en: _Print...
cs: _Tisk...

en: Print the current file
cs: Vytisknout aktuální soubor

note: Print Setup
en: Print S_etup...
cs: _Nastavení tisku...

en: Setup the page settings for your current printer
cs: Nastavit parametry stránky pro vaši aktuální tiskárnu

note: Close
en: _Close
cs: _Zavřít

en: Close the current file
cs: Zavřít tento soubor

note: Exit
en: _Quit
cs: U_končit

en: Quit the application
cs: Ukončit aplikaci

note: * The "Edit" menu Cut
en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Cut the selection
cs: Vyjmout výběr

note: 10 Copy
en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: Copy the selection
cs: Kopírovat výběr

note: Paste
en: _Paste
cs: V_ložit

en: Paste the clipboard
cs: Vložit obsah schránky

note: Clear
en: C_lear
cs: S_mazat

en: Clear the selection
cs: Smazat výběr

note: Undo
en: _Undo
cs: _Zpět

en: Undo the last action
cs: Vrátit zpět poslední akci

note: Redo
en: _Redo
cs: Zn_ovu

en: Redo the undone action
cs: Znovu provést vrácenou akci

note: Find
en: _Find...
cs: _Najít...

en: Search for a string
cs: Hledat řetězec

note: Find Again
en: Find Ne_xt
cs: Najít _další

en: Search again for the same string
cs: Hledat znovu stejný řetězec

note: Replace
en: R_eplace...
cs: Na_hradit...

en: Replace a string
cs: Nahradit řetězec

note: Properties
en: _Properties
cs: V_lastnosti

en: Modify the file's properties
cs: Upravit vlastnosti souboru

note: * The Settings menu Settings
en: Prefere_nces
cs: _Nastavení

en: Configure the application
cs: Nastavit tuto aplikaci

note: 20 * And the "Help" menu About
en: _About
cs: O _aplikaci

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select everything
cs: Vybrat všechno

note: * Window menu
en: Create New _Window
cs: _Vytvořit nové okno

en: Create a new window
cs: Vytvořit nové okno

en: _Close This Window
cs: _Zavřít toto okno

en: Close the current window
cs: Zavřít aktuální okno

note: * The "Game" menu
en: _New Game
cs: _Nová hra

en: Start a new game
cs: Začít novou hru

en: _Pause Game
cs: _Pozastavit hru

en: Pause the game
cs: Pozastavit hru

en: _Restart Game
cs: Začít h_ru znovu

en: Restart the game
cs: Znovu začít tuto hru

en: _Undo Move
cs: Tah _zpět

en: Undo the last move
cs: Vzít poslední tah zpět

en: _Redo Move
cs: Tah zn_ovu

en: Redo the undone move
cs: Provést znovu tah vzatý zpět

en: _Hint
cs: _Rada

en: Get a hint for your next move
cs: Získat radu pro váš další tah

note: 30
en: _Scores...
cs: _Skóre...

en: View the scores
cs: Zobrazit skóre

en: _End Game
cs: Kon_ec hry

en: End the current game
cs: Ukončit současnou hru

en: _Contents
cs: _Obsah

en: View help for this application
cs: Prohlížet nápovědu pro tuto aplikaci

en: Text Below Icons
cs: Text pod ikonami

en: Priority Text Beside Icons
cs: Důležitý text vedle ikon

en: Icons Only
cs: Pouze ikony

en: Text Only
cs: Pouze text

en: Use Desktop Default (%s)
cs: Použít implicitní nastavení pracovní plochy (%s)

en:  (press return)
cs:  (stiskněte Return)

en: ERROR:
cs: CHYBA:

en: Warning:
cs: Varování:

en: y
cs: a

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en:  (yes or no)
cs:  (ano nebo ne)

en:   - OK? (yes or no)
cs:   - Budiž? (ano nebo ne)

en: Progress
cs: Průběh

en: The application ID string
cs: Řetězec ID aplikace

en: Has Progress
cs: Má průběh

en: Create a progress widget.
cs: Vytvořit prvek průběhu.

en: Has Status
cs: Má stav

en: Create a status widget.
cs: Vytvořit prvek stavu.

en: Interactivity
cs: Interaktivita

en: Level of user activity required.
cs: Úroveň požadované uživatelské aktivity.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
cs: Vaše HTTP proxy vyžaduje, abyste se přihlásili.

en: You must log in to access "%s".
    %s
cs: Pro přístup k "%s" se musíte přihlásit.
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
cs: Vaše heslo bude přenášeno nešifrovaně.

en: Your password will be transmitted encrypted.
cs: Vaše heslo bude přenášeno šifrovaně.

en: Authentication Required
cs: Vyžadována autentizace

note: Translators: "You must log in to acces user@server.com/share domain MYWINDOWSDOMAIN."
en: You must log in to access %s domain %s
cs: Pro přístup k %s v doméně %s se musíte přihlásit

en: You must log in to access %s
cs: Pro přístup k %s se musíte přihlásit

en: Specify session management ID
cs: Zadejte ID správy sezení

en: Specify prefix of saved configuration
cs: Zadejte předponu uloženého nastavení

en: Disable connection to session manager
cs: Vypnout napojení na správce sezení

en: Session management:
cs: Správa sezení:

en: Show session management options
cs: Zobrazit možnosti správy sezení

en: Session management
cs: Správa sezení

en: Cancel Logout
cs: Zrušit odhlášení

en: Received invalid color data
cs: Obdrženy neplatné údaje o barvě

en: Open a dialog to specify the color
cs: Otevře dialog pro zadání barvy

en: Pick a color
cs: Vyberte barvu

en: Time
cs: Čas

en: The time currently selected
cs: Právě vybraný čas

en: DateEdit Flags
cs: Příznaky DateEdit

en: Flags for how DateEdit looks
cs: Příznaky vzhledu prvku DateEdit

en: Lower Hour
cs: Nižší hodina

en: Lower hour in the time popup selector
cs: Nižší hodina ve vyskakovacím výběru času

en: Upper Hour
cs: Vyšší hodina

en: Upper hour in the time popup selector
cs: Vyšší hodina ve vyskakovacím výběru času

en: Initial Time
cs: Výchozí čas

en: The initial time
cs: Výchozí čas

en: Date
cs: Datum

en: Select Date
cs: Vyberte datum

en: Select the date from a calendar
cs: Vyberte datum z kalendáře

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
cs: Kalendář

en: Select Time
cs: Vyberte čas

en: Select the time from a list
cs: Vyberte čas ze seznamu

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
cs: gnome_date_edit_get_date je zastaralé, používejte gnome_date_edit_get_time

en: Title
cs: Nadpis

en: Title of the druid
cs: Nadpis druida

en: Logo image
cs: Obrázek loga

en: Top Watermark
cs: Horní vodoznak

en: Watermark image for the top
cs: Obrázek vodoznaku nahoře

en: Title Foreground
cs: Popředí nadpisu

en: Foreground color of the title
cs: Barva popředí nadpisu

en: Title Foreground Color
cs: Barva popředí nadpisu

en: Foreground color of the title as a GdkColor
cs: Barva popředí nadpisu jako GdkColor

en: Title Foreground color set
cs: Barva popředí nadpisu nastavena

en: Foreground color of the title is set
cs: Barva popředí nadpisu je nastavena

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Background color as a GdkColor
cs: Barva pozadí jako GdkColor

en: Background color set
cs: Barva pozadí nastavena

en: Background color is set
cs: Barva pozadí je nastavena

en: Contents Background Color
cs: Barva pozadí obsahu

en: Contents Background color
cs: Barva pozadí obsahu

en: Contents Background color as a GdkColor
cs: Barva pozadí obsahu jako GdkColor

en: Contents Background color set
cs: Barva pozadí obsahu nastavena

en: Contents Background color is set
cs: Barva pozadí obsahu je nastavena

en: Logo Background Color
cs: Barva pozadí loga

en: Logo Background color
cs: Barva pozadí loga

en: Logo Background color as a GdkColor
cs: Barva pozadí loga jako GdkColor

en: Logo Background color set
cs: Barva pozadí loga nastavena

en: Logo Background color is set
cs: Barva pozadí loga je nastavena

en: Show Finish
cs: Ukázat Ukončit

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
cs: Ukázat tlačítko 'Ukončit' místo tlačítka 'Další'

en: Show Help
cs: Ukázat Nápovědu

en: Show the 'Help' button
cs: Ukázat tlačítko 'Nápověda'

en: History ID
cs: ID historie

en: GTK entry
cs: Položka GTK

en: The GTK entry
cs: Položka GTK

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
cs: Unikátní identifikátor pro výběr souboru. Bude použit pro uložení seznamu historie.

en: Browse Dialog Title
cs: Nadpis dialogu probírání

en: Title for the Browse file dialog.
cs: Nadpis dialogu pro probírání souborů.

en: Directory Entry
cs: Výběr adresáře

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
cs: Jestli je výběr souboru použit pro zadání adresářů nebo úplných názvů souborů.

en: Modal
cs: Modální

en: Whether the Browse file window should be modal.
cs: Jestli má být okno dialogu pro probírání modální.

en: Filename
cs: Název souboru

en: Filename that should be displayed in the file entry.
cs: Název souboru, který se má zobrazit ve výběru souboru.

en: Default Path
cs: Výchozí cesta

en: Default path for the Browse file window.
cs: Počáteční cesta pro okno s dialogem pro probírání.

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
cs: Prvek GnomeEntry, který používá výběr souboru k zadání názvu souboru. Tento atribut lze použít k získání prvku GnomeEntry, chcete-li měnit nebo zjistit jeho parametry.

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
cs: Prvek GtkEntry, který používá výběr souboru k zadání názvu souboru. Tento atribut lze použít k získání prvku GtkEntry, chcete-li měnit nebo zjistit jeho parametry.

en: Use GtkFileChooser
cs: Používat GtkFileChooser

en: Whether to use the new GtkFileChooser widget or the GtkFileSelection widget to select files.
cs: Jestli pro výběr souborů používat nový widget GtkFileChooser nebo widget GtkFileSelection.

en: GtkFileChooser Action
cs: Akce GtkFileChooser

en: The type of operation that the file selector is performing.
cs: Režim operace, kterou výběr souboru provádí.

en: Select file
cs: Vyber soubor

en: Path
cs: Cesta

en: Path to file
cs: Cesta k souboru

en: _Browse...
cs: _Procházet...

en: Pop up a file selector to choose a file
cs: Zobrazí dialog pro výběr souboru

en: Pick a Font
cs: Vyberte písmo

en: The title of the selection dialog box
cs: Nadpis dialogu pro výběr písma

en: Mode
cs: Režim

en: The mode of operation of the font picker
cs: Režim běhu dialogu pro výběr písma

en: Font name
cs: Název písma

en: Name of the selected font
cs: Název zvoleného písma

en: Font
cs: Písmo

en: The selected GtkFont
cs: Vybrané písmo jako GtkFont

en: Preview text
cs: Text pro náhled

en: Preview text shown in the dialog
cs: Text pro náhled zobrazený v dialogu

en: Use font in label
cs: Použít písmo v nadpisu

en: Use font in the label in font info mode
cs: Použít písmo v nadpisu v režimu informací o písmu

en: Font size for label
cs: Velikost písma pro nadpis

en: Font size for label in font info mode
cs: Velikost písma pro nadpis v režimu informací o písmu

en: Show size
cs: Ukázat velikost

en: Show size in font info mode
cs: Ukázat velikost v režimu informací o písmu

en: GNOME GConf UI Support
cs: Podpora GNOME GConf UI

en: _Details
cs: _Detaily

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
cs: Aplikace "%s" se pokusila změnit aspekt vašeho nastavení, které vám váš správce systému nebo dodavatel operačního systému nepovoluje změnit. Některé volby, které jste vybrali, nebudou mít vliv, nebo nebudou obnoveny při vašem příštím použití této aplikace.

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
cs: Nastala chyba při nahrávání nebo ukládání informací o vašem nastavení pro %s. Některé volby vašeho nastavení nemusí fungovat správně.

en: The URL that GnomeHRef activates
cs: URL, které aktivuje prvek GnomeHRef

en: The text on the button
cs: Text na tlačítku

en: End World Hunger
cs: Ukončit hlad ve světě

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Color used to draw the link
cs: Barva, kterou se vykresluje odkaz

en: This button will take you to the URI that it displays.
cs: Toto tlačítko vás zavede na adresu URI, kterou zobrazuje.

en: An error has occurred while trying to launch the default web browser.
    Please check your settings in the 'Preferred Applications' preference tool.
cs: Při pokusu o spuštění implicitního prohlížeče WWW došlo k chybě.
    Zkontrolujte prosím svá nastavení v nástroji 'Preferované aplikace'.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
cs: Unikátní identifikátor pro výběr ikony. Bude použit pro uložení seznamu historie.

en: Title for the Browse icon dialog.
cs: Nadpis dialogu pro probírání ikonami.

en: Pixmap Directory
cs: Adresář obrázků

en: Directory that will be searched for icons.
cs: Adresář, ve kterém se budou hledat ikony.

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
cs: Název souboru, který by se měl zobrazovat ve výběru ikony.

en: Picker dialog
cs: Dialog pro výběr

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
cs: Dialog pro výběr ikony. Můžete použít tento atribut, chcete-li získat prvek GtkDialog a měnit nebo zjistit jeho parametry.

en: Choose Icon
cs: Vybrat ikonu

en: Icon selection dialog
cs: Dialog výběru ikony

en: This dialog box lets you select an icon.
cs: Toto dialogové okno vám umožní vybrat ikonu.

en: Icon Selector
cs: Výběr ikony

en: Please pick the icon you want.
cs: Vyberte prosím ikonu, kterou chcete.

en: This button will open a window to let you select an icon.
cs: Toto tlačítko otevře okno, ve kterém budete moci vybrat ikonu.

en: Browse
cs: Procházet

en: Icon path
cs: Cesta k ikonám

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
cs: Zde byste měli zadat název adresáře, kde jsou umístěny obrázky ikon.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
cs: GnomeIconSelection:'%s' neexistuje nebo to není adresář

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
cs: GnomeIconSelection: nemohu otevřít adresář '%s'

en: Loading Icons...
cs: Načítám ikony...

en: Information
cs: Informace

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: Question
cs: Otázka

en: Message
cs: Zpráva

en: _Username:
cs: _Jméno uživatele:

en: _Domain:
cs: _Doména:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _New password:
cs: Nové _heslo:

en: Con_firm password:
cs: Potvrdit h_eslo:

en: Password quality:
cs: Síla hesla:

en: Co_nnect
cs: _Připojit

en: Connect _anonymously
cs: Připojit se _anonymně

en: Connect as u_ser:
cs: Připojit se jako _uživatel:

en: _Forget password immediately
cs: Zapomenou_t heslo okamžitě

en: _Remember password until you logout
cs: Za_pamatovat si heslo po dobu sezení

en: _Remember forever
cs: Pa_matovat si navždy

en: Do Preview
cs: Dělat náhled

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
cs: Jestli by měl mít výběr obrázku náhled.

en: No Image
cs: Žádný obrázek

en: Image Preview
cs: Náhled obrázku

en: A preview of the image currently specified
cs: Náhled právě vybraného obrázku

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
cs: Nemohu najít hbox, používám se běžný výběr souboru

en: Preview
cs: Náhled

en: Top Ten
cs: Horních deset

en: User
cs: Uživatel

en: Score
cs: Skóre

note: TRANSLATORS NOTE: Date format used when showing scores in games. * Please refer to manpage of strftime(3) for complete reference.
en: %a %b %d %T %Y
cs: %T %a %d. %b %Y

en: Table Borders
cs: Okraje tabulky

en: Table Fill
cs: Výplň tabulky

en: Bulleted List
cs: Seznam s odrážkami

en: Numbered List
cs: Číslovaný seznam

en: Indent
cs: Odsazení

en: Un-Indent
cs: Ododsazení

en: About
cs: O aplikaci

en: Disable Crash Dialog
cs: Zakázat dialog havárie

en: GNOME GUI Library:
cs: Knihovna GNOME GUI:

en: Show GNOME GUI options
cs: Zobrazit možnosti GUI GNOME

en: X display to use
cs: Použitý displej X

en: DISPLAY
cs: DISPLEJ

en: GNOME GUI Library
cs: GNOME GUI knihovna

en: Could not open link
cs: Nelze otevřít odkaz

en: Exit the test
cs: Ukončit test
