libgnomeui - en to hy translation catalogue (138 entries)

en: %s is a link to something that is not a folder
hy: %s - ը հղում և ցույց է տալիս ոչ պանակի

en: %s is a link without a destination location
hy: %s - ը հղում է և ցույց չի տալիս որևէ ֆայլի կամ պանակի

en: %s is not a folder
hy: %s - ը պանակ չէ

en: Network Servers
hy: Ցանցային սպասարկիչներ

en: File System
hy: Ֆայլային Համակարգ

en: Bookmark saving failed (%s)
hy: Էջանշան պահելը խափանվել է (%s)

en: Error reading file '%s': %s
hy: '%s' ֆայլը կարդալու սխալ՝ %s

en: No name
hy: Անանուն

en: File '%s' is not a regular file or directory.
hy: %s ֆայլը ռեգուլար ֆայլ կամ պանակ չի

en: Unknown encoding of: %s
hy: Անճանաչելի կոդավորում՝ %s

en: Credits
hy: Երախտիք

en: Written by
hy: Հեղինակներ

en: Documented by
hy: Փաստաթղթերը պատրաստել են

en: Translated by
hy: Թարգմանել է

en: C_redits
hy: Երախտիք

en: The name of the program
hy: Ծրագրի անունը

en: Program version
hy: Ծրագրի տարբերակը

en: The version of the program
hy: Ծրագրի տարբերակը

en: Authors
hy: Հեղինակներ

en: List of authors of the programs
hy: Ծրագրի հեղինակների ցանկը

en: Author entry
hy: Հեղինակի գրառում

en: A single author entry
hy: հեղինակի գրառում

en: Documenters
hy: Փաստաթղթերը պատրաստել են

en: List of people documenting the program
hy: Ծրագրի փաստաթղթերը պատրաստողների ցանկ

en: Documenter entry
hy: Փաստաթղթերը պատրաստողի գրառում

en: A single documenter entry
hy: Փաստաթղթերը պատրաստողի գրառում

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
hy: Թարգմանել է

en: Logo
hy: Լոգո

en: A logo for the about box
hy: Ծրագրի մասին պատուհանի համար լոգո

en: About %s
hy: Ծրագրի մասին %s

note: Some standard menus
en: _File
hy: Ֆայլ

en: _File/
hy: Ֆայլ

en: _Edit
hy: Խմբագրել

en: _Edit/
hy: Խմբագրել

en: _View
hy: Տեսք

en: _View/
hy: Տեսք

en: _Settings
hy: Նախընտրանքներ

en: _Settings/
hy: Նախընտրանքներ

note: If you have more then one New type, use this tree
en: _New
hy: Նոր

en: _New/
hy: Նոր

en: Fi_les
hy: Ֆայլեր

en: Fi_les/
hy: Ֆայլեր

en: _Windows
hy: Պատուհաններ

en: _Game
hy: Խաղ

en: _Help
hy: Ձեռնարկ

en: _Windows/
hy: Պատուհաններ

note: Open
en: _Open...
hy: Բացել…

en: Open a file
hy: Բացել ֆայլ

note: Save
en: _Save
hy: Պահել

en: Save the current file
hy: Պահել ընթացիկ ֆայլը

note: Save As
en: Save _As...
hy: Պահել որպես…

en: Save the current file with a different name
hy: Պահել ընթացիկ ֆայլը այլ անունով

note: Print
en: _Print...
hy: Տպել

en: Print the current file
hy: Տպել ընթացիկ ֆայլը

note: Close
en: _Close
hy: Փակել

en: Close the current file
hy: Փակել ընթացիկ ֆայլը

note: Exit
en: _Quit
hy: Ելք

en: Quit the application
hy: Ելք ծրագրից

note: * The "Edit" menu Cut
en: Cu_t
hy: Կտրել

en: Cut the selection
hy: Կտրել ընտրվածը

note: 10 Copy
en: _Copy
hy: Պատճենել

en: Copy the selection
hy: Պատճենել ընտրվածը

note: Paste
en: _Paste
hy: Փակցնել

en: Paste the clipboard
hy: Փակցնել

note: Clear
en: C_lear
hy: Մաքրել

en: Clear the selection
hy: Մաքրել ընտրվածը

note: Find
en: _Find...
hy: Գտնել

en: Search for a string
hy: Փնտրել տող

note: Find Again
en: Find Ne_xt
hy: Գտնել հաջորդը

en: Search again for the same string
hy: Կրկին փնտրել նույն տողը

note: Replace
en: R_eplace...
hy: Փոխարինել

en: Replace a string
hy: Փոարինել տողը

note: Properties
en: _Properties
hy: Հատկություններ

en: Modify the file's properties
hy: Փոխել ֆայլի հատկությունները

note: * The Settings menu Settings
en: Prefere_nces
hy: Նախընտրանքներ

en: Configure the application
hy: Կարգավորել ծրագիրը

note: 20 * And the "Help" menu About
en: _About
hy: Ծրագրի մասին

en: About this application
hy: Այս ծրագրի մասին

en: Select _All
hy: Ընտրել ամբողջը

en: Select everything
hy: Ընտրել ամբողջը

note: * Window menu
en: Create New _Window
hy: Ստեղծել Նոր Պատուհան

en: Create a new window
hy: Ստեղծել Նոր Պատուհան

en: _Close This Window
hy: Փակել Այս Պատուհանը

en: Close the current window
hy: Փակել ընթացիկ պատուհանը

note: * The "Game" menu
en: _New Game
hy: Նոր Խաղ

en: Start a new game
hy: Սկսել նոր խաղ

en: _Pause Game
hy: Կանգնեցնել խաղը

en: Pause the game
hy: Կանգնեցնել խաղը

en: _Restart Game
hy: Վերսկսել խաղը

en: Restart the game
hy: Վերսկսել խաղը

en: End the current game
hy: Ավարտել ընթացիկ խաղը

en: _Contents
hy: Պարունակություն

en: View help for this application
hy: Դիտել ծրագրի ձեռնարկը

en: Text Below Icons
hy: Պատկերակների տակից գտնվող տեքստը

en: Icons Only
hy: Միայն Պատկերակներ

en: Text Only
hy: Միայն Տեքստ

en: Use Desktop Default (%s)
hy: Կիրառել Աշխատասեղանի հիմնականը (%s)

en:  (press return)
hy: (հպեք return ստեղնը)

en: ERROR:
hy: ՍԽԱԼ՝

en: Warning:
hy: զգուշացում

en: y
hy: ա

en: yes
hy: այո

en: n
hy: ո

en: no
hy: ոչ

en:  (yes or no)
hy: (այո թե ոչ)

en: Pick a color
hy: Ընտրեք գույնը

en: Time
hy: Ժամանակ

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
hy: Օրացույց

en: Select Time
hy: Ընտրեք ժամը

en: Select the time from a list
hy: Ընտրեք ժամը ցանկից

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Title of the druid
hy: Դրուիդի Վերնագիր

en: Logo image
hy: Լօգօի նկարը

en: Top Watermark
hy: Վերևվի Ջրային նշանները

en: Title Foreground
hy: Վերնագրի Գույնը

en: Background Color
hy: Նախադրյալի գույնը

en: Background color
hy: Նախադրյալի գույնը

en: Contents Background Color
hy: Պարունակության նախադրյալ գույնը

en: Contents Background color
hy: Պարունակության նախադրյալ գույնը

en: Logo Background Color
hy: Լոգոյի Նախադրյալ Գույնը

en: Logo Background color
hy: Լոգոյի Նախադրյալ գույնը

en: Show Help
hy: Ցուցադրել Ձեռնարկը

en: Show the 'Help' button
hy: Ցուցադրել 'Ձեռնարկ' ստեղնը

en: GTK entry
hy: GTK գրառում

en: The GTK entry
hy: GTK գրառում

en: Filename
hy: Ֆայլի անուն

en: Default Path
hy: Հիմնական Ճանապարհ

en: Select file
hy: Ընտրել ֆայլը

en: Path
hy: Ճանապարհ

en: Path to file
hy: Ճանապարհ դեպի ֆայլ

en: _Browse...
hy: Գտնել…

en: Pick a Font
hy: Ընտրեք տառատեսակը

en: Font name
hy: Տառատեսակի անունը

en: Name of the selected font
hy: Ընտրված տառատեսակի անունը

en: Font
hy: Տառատեսակ

en: The selected GtkFont
hy: Ընտրված GtkFont

en: Preview text
hy: Տեքստի նախնական տեսքը

en: Use font in label
hy: Կիրառել տառատեսակը վերնագրում
