libgnomeui 2.12 - en to rw translation catalogue (30 entries)

en: Authors
rw: Abahanzi

en: Logo
rw: ikirango

en: Icons Only
rw: Udushushondanga Gusa

en: Text Only
rw: umwandiko gusa

en: Warning:
rw: Iburira:

en: yes
rw: Yego

en: Progress
rw: Aho bigeze

en: Time
rw: Igihe

en: Date
rw: Itariki

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
rw: Kalindari

en: Title
rw: Umutwe

en: Background Color
rw: Ibara rya mbuganyuma

en: Background color
rw: Ibara rya mbuganyuma

en: Filename
rw: Izina ry'idosiye

en: Select file
rw: Guhitamo idosiye

en: Path
rw: Inzira

en: Mode
rw: Ubwoko

en: Font
rw: Intego-nyuguti

en: Text
rw: Umwandiko

en: Browse
rw: Gushakisha

en: Information
rw: Ibisobanuro

en: Warning
rw: Iburira

en: Error
rw: Ikosa

en: Message
rw: Ubutumwa

en: Image Preview
rw: Igaragazambere ry'ishusho

en: Preview
rw: Igaragazambere

en: User
rw: Ukoresha

en: Numbered List
rw: Ilisiti ibarwa

en: Indent
rw: Akagerampera

en: About
rw: Bigyanye
