libgnomeui 2.8-branch - en to nso translation catalogue (311 entries)

en: Child Item 1
nso: Selo sa Ngwana sa 1

en: Hint for item 1
nso: Keletšo bakeng sa selo sa 1

en: Child Item 2
nso: Selo sa Ngwana sa 2

en: Hint for item 2
nso: Keletšo bakeng sa selo sa 2

en: %s is not a folder
nso: %s ga se sephuthedi

en: Bookmark saving failed (%s)
nso: Go boloka puku-tshwayo go paletšwe (%s)

en: Could not get information for file '%s': %s
nso: Ga e kgone go hwetša tshedimošo bakeng sa faele ya '%s': %s

en: Failed to open file '%s': %s
nso: E paletšwe ke go bula faele ya '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nso: E paletšwe ke go laiša seswantšho sa '%s': lebaka ga le tsebjwe, mohlomongwe ke ka baka la seswantšho sa faele se senyegilego

en: Credits
nso: Ditheto

en: Written by
nso: E ngwadilwe ke

en: Documented by
nso: E tšweleditšwe ke

en: Translated by
nso: E fetoletšwe ke

en: C_redits
nso: D_itheto

en: Program name
nso: Leina la lenaneo

en: The name of the program
nso: Leina la lenaneo

en: Program version
nso: Tlhaloso ya lenaneo

en: The version of the program
nso: Tlhaloso ya lenaneo

en: Copyright string
nso: Tokelo ya ngwalollo ya mothaladi

en: Copyright information for the program
nso: Tshedimošo ya tokelo ya ngwalollo bakeng sa lenaneo

en: Comments string
nso: Mothaladi wa ditlhaloso

en: Comments about the program
nso: Ditlhaloso ka ga lenaneo

en: Authors
nso: Bangwadi

en: List of authors of the programs
nso: Lelokelelo la bangwadi ba mananeo

en: Author entry
nso: Go tsena ga mongwadi

en: A single author entry
nso: Go tsena gatee ga mongwadi

en: Documenters
nso: Batšweletši

en: List of people documenting the program
nso: Lelokelelo la batho bao ba tšweletšago lenaneo

en: Documenter entry
nso: Go tsena ga motšweletši

en: A single documenter entry
nso: Go tsena gatee ga motšweletši

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
nso: Ditheto go bafetoledi. Mothaladi wo o swanetše go swaiwa e le o fetolegago

en: Logo
nso: Leswao

en: A logo for the about box
nso: Leswao la lepokisi la ka ga

en: About %s
nso: Ka ga %s

note: Some standard menus
en: _File
nso: _Faele

en: _File/
nso: _Faele/

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _Edit/
nso: _Lokiša/

en: _View
nso: _Lebelela

en: _View/
nso: _Lebelela/

en: _Settings
nso: _Dipeakanyo

en: _Settings/
nso: _Dipeakanyo/

note: If you have more then one New type, use this tree
en: _New
nso: _Mpsha

en: _New/
nso: _Mpsha/

en: Fi_les
nso: Di_faele

en: Fi_les/
nso: Di_faele/

en: _Windows
nso: _Mafesetere

en: _Game
nso: _Papadi

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Windows/
nso: _Mafesetere/

note: Open
en: _Open...
nso: _Bula...

en: Open a file
nso: Bula faele

note: Save
en: _Save
nso: _Boloka

en: Save the current file
nso: Boloka faele ya gona bjale

note: Save As
en: Save _As...
nso: Boloka _Bjalo ka...

en: Save the current file with a different name
nso: Boloka faele ya gona bjale ka leina le fapanego

note: Revert
en: _Revert
nso: _Boela morago

en: Revert to a saved version of the file
nso: Boela morago tlhalosong e bolokilwego ya faele

note: Print
en: _Print...
nso: _Gatiša...

en: Print the current file
nso: Gatiša faele ya gona bjale

note: Print Setup
en: Print S_etup...
nso: Gatiša P_eakanyo...

en: Setup the page settings for your current printer
nso: Beakanya dipeakanyo tša letlakala bakeng sa segatiši sa gago sa gona bjale

note: Close
en: _Close
nso: _Tswalela

en: Close the current file
nso: Tswalela faele ya gona bjalee

note: Exit
en: _Quit
nso: _Tlogela

en: Quit the application
nso: Tlogela tirišo

note: * The "Edit" menu Cut
en: Cu_t
nso: Rip_a

en: Cut the selection
nso: Ripa kgetho

note: 10 Copy
en: _Copy
nso: _Kopiša

en: Copy the selection
nso: Kopiša kgetho

note: Paste
en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: Paste the clipboard
nso: Kgomaretša seboloki sa tsebišo

note: Clear
en: C_lear
nso: P_humola

en: Clear the selection
nso: Phumola kgetho

note: Undo
en: _Undo
nso: _Dirolla

en: Undo the last action
nso: Dirolla mogato wa mafelelo

note: Redo
en: _Redo
nso: _Dira gape

en: Redo the undone action
nso: Dira gape mogato o dirollotšwego

note: Find
en: _Find...
nso: _Hwetša...

en: Search for a string
nso: Nyaka mothaladi

note: Find Again
en: Find Ne_xt
nso: Hwetša se La_telago

en: Search again for the same string
nso: Nyaka mothaladi o swanago gape

note: Replace
en: R_eplace...
nso: Tš_eela legato...

en: Replace a string
nso: Tšeela mothaladi legato

note: Properties
en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: Modify the file's properties
nso: Mpshafatša dipharologantšho tša faele

note: * The Settings menu Settings
en: Prefere_nces
nso: Tše ratw_ago

en: Configure the application
nso: Fetola sebopego sa tirišo

note: 20 * And the "Help" menu About
en: _About
nso: _Ka ga

en: About this application
nso: Ka ga tirišo ye

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: Select everything
nso: Kgetha dilo ka moka

note: * Window menu
en: Create New _Window
nso: Hlama lefesetere le _Leswa

en: Create a new window
nso: Hlama lefesetere le leswa

en: _Close This Window
nso: _Tswalela Lefesetere le

en: Close the current window
nso: Tswalela lefesetere la gona bjale

en: Start a new game
nso: Thoma papadi e mpsha

en: Pause the game
nso: Emiša papadi ka nakwana

en: Restart the game
nso: Thoma papadi ka leswa

en: Undo the last move
nso: Dirolla kgato ya mafelelo

en: Redo the undone move
nso: Dira gape kgato e dirollotšwego

en: _Hint
nso: _Keletšo

en: Get a hint for your next move
nso: Hwetša keletšo bakeng sa kgato ya gago e latelago

note: 30
en: _Scores...
nso: _Dintlha...

en: View the scores
nso: Lebelela dintlha

en: End the current game
nso: Fetša papadi ya gona bjale

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: View help for this application
nso: Lebelela thušo bakeng sa tirišo ye

en: Text Below Icons
nso: Sengwalwa seo se lego ka Tlase ga Maswao

en: Priority Text Beside Icons
nso: Sengwalwa se tlago Pele ka Thoko ga Maswao

en: Icons Only
nso: Maswao Feela

en: Text Only
nso: Sengwalwa Feela

en: Use Desktop Default (%s)
nso: Diriša Tlhaelelo ya Teseke (%s)

en:  (press return)
nso:  (kgotla boela morago)

en: ERROR:
nso: PHOŠO:

en: Warning:
nso: Temošo:

en: y
nso: e

en: yes
nso: ee

en: n
nso: a

en: no
nso: aowa

en:  (yes or no)
nso:  (ee goba aowa)

en:   - OK? (yes or no)
nso:   - Go Lokile? (ee goba aowa)

en: Progress
nso: Tšwelopele

en: App ID
nso: Boitsebišo bja tirišo

en: The application ID string
nso: Mothaladi wa boitsebišo bja tirišo

en: Has Progress
nso: E na le Tšwelopele

en: Create a progress widget.
nso: Hlama sehlogo seo se se nago leina sa tšwelopele.

en: Has Status
nso: E na le Boemo

en: Create a status widget.
nso: Hlama sehlogo seo se se nago leina sa boemo.

en: Interactivity
nso: Go abelana tsebišo

en: Level of user activity required.
nso: Mogato wa go abelana tsebišo ga modiriši mo go nyakegago.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
nso: Moemedi wa gago wa PFSK o nyaka gore o tsene ka gare.

en: You must log in to access "%s".
    %s
nso: O swanetše go tsena ka gare gore o tsene go "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
nso: Lentšu-phetišo la gago le tla fetišwa le sa tsenywa khoutu.

en: Your password will be transmitted encrypted.
nso: Lentšu-phetišo la gago le tla fetišwa le tsentšhitšwe khoutu.

en: Authentication Required
nso: Go nyakega Tiišetšo

en: You must log in to access %s domain %s
nso: O swanetše go tsena ka gare gore o tsene go %s domain %s

en: You must log in to access %s
nso: O swanetše go tsena ka gare gore o tsene go %s

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: Specify prefix of saved configuration
nso: Bontšha hlogo ya go fetola sebopego mo go bolokilwego

en: PREFIX
nso: HLOGO

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Session management
nso: Taolo ya lenaneo

en: Cancel Logout
nso: Khansela go Tšwa

en: Received invalid color data
nso: E amogetše tsebišo yeo e sego nakong ya mmala

en: Open a dialog to specify the color
nso: Bula poledišano go bontšha mmala

en: Pick a color
nso: Kgetha mmala

en: Time
nso: Nako

en: The time currently selected
nso: Nako yeo gona bjale e kgethilwego

en: DateEdit Flags
nso: Difolaga tša go Lokiša Letšatši-kgwedi

en: Flags for how DateEdit looks
nso: Difolaga tša kamoo go Lokiša Letšatši-kgwedi go bonagalago ka gona

en: Lower Hour
nso: Iri ya Tlasana

en: Lower hour in the time popup selector
nso: Iri ya tlasana nakong ya sekgethi sa tšeo di tšwelelago di sa letelwa

en: Upper Hour
nso: Iri ya Godingwana

en: Upper hour in the time popup selector
nso: Iri ya godingwana nakong ya sekgethi sa tšeo di tšwelelago di sa letelwa

en: Initial Time
nso: Nako ya mathomo

en: The initial time
nso: Nako ya mathomo

en: Date
nso: Letšatši-kgwedi

en: Select Date
nso: Kgetha letšatši-kgwedi

en: Select the date from a calendar
nso: Kgetha letšatši-kgwedi khalendareng

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
nso: Khalendara

en: Select Time
nso: Kgetha Nako

en: Select the time from a list
nso: Kgetha nako lelokelelong

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
nso: gnome_letšatši-kgwedi_lokiša_hwetša_letšatši-kgwedidate le kgaoditšwego, diriša gnome_letšatši-kgwedi_lokiša_hwetša_nako

en: Title
nso: Sehlogo

en: Title of the druid
nso: Sehlogo sa druid

en: Logo image
nso: Seswantšho sa leswao

en: Top Watermark
nso: Leswao la meetse la Godimo

en: Watermark image for the top
nso: Seswantšho sa leswao la meetse bakeng sa godimo

en: Title Foreground
nso: Sehlogo sa tše Bonagalago ka mo Pele

en: Foreground color of the title
nso: Mmala o bonagalago ka mo pele wa sehlogo

en: Title Foreground Color
nso: Mmala wa tše Bonagalago ka mo Pele tša Sehlogo

en: Foreground color of the title as a GdkColor
nso: Mmala wa tše bonagalago ka mo pele wa sehlogo bjalo ka GdkColor

en: Title Foreground color set
nso: Peakanyo ya mmala wa tše bonagalago ka mo pele wa sehlogo

en: Foreground color of the title is set
nso: Mmala o bonagalago ka mo pele wa sehlogo o beakantšwe

en: Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago

en: Background color
nso: Mmala o bonagalago ka morago

en: Background color as a GdkColor
nso: Mmala o bonagalago ka morago bjalo ka GdkColor

en: Background color set
nso: Peakanyo ya mmala o bonagalago ka morago

en: Background color is set
nso: Mmala o bonagalago ka morago o beakantšwe

en: Contents Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Dikagare

en: Contents Background color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Dikagare

en: Contents Background color as a GdkColor
nso: Mmala o Bonagalago ka morago wa Dikagare bjalo ka GdkColor

en: Contents Background color set
nso: Peakanyo ya Mmala o Bonagalago ka Morago wa Dikagare

en: Contents Background color is set
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Dikagare o beakantšwe

en: Logo Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Leswao

en: Logo Background color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Leswao

en: Logo Background color as a GdkColor
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Leswao bjalo ka GdkColor

en: Logo Background color set
nso: Peakanyo ya mmala o Bonagalago ka Morago wa Leswao

en: Logo Background color is set
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Leswao o beakantšwe

en: Show Finish
nso: Bontšha go Fetša

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
nso: Bontšha konope ya 'Fetša' go e na le konope ya 'Latelago'

en: Show Help
nso: Bontšha Thušo

en: Show the 'Help' button
nso: Bontšha konope ya 'Thušo'

en: History id
nso: Boitsebišo bja histori

en: GTK entry
nso: Go tsena ga GTK

en: The GTK entry
nso: Go tsena ga GTK

en: History ID
nso: Boitsebišo bja Histori

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
nso: Molemogi wa moswana-noši wa tsenyo ya faele.  Yo a tla dirišetšwa go boloka lelokelelo la histori.

en: Browse Dialog Title
nso: Fetleka Sehlogo sa Poledišano

en: Title for the Browse file dialog.
nso: Sehlogo sa poledišano ya faele ya go Fetleka.

en: Directory Entry
nso: Tseno ya Tšhupetšo

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
nso: Go sa šetšwe gore tsenyo ya faele e dirišetšwa go tsenya maina a tšhupetšo goba go fetša maina a difaele.

en: Modal
nso: Sebopego

en: Whether the Browse file window should be modal.
nso: Ge e ba faele ya go Fetleka e swanetše go ba sebopego.

en: Filename
nso: Leina la faele

en: Filename that should be displayed in the file entry.
nso: Leina la faele leo le swanetšego go bonagatšwa tsenong ya faele.

en: Default Path
nso: Tsejana ya Tlhaelelo

en: Default path for the Browse file window.
nso: Dira gore tsejana ya lefesetere la faele ya go Fetleka le hlaelele.

en: GnomeEntry
nso: Tseno ya Gnome

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
nso: Tseno ya Gnome yeo tseno ya faele e e dirišetšago go tsenya maina a difaele.  O ka diriša thoto ye go hwetša Tseno ya Gnome ge e ba o nyaka go mpshafatša goba o ngongorega ka le ge e le efe ya ditekanyetšo.

en: GtkEntry
nso: Tseno ya Gtk

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
nso: Tseno ya Gtk yeo tseno ya faele e e dirišetšago go tsenya maina a difaele.  O ka diriša thoto ye go hwetša Tseno ya Gtk ge eba o nyaka go mpshafatša goba go ngongorega ka ge e le efe ya ditekanyetšo.

en: Use GtkFileChooser
nso: Diriša Sekgethi sa Faele sa Gtk

en: Whether to use the new GtkFileChooser widget or the GtkFileSelection widget to select files.
nso: Ge eba o ka diriša sehlogo seo se se nago leina se seswa sa Sekgethi sa Faele ya Gtk goba sehlogo seo se se nago leina sa Kgetho ya Faele ya Gtk gore o kgethe difaele.

en: Select file
nso: Kgetha faele

en: Path
nso: Tsejana

en: Path to file
nso: Tsejana e yago faeleng

en: _Browse...
nso: _Fetleka...

en: Pop up a file selector to choose a file
nso: Tšweletša sekgethi sa faele gore o kgethe faele

en: sans 12
nso: disene tša 12

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
nso: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsŠšTtUuVvWwXxYyZz

en: Pick a Font
nso: Kgetha Fonto

en: The title of the selection dialog box
nso: Sehlogo sa kgetho ya lepokisi la poledišano

en: Mode
nso: Mokgwa

en: The mode of operation of the font picker
nso: Mokgwa wa go šoma ga sekgethi sa fonto

en: Font name
nso: Leina la fonto

en: Name of the selected font
nso: Leina la fonto e kgethilwego

en: Font
nso: Fonto

en: The selected GtkFont
nso: Fonto e kgethilwego ya Gtk

en: Preview text
nso: Bonela sengwalwa pele

en: Preview text shown in the dialog
nso: Bonela pele sengwalwa seo se bontšhitšwego poledišanong

en: Use font in label
nso: Diriša fonto leswaong

en: Use font in the label in font info mode
nso: Diriša fonto leswaong leo le lego mokgweng wa fonto ya tshedimošo

en: Font size for label
nso: Bogolo bja fonto bakeng sa leswao

en: Font size for label in font info mode
nso: Bogolo bja fonto bakeng sa leswao leo lego mokgweng wa fonto ya tshedimošo

en: Show size
nso: Bontšha bogolo

en: Show size in font info mode
nso: Bontšha bogolo mokgweng wa fonto ya tshedimošo

en: GNOME GConf UI Support
nso: Thekgo ya GNOME GConf UI

en: _Details
nso: _Dintlha

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
nso: Tirišo ya "%s" e lekile go fetola karolo ya go fetola sebopego ga gago mo molaodi wa tshepedišo goba morekiši wa tshepedišo ya go šoma a sa go dumelelego gore o di fetole. Tše dingwe tša dipeakanyo tšeo o di kgethilego go na le kgonagalo ya gore di se ke tša šoma, goba di ka se bolokwe nakong e latelago ge o diriša tirišo ye.

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
nso: Go tšweletše phošo ge go be go laišwa goba go boloka tshedimošo ya go fetola sebopego bakeng sa %s. Tše dingwe tša dipeakanyo tša go fetola sebopego di ka no se šome ka tshwanelo.

en: The URL that GnomeHRef activates
nso: URL yeo GnomeHRef a e tsošološago

en: Text
nso: Sengwalwa

en: The text on the button
nso: Sengwalwa konoping

en: End World Hunger
nso: Fetša Tlala ya Lefase

en: Link color
nso: Kgokaganya mmala

en: Color used to draw the link
nso: Mmala o dirišitšwego go thala kgokaganyo

en: This button will take you to the URI that it displays.
nso: Konope ye e tla go iša go URI yeo e e bontšhago.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
nso: Molemogi wa moswana-noši bakeng sa tseno ya leswao.  Yo o tla dirišetšwa go boloka lelokelelo la histori.

en: Title for the Browse icon dialog.
nso: Sehlogo sa leswao la go Fetleka la poledišano.

en: Pixmap Directory
nso: Tšhupetšo ya Pixmap

en: Directory that will be searched for icons.
nso: Tšhupetšo yeo go tla nyakišišwago maswao.

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
nso: Leina la faele leo le swanetšego go bontšhwa tsenong ya leswao.

en: Picker dialog
nso: Poledišano ya sekgethi

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
nso: Poledišano ya go kgetha leswao.  O ka diriša thoto ye go hwetša poledišano ya Gtk ge eba o nyaka go mpshafatša goba go ngongorega ka dipharologantšho tša yona.

en: No Icon
nso: Ga go na Leswao

en: Icon selection dialog
nso: Poledišano ya kgetho ya leswao

en: This dialog box lets you select an icon.
nso: Lepokisi le la poledišano le go dumelela go kgetha leswao.

en: Icon selector
nso: Sekgethi sa leswao

en: Please pick the icon you want.
nso: Hle kgetha leswao leo o le nyakago.

en: Icon Selector
nso: Sekgethi sa Leswao

en: This button will open a window to let you select an icon.
nso: Konope ye e tla bula lefesetere go go dumelela go kgetha leswao.

en: Browse
nso: Fetleka

en: Icon path
nso: Tsejana ya leswao

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
nso: Mo o swanetše go tsentšha leina la tšhupetšo yeo diswantšho tša leswao di beilwego gona.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
nso: KgethoyaLeswaoyaGnome ya: '%s' ga e gona goba ga se tšhupetšo

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
nso: KgethoyaLeswaoyaGnome: e ka se kgone go bula tšhupetšo ya '%s'

en: Loading Icons...
nso: Go Laiša Maswao...

en: Information
nso: Tshedimošo

en: Warning
nso: Temošo

en: Error
nso: Phošo

en: Question
nso: Potšišo

en: Message
nso: Molaetša

en: _Username:
nso: _Leina la modiriši:

en: _Domain:
nso: _Leina:

en: _Password:
nso: _Lentšu-phetišo:

en: Connect _anonymously
nso: Kgokaganya ka ntle le _go itsebagatša

en: Do Preview
nso: Dira Ponelopele

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
nso: Ge e ba tseno ya pixmap e swanetše go ba le ponelopele.

en: No Image
nso: Ga go na Seswantšho

en: Image Preview
nso: Ponelopele ya Seswantšho

en: A preview of the image currently specified
nso: Ponelopele ya seswantšho yeo gona bjale e laeditšwego

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
nso: Ga e kgone go hwetša lepokisi la h, e diriša kgetho e tlwaelegilego ya faele

en: Preview
nso: Ponelopele

en: Top Ten
nso: Tše Lesome tša Godimo

en: User
nso: Modiriši

en: Score
nso: Dintlha

en: Sans 14
nso: Disene tša 14

en: Table Borders
nso: Mellwane ya Lenaneo

en: Table Fill
nso: Go Tlatša Lenaneo

en: Bulleted List
nso: Lelokelelo leo le nago le Dintlha

en: Numbered List
nso: Lelokelelo leo le Nago le Dinomoro

en: Indent
nso: Otara

en: Un-Indent
nso: O seke wa otara

en: About
nso: Ka ga

en: Disable Crash Dialog
nso: Palediša Poledišano ya go Pšhatlega

en: X display to use
nso: Go bontšha ga X mo go tla dirišwago

en: DISPLAY
nso: BONTŠHA

en: GNOME GUI Library
nso: Bokgoba-puku bja GNOME GUI

note: dialog display isn't working out
en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
nso: Go tšweletše phošo ya go dira dikarolwana; e ka se bontšhe poledišano ya phošo

note: Eeeek! Can't show dialog
en: Segmentation fault!
    Cannot display crash dialog
nso: Phošo ya go dira dikarolwana!
    E ka se bontšhe poledišano ya go pšhatlega

en: The GNOME Session Manager (process %d) has crashed
    due to a fatal error (%s).
    When you close this dialog, all applications will close and your session will exit.
    Please save all your files before closing this dialog.
nso: Molaodi wa Lenaneo la GNOME (mosepelo %d) e pšhatlegile
    ka baka la phošo e kotsi ya (%s).
    Ge o tswalela poledišano ye, ditirišo ka moka di tla tswalela gomme lenaneo la gago le tla tšwa.
    O kgopelwa gore o boloke difaele tša gago ka moka pele o tswalela poledišano ye.

en: The Application "%s" has quit unexpectedly.
nso: Tirišo ya "%s" e tlogetše go sa letelwa.

en: process %d: %s
nso: mosepelo %d: %s

en: You can inform the developers of what happened to help them fix it.  Or you can restart the application right now.
nso: O ka tsebiša batšweletši gore go diregile eng bakeng sa go ba thuša go e lokiša.  Goba o ka thoma tirišo ka leswa gona bjale.

en: Usage: gnome_segv2 appname signum
nso: Tirišo: gnome_segv2 leswao la leina la tirišo

en: _Restart Application
nso: _Thoma Tirišo ka Leswa

en: _Inform Developers
nso: _Tsebiša Batšweletši

en: _Debug
nso: _Fokotša diphošo
