libgnomeui 2.0 cvs - en to nl translation catalogue (319 entries)

en: Child Item 1
nl: Dochter-item 1

en: Hint for item 1
nl: Hint voor item 1

en: Child Item 2
nl: Dochter-item 2

en: Hint for item 2
nl: Hint voor item 2

en: %s is a link to something that is not a folder
nl: %s is een verwijzing naar iets dat geen map is

en: %s is a link without a destination location
nl: %s is een verwijzing zonder een doellocatie

en: %s is not a folder
nl: %s is geen map

en: Could not monitor '%s': %s
nl: Kan ‘%s’ niet monitoren: %s

en: Could not get info for '%s': %s
nl: Kan geen informatie verkrijgen voor ‘%s’: %s

en: Could not create '%s': %s
nl: Kan ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Network Servers
nl: Netwerkservers

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: '%s': %s
nl: ‘%s’: %s

en: Bookmark saving failed (%s)
nl: Opslaan van bladwijzer mislukt (%s)

en: Error getting information for '%s'
nl: Kan geen informatie verkrijgen voor ‘%s’

en: Could not get information for file '%s': %s
nl: Kan geen informatie verkrijgen voor bestand ‘%s’: %s

en: Failed to open file '%s': %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nl: Laden van afbeelding ‘%s’ mislukt: reden onbekend, waarschijnlijk een corrupt afbeeldingsbestand

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Written by
nl: Geschreven door

en: Documented by
nl: Gedocumenteerd door

en: Translated by
nl: Vertaald door

en: C_redits
nl: Met _dank aan

en: Program name
nl: Programmanaam

en: The name of the program
nl: De naam van het programma

en: Program version
nl: Programmaversie

en: The version of the program
nl: De versie van het programma

en: Copyright string
nl: Copyright-tekenreeks

en: Copyright information for the program
nl: Copyrightinformatie voor het programma

en: Comments string
nl: Toelichting-tekenreeks

en: Comments about the program
nl: Korte toelichting op het programma

en: Authors
nl: Auteurs

en: List of authors of the programs
nl: Lijst van auteurs van de programma's

en: Author entry
nl: Auteur-veld

en: A single author entry
nl: Een enkele auteur

en: Documenters
nl: Documentators

en: List of people documenting the program
nl: Lijst van mensen die het programma documenteren

en: Documenter entry
nl: Documentator-veld

en: A single documenter entry
nl: Een enkele documentator

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
nl: Vermelding van de vertalers. Deze tekenreeks moet als vertaalbaar worden gemarkeerd.

en: A logo for the about box
nl: Een logo voor het info venster

en: About %s
nl: %s-info

note: Some standard menus
en: _File
nl: _Bestand

en: _File/
nl: _Bestand/

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Edit/
nl: Be_werken/

en: _View
nl: Beel_d

en: _View/
nl: Beel_d/

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Settings/
nl: _Instellingen/

note: If you have more then one New type, use this tree
en: _New
nl: _Nieuw

en: _New/
nl: _Nieuw/

en: Fi_les
nl: _Bestanden

en: Fi_les/
nl: _Bestanden/

en: _Windows
nl: _Vensters

en: _Game
nl: _Spel

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Windows/
nl: _Vensters/

note: Open
en: _Open...
nl: _Openen...

en: Open a file
nl: Bestand openen

note: Save
en: _Save
nl: Op_slaan

en: Save the current file
nl: Huidige bestand opslaan

note: Save As
en: Save _As...
nl: Opslaan _als...

en: Save the current file with a different name
nl: Het huidige bestand opslaan onder een andere naam

note: Revert
en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: Revert to a saved version of the file
nl: Terugvallen naar een opgeslagen versie van het bestand

note: Print
en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: Print the current file
nl: Het huidige bestand afdrukken

note: Print Setup
en: Print S_etup...
nl: Pagina-inst_ellingen...

en: Setup the page settings for your current printer
nl: Pagina-instellingen voor de huidige printer

note: Close
en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Close the current file
nl: Het huidige bestand sluiten

note: Exit
en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Quit the application
nl: Het programma afsluiten

note: * The "Edit" menu Cut
en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Cut the selection
nl: Selectie knippen

note: 10 Copy
en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Copy the selection
nl: Selectie kopiëren

note: Paste
en: _Paste
nl: _Plakken

en: Paste the clipboard
nl: Plakken vanuit klembord

note: Clear
en: C_lear
nl: _Wissen

en: Clear the selection
nl: Selectie wissen

note: Undo
en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: Undo the last action
nl: Laatste bewerking ongedaan maken

note: Redo
en: _Redo
nl: O_pnieuw

en: Redo the undone action
nl: De ongedaan gemaakte actie opnieuw uitvoeren

note: Find
en: _Find...
nl: _Zoeken...

en: Search for a string
nl: Naar een tekenreeks zoeken

note: Find Again
en: Find Ne_xt
nl: _Volgende zoeken

en: Search again for the same string
nl: Opnieuw zoeken naar dezelfde tekenreeks

note: Replace
en: R_eplace...
nl: V_ervangen...

en: Replace a string
nl: Tekenreeks vervangen

note: Properties
en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Modify the file's properties
nl: Eigenschappen van het bestand wijzigen

note: * The Settings menu Settings
en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Configure the application
nl: Verander de instellingen van het programma

note: 20 * And the "Help" menu About
en: _About
nl: I_nfo

en: About this application
nl: Info over deze toepassing

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select everything
nl: Alles selecteren

note: * Window menu
en: Create New _Window
nl: Nieuw _venster creëren

en: Create a new window
nl: Een nieuw venster creëren

en: _Close This Window
nl: Dit venster _sluiten

en: Close the current window
nl: Het huidige venster sluiten

note: * The "Game" menu
en: _New Game
nl: _Nieuw spel

en: Start a new game
nl: Nieuw spel beginnen

en: _Pause Game
nl: Spel _pauzeren

en: Pause the game
nl: Het spel pauzeren

en: _Restart Game
nl: Spel he_rstarten

en: Restart the game
nl: Spel opnieuw starten

en: _Undo Move
nl: Zet _ongedaan maken

en: Undo the last move
nl: De laatste zet ongedaan maken

en: _Redo Move
nl: Zet he_rhalen

en: Redo the undone move
nl: De ongedaan gemaakte zet opnieuw uitvoeren

en: Get a hint for your next move
nl: Hint voor de volgende zet vragen

en: View the scores
nl: Scores bekijken

en: _End Game
nl: Spel b_eëindigen

en: End the current game
nl: Het huidige spel beëindigen

en: _Contents
nl: In_houd

en: View help for this application
nl: De hulp bij deze toepassing bekijken

en: Text Below Icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: Priority Text Beside Icons
nl: Prioriteitstekst naast pictogrammen

en: Icons Only
nl: Alleen pictogrammen

en: Text Only
nl: Aleen tekst

en: Use Desktop Default (%s)
nl: Bureaubladstandaard (%s) gebruiken

en:  (press return)
nl:  (druk op Enter)

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: y
nl: j

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en:  (yes or no)
nl:  (ja of nee)

en:   - OK? (yes or no)
nl:   - OK? (ja of nee)

en: Progress
nl: Voortgang

en: App ID
nl: Toepassings-ID

en: The application ID string
nl: De ID-tekenreeks van de toepassing

en: Has Progress
nl: Boekt vooruitgang

en: Create a progress widget.
nl: Een voortgangswidget creëren.

en: Has Status
nl: Heeft status

en: Create a status widget.
nl: Een statuswidget creëren

en: Interactivity
nl: Interactiviteit

en: Level of user activity required.
nl: Benodigd niveau van gebruikersactiviteit

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
nl: Uw HTTP-proxy vereist dat u zich aanmeldt.

en: You must log in to access "%s".
    %s
nl: U dient zich aan te melden voor toegang tot "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
nl: Uw wachtwoord wordt onversleuteld verzonden.

en: Your password will be transmitted encrypted.
nl: Uw wachtwoord wordt versleuteld verzonden.

en: Authentication Required
nl: Aanmeldingscontrole vereist

note: Translators: "You must log in to acces user@server.com/share domain MYWINDOWSDOMAIN."
en: You must log in to access %s domain %s
nl: U dient zich aan te melden voor toegang tot %s domein %s

en: You must log in to access %s
nl: U dient zich aan te melden voor toegang tot %s

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID specificeren

en: Specify prefix of saved configuration
nl: Geef voorvoegsel van de opgeslagen configuratie

en: PREFIX
nl: VOORVOEGSEL

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met het sessiebeheer uitschakelen

en: Session management:
nl: Sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Opties voor sessiebeheer tonen

en: Session management
nl: Sessiebeheer

en: Cancel Logout
nl: Afmelden annuleren

en: Received invalid color data
nl: Ongeldige kleurgegevens ontvangen

en: Open a dialog to specify the color
nl: Een venster openen om de kleur te specificeren

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Time
nl: Tijd

en: The time currently selected
nl: De momenteel geselecteerde tijd

en: DateEdit Flags
nl: DateEdit-vlaggen

en: Flags for how DateEdit looks
nl: Vlaggen die bepalen hoe DateEdit er uit ziet

en: Lower Hour
nl: Uur verlagen

en: Lower hour in the time popup selector
nl: Uur verlagen in het tijdkeuze-opduikvenster

en: Upper Hour
nl: Uur ophogen

en: Upper hour in the time popup selector
nl: Uur ophogen in het tijdkeuze-opduikvenster

en: Initial Time
nl: Starttijd

en: The initial time
nl: De begintijd

en: Date
nl: Datum

en: Select Date
nl: Datum kiezen

en: Select the date from a calendar
nl: Een datum kiezen uit de kalender

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
nl: Kalender

en: Select Time
nl: Tijd kiezen

en: Select the time from a list
nl: De tijd kiezen uit een lijst

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
nl: gnome_date_edit_get_date is verouderd, gebruik gnome_date_edit_get_time

en: Title
nl: Titel

en: Title of the druid
nl: Titel van de assistent

en: Logo image
nl: Logo-afbeelding

en: Top Watermark
nl: Boven-watermerk

en: Watermark image for the top
nl: Watermerkafbeelding voor de bovenkant

en: Title Foreground
nl: Titel-voorgrond

en: Foreground color of the title
nl: Voorgrondkleur van de titel

en: Title Foreground Color
nl: Titel-voorgrondkleur

en: Foreground color of the title as a GdkColor
nl: Voorgrondkleur van de titel als een GdkColor

en: Title Foreground color set
nl: Titel-voorgrondkleur ingesteld

en: Foreground color of the title is set
nl: Voorgrondkleur van de titel is ingesteld

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color as a GdkColor
nl: Achtergrondkleur als een GdkColor

en: Background color set
nl: Achtergrondkleur ingesteld

en: Background color is set
nl: Achtergrondkleur is ingesteld

en: Contents Background Color
nl: Achtergrondkleur van inhoud

en: Contents Background color
nl: Achtergrondkleur inhoud

en: Contents Background color as a GdkColor
nl: Achtergrondkleur van inhoud als een GdkColor

en: Contents Background color set
nl: Achtergrondkleur van inhoud ingesteld

en: Contents Background color is set
nl: Achtergrondkleur van inhoud is ingesteld

en: Logo Background Color
nl: Logo-achtergrondkleur

en: Logo Background color
nl: Logo-achtergrondkleur

en: Logo Background color as a GdkColor
nl: Logo-achtergrondkleur als GdkColor

en: Logo Background color set
nl: Logo-achtergrondkleur ingesteld

en: Logo Background color is set
nl: Logo-achtergrondkleur is ingesteld

en: Show Finish
nl: ‘Voltooien’ tonen

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
nl: De ‘Voltooien’-knop tonen in plaats van de ‘Volgende’-knop

en: Show Help
nl: ‘Hulp’ tonen

en: Show the 'Help' button
nl: De ‘Hulp’-knop tonen

en: History ID
nl: Geschiedenis-ID

en: GTK entry
nl: GTK-invoerveld

en: The GTK entry
nl: Het GTK-invoerveld

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
nl: Unieke naam voor het bestandsinvoerveld. Dit dient om de geschiedenislijst op te slaan.

en: Browse Dialog Title
nl: Titel van Bladeren-dialoogvenster

en: Title for the Browse file dialog.
nl: De titel van de Bladeren-bestandskiezer

en: Directory Entry
nl: Map-invoerveld

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
nl: Of het bestandsinvoerveld gebruikt wordt om mapnamen of complete bestandsnamen in te voeren.

en: Modal
nl: Modaal

en: Whether the Browse file window should be modal.
nl: Of de Bladeren-bestandskiezer modaal moet zijn.

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename that should be displayed in the file entry.
nl: Bestandsnaam die weergegeven moet worden in de bestands-invoerveld

en: Default Path
nl: Standaardpad

en: Default path for the Browse file window.
nl: Standaardpad voor de Bestandskiezer

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
nl: GnomeEntry dat het bestandsinvoerveld gebruikt om bestandsnamen in te voeren. U kunt deze eigenschap gebruiken om zonodig de GnomeEntry op te vragen voor het aanpassen of opvragen van zijn parameters.

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
nl: GtkEntry dat het bestand gebruikt om bestandsnamen in te voeren. U kunt deze eigenschap gebruiken om zonodig de GtkEntry op te vragen voor het aanpassen of opvragen van zijn parameters.

en: Use GtkFileChooser
nl: GtkFileChooser gebruiken

en: Whether to use the new GtkFileChooser widget or the GtkFileSelection widget to select files.
nl: Of het nieuwe GtkFileChooser-element of het GtkFileSelection-element gebruikt moet worden om bestanden te selecteren.

en: GtkFileChooser Action
nl: GtkFileChooser-actie

en: The type of operation that the file selector is performing.
nl: Het type handeling dat de bestandskiezer uitvoert.

en: Select file
nl: Kies bestand

en: Path
nl: Pad

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: Pop up a file selector to choose a file
nl: Bestandskiezer tonen om een bestand te selecteren

en: Pick a Font
nl: Kies een lettertype

en: The title of the selection dialog box
nl: De titel van het selectievenster

en: Mode
nl: Modus

en: The mode of operation of the font picker
nl: De modus operandi van de lettertypekiezer

en: Font name
nl: Lettertypenaam

en: Name of the selected font
nl: Naam van het geselecteerde lettertype

en: Font
nl: Lettertype

en: The selected GtkFont
nl: Het geselecteerde GtkFont

en: Preview text
nl: Voorbeeldtekst

en: Preview text shown in the dialog
nl: Voorbeeldtekst getoond in het dialoogvenster

en: Use font in label
nl: Lettertype in label gebruiken

en: Use font in the label in font info mode
nl: Lettertype in het label gebruiken in de lettertype-infomodus

en: Font size for label
nl: Lettertypegrootte voor label

en: Font size for label in font info mode
nl: Grootte van het lettertype voor het label in lettertype-infomodus

en: Show size
nl: Afmetingen tonen

en: Show size in font info mode
nl: Afmetingen tonen in lettertype-infomodus

en: GNOME GConf UI Support
nl: GNOME GConf-UI-ondersteuning

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
nl: De toepassing "%s" trachtte een onderdeel van uw configuratie te veranderen dat uw systeembeheerder of besturingssysteemleverancier u niet toelaat te veranderen. Sommige van de instellingen die u heeft gekozen worden mogelijk genegeerd of zullen zijn vergeten, de volgende keer dat u de toepassing gebruikt.

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
nl: Er trad een fout op bij het laden of opslaan van configuratieinformatie voor %s. Sommige configuratieinstellingen werken mogelijk niet juist.

en: The URL that GnomeHRef activates
nl: De door GnomeHref geactiveerde URL

en: Text
nl: Tekst

en: The text on the button
nl: De tekst op de knop

en: End World Hunger
nl: De honger in de wereld beëindigen

en: Link color
nl: Verwijzingskleur

en: Color used to draw the link
nl: Kleur voor het weergeven van de verwijzing

en: This button will take you to the URI that it displays.
nl: Deze knop brengt u bij de URI die het weergeeft.

en: An error has occurred while trying to launch the default web browser.
    Please check your settings in the 'Preferred Applications' preference tool.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het starten van de standaard webbrowser.
    Ga na of de voorkeursbrowser in 'Standaardtoepassingen' juist is.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
nl: Unieke naam voor het pictograminvoerveld. Dit dient om de geschiedenislijst te bewaren.

en: Title for the Browse icon dialog.
nl: De titel van het pictogrammen-bladervenster

en: Pixmap Directory
nl: Afbeeldingenmap

en: Directory that will be searched for icons.
nl: Map om pictogrammen in te zoeken

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
nl: Bestandsnaam die in het pictogram-invoerveld dient te staan.

en: Picker dialog
nl: Kiesvenster

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
nl: Pictogramkiesvenster. U kunt deze eigenschap gebruiken om zonodig de GtkDialog op te vragen voor het opvragen of aanpassen van zijn eigenschappen.

en: Choose Icon
nl: Pictogram kiezen

en: Icon selection dialog
nl: Pictogram-selectievenster

en: This dialog box lets you select an icon.
nl: Dit dialoogvenster biedt de mogelijkheid een pictogram te selecteren.

en: Icon Selector
nl: Pictogramkiezer

en: Please pick the icon you want.
nl: Kies het gewenste pictogram.

en: This button will open a window to let you select an icon.
nl: Deze knop zal een selectievenster openen voor het kiezen van een pictogram.

en: Browse
nl: Bladeren

en: Icon path
nl: Pictogram-pad

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
nl: Hier dient u de naam van de map geven waar pictogramafbeeldingen zich bevinden.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
nl: GnomeIconSelection: ‘%s’ bestaat niet of is geen map

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
nl: GnomeIconSelection: kon map ‘%s’ niet openen

en: Loading Icons...
nl: Bezig met laden pictogrammen...

en: Information
nl: Informatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: Question
nl: Vraag

en: Message
nl: Bericht

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Domain:
nl: _Domein:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _New password:
nl: _Nieuw wachtwoord:

en: Con_firm password:
nl: Wachtwoord _bevestigen:

en: Password quality:
nl: Wachtwoordkwaliteit:

en: Co_nnect
nl: _Verbinden

en: Connect _anonymously
nl: A_noniem verbinden

en: Connect as u_ser:
nl: Verbinden als _gebruiker:

en: _Forget password immediately
nl: Wachtwoord direct _vergeten

en: _Remember password until you logout
nl: Wachtwoo_rd voor deze sessie onthouden

en: _Remember forever
nl: Voor altijd _onthouden

en: Do Preview
nl: Voorbeeld

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
nl: Of het afbeeldings-invoerveld een voorbeeld moet weergeven.

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: Image Preview
nl: Afbeeldingsvoorbeeld

en: A preview of the image currently specified
nl: Een voorbeeld van de huidige afbeelding

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
nl: Kon geen hbox vinden, gebruik een normale bestandsselectie

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Top Ten
nl: Top Tien

en: User
nl: Gebruiker

note: TRANSLATORS NOTE: Date format used when showing scores in games. * Please refer to manpage of strftime(3) for complete reference.
en: %a %b %d %T %Y
nl: %a %d %b %Y, %T

en: Table Borders
nl: Tabelranden

en: Table Fill
nl: Tabelvulling

en: Bulleted List
nl: Puntenlijst

en: Numbered List
nl: Genummerde lijst

en: Indent
nl: Inspringen

en: Un-Indent
nl: Uitspringen

en: About
nl: Info

en: Disable Crash Dialog
nl: Crash-dialoogvenster uitschakelen

en: GNOME GUI Library:
nl: GNOME GUI-bibliotheek:

en: Show GNOME GUI options
nl: Opties voor GNOME-grafische interface tonen

en: X display to use
nl: Het te gebruiken X-display

en: GNOME GUI Library
nl: GNOME GUI-bibliotheek

en: Could not open link
nl: Kon link niet openen

en: Exit the test
nl: Test afsluiten
