libgnomeui - en to ug translation catalogue (310 entries)

en: Child Item 1
ug: تارماق تۈر 1

en: Hint for item 1
ug: تارماق تۈر 1 نىڭ ئەسكەرتىشى

en: Child Item 2
ug: تارماق تۈر2

en: Hint for item 2
ug: تارماق تۈر 2 نىڭ ئەسكەرتىشى

en: Credits
ug: تەشەككۈر

en: Written by
ug: يازغۇچى

en: Documented by
ug: پۈتۈكچى

en: Translated by
ug: تەرجىمان

en: C_redits
ug: تەشەككۈر(_R)

en: Program name
ug: پروگرامما ئاتى

en: The name of the program
ug: پروگراممىنىڭ ئاتى

en: Program version
ug: پروگرامما نەشرى

en: The version of the program
ug: پروگراممىنىڭ نەشرى

en: Copyright string
ug: نەشر ھوقۇقى ئۇچۇرى

en: Copyright information for the program
ug: پروگراممىنىڭ نەشر ھوقۇقى ئۇچۇرى

en: Comments string
ug: ئىزاھات ئۇچۇرى

en: Comments about the program
ug: پروگرامما ھەققىدىكى ئىزاھات

en: Authors
ug: يازغۇچىلار

en: List of authors of the programs
ug: پروگراممىنىڭ ئاپتورلار تىزىملىكى

en: Author entry
ug: ئاپتور يازمىسى

en: A single author entry
ug: يەككە ئاپتور يازمىسى

en: Documenters
ug: پۈتۈكچى

en: List of people documenting the program
ug: پروگرامما پۈتۈكى يازغۇچىلار تىزىملىكى

en: Documenter entry
ug: پۈتۈكچى يازمىسى

en: A single documenter entry
ug: يەككە پۈتۈكچىنىڭ يازمىسى

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
ug: تەرجىمانلارغا تەشەككۈر. بۇ ھەرپ-بەلگىلەرنى تەرجىمە قىلىشقا بولىدىغانلىق بەلگىسى قويۇلىدۇ.

en: Logo
ug: تۇغ

en: A logo for the about box
ug: ھەققىدە كۆزنىكىگە ئىشلىتىلىدىغان تۇغ

en: About %s
ug: %s ھەققىدە

note: Some standard menus
en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _File/
ug: ھۆججەت(_F)/

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _Edit/
ug: تەھرىر(_E)/

en: _View
ug: كۆرۈنۈش(_V)

en: _View/
ug: كۆرۈش(_V)/

en: _Settings
ug: تەڭشەك(_S)

en: _Settings/
ug: تەڭشەك(_S)/

note: If you have more then one New type, use this tree
en: _New
ug: يېڭى(_N)

en: _New/
ug: يېڭى(_N)/

en: Fi_les
ug: ھۆججەتلەر(_L)

en: Fi_les/
ug: ھۆججەتلەر(_L)/

en: _Windows
ug: كۆزنەك(_W)

en: _Game
ug: ئويۇن(_G)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Windows/
ug: كۆزنەك(_W)/

note: Open
en: _Open...
ug: ئاچ(_O)…

en: Open a file
ug: ھۆججەت ئاچىدۇ

note: Save
en: _Save
ug: ساقلا(_S)

en: Save the current file
ug: نۆۋەتتىكى ھۆججەتنى ساقلا

note: Save As
en: Save _As...
ug: باشقا ئاتتا ساقلا(_A)…

en: Save the current file with a different name
ug: نۆۋەتتىكى ھۆججەتنى باشقا ئاتتا ساقلا

note: Revert
en: _Revert
ug: ئەسلىگە قايتۇر(_R)

en: Revert to a saved version of the file
ug: ساقلانغان ھۆججەتكە ئەسلىگە قايتۇر

note: Print
en: _Print...
ug: باس(_P)…

en: Print the current file
ug: نۆۋەتتىكى ھۆججەتنى باس

note: Print Setup
en: Print S_etup...
ug: پرىنتېر تەڭشەك(_E)...

en: Setup the page settings for your current printer
ug: نۆۋەتتىكى پرىنتېرىڭىزنىڭ بەت تەڭشىكىنى بەلگىلەڭ

note: Close
en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: Close the current file
ug: نۆۋەتتىكى ھۆججەتنى ياپ

note: Exit
en: _Quit
ug: چېكىن(_Q)

en: Quit the application
ug: پروگراممىدىن چېكىن

note: * The "Edit" menu Cut
en: Cu_t
ug: كەس(_T)

en: Cut the selection
ug: تاللىغاننى كەس

note: 10 Copy
en: _Copy
ug: كۆچۈر(_C)

en: Copy the selection
ug: تاللىغاننى كۆچۈر

note: Paste
en: _Paste
ug: چاپلا(_P)

en: Paste the clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىدىن چاپلا

note: Clear
en: C_lear
ug: تازىلا(_L)

en: Clear the selection
ug: تاللىغاننى تازىلا

note: Undo
en: _Undo
ug: يېنىۋال(_U)

en: Undo the last action
ug: ئاخىرقى مەشغۇلاتتىن يېنىۋالىدۇ

note: Redo
en: _Redo
ug: قايتىلا(_R)

en: Redo the undone action
ug: يېنىۋالغان مەشغۇلاتنى تەكرارلا

note: Find
en: _Find...
ug: ئىزدە(_F)…

en: Search for a string
ug: بىر ھەرپ-بەلگە ئىزدە

note: Find Again
en: Find Ne_xt
ug: كېيىنكىنى ئىزدە(_X)

en: Search again for the same string
ug: ئوخشاش ھەرپ-بەلگىنى قايتا ئىزدە

note: Replace
en: R_eplace...
ug: ئالماشتۇر(_E)…

en: Replace a string
ug: ھەرپ-بەلگە ئالماشتۇر

note: Properties
en: _Properties
ug: خاسلىق(_P)

en: Modify the file's properties
ug: ھۆججەت خاسلىقىنى ئۆزگەرت

note: * The Settings menu Settings
en: Prefere_nces
ug: مايىللىق(_N)

en: Configure the application
ug: پروگرامما سەپلەش

note: 20 * And the "Help" menu About
en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: About this application
ug: بۇ پروگرامما ھەققىدە

en: Select _All
ug: ھەممىنى تاللا(_A)

en: Select everything
ug: ھەممىسىنى تاللا

note: * Window menu
en: Create New _Window
ug: يېڭى كۆزنەك قۇر(_W)

en: Create a new window
ug: يېڭى بىر كۆزنەك قۇر

en: _Close This Window
ug: بۇ كۆزنەكنى ياپ(_C)

en: Close the current window
ug: نۆۋەتتىكى كۆزنەكنى ياپىدۇ

note: * The "Game" menu
en: _New Game
ug: يېڭى ئويۇن(_N)

en: Start a new game
ug: يېڭى ئويۇندىن بىرنى باشلا

en: _Pause Game
ug: ئويۇننى ۋاقىتلىق توختات(_P)

en: Pause the game
ug: بۇ ئويۇننى ۋاقىتلىق توختات

en: _Restart Game
ug: ئويۇننى قايتا قوزغات(_R)

en: Restart the game
ug: بۇ ئويۇننى قايتا قوزغات

en: _Undo Move
ug: يۆتكەشتىن يېنىۋال(_U)

en: Undo the last move
ug: ئاخىرقى يۆتكەشتىن يېنىۋال

en: _Redo Move
ug: يۆتكەشنى تەكرارلا(_R)

en: Redo the undone move
ug: يېنىۋالغان يۆتكەشنى تەكرارلا

en: _Hint
ug: يىپ ئۇچى(_H)

en: Get a hint for your next move
ug: كېيىنكى يۆتكىشىڭىزنىڭ ئەسكەرتىشىگە ئېرىشىڭ

note: 30
en: _Scores...
ug: شەرەپ سەھنىسى(_S)...

en: View the scores
ug: شەرەپ سەھنىسىنى كۆرسەت

en: _End Game
ug: ئويۇننى ئاخىرلاشتۇر(_E)

en: End the current game
ug: نۆۋەتتىكى ئويۇننى ئاخىرلاشتۇر

en: _Contents
ug: مەزمۇنلار(_C)

en: View help for this application
ug: بۇ پروگراممىنىڭ ياردىمىنى كۆرسەت

en: Text Below Icons
ug: خەت سىنبەلگىنىڭ ئاستىدا

en: Priority Text Beside Icons
ug: خەتنىڭ يېنىدا سىنبەلگە

en: Icons Only
ug: سىنبەلگىلا

en: Text Only
ug: خەتلا

en: Use Desktop Default (%s)
ug: ئۈستەلئۈستى كۆڭۈلدىكى قىممىتىنى ئىشلەت (%s)

en:  (press return)
ug:  (Enter كۇنۇپكىسى باس)

en: ERROR:
ug: خاتالىق:

en: Warning:
ug: ئاگاھلاندۇرۇش:

en: yes
ug: ھەئە

en: no
ug: ياق

en:  (yes or no)
ug:  (ھەئە ياكى ياق)

en:   - OK? (yes or no)
ug:   جەزملە؟ (ھەئە ياكى ياق)

en: Progress
ug: سۈرئەت

en: App ID
ug: پروگرامما بەلگىسى

en: The application ID string
ug: پروگرامما بەلگە تىزمىسى

en: Has Progress
ug: سۈرئىتى بار

en: Create a progress widget.
ug: سۈرئەت بۆلىكى قۇر

en: Has Status
ug: ھالىتى بار

en: Create a status widget.
ug: ھالەت بۆلىكى قۇر

en: Interactivity
ug: ئاكتىپچانلىق

en: Level of user activity required.
ug: ئىشلەتكۈچىنىڭ زۆرۈر بولغان ئاكتىپچانلىق دەرىجىسى

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
ug: HTTP ۋاكالەتچىڭىز تىزىمغا كىرىشىڭىزنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: You must log in to access "%s".
    %s
ug: سىز تىزىمغا كىرگەندىلا ئاندىن «%s» نى زىيارەت قىلالايسىز.
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
ug: ئىم شىفىرلانماي يوللىنىدۇ.

en: Your password will be transmitted encrypted.
ug: ئىم شىفىرلىنىپ يوللىنىدۇ.

en: Authentication Required
ug: سالاھىيەت دەلىللەش

note: Translators: "You must log in to acces user@server.com/share domain MYWINDOWSDOMAIN."
en: You must log in to access %s domain %s
ug: سىز چوقۇم تىزىمغا كىرگەندە ئاندىن %s دائىرىنى زىيارەت قىلالايسىز %s

en: You must log in to access %s
ug: سىز تىزىمغا كىرگەندىلا ئاندىن %s نى زىيارەت قىلالايسىز.

en: Specify session management ID
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ ID سېنى بەلگىلە

en: Specify prefix of saved configuration
ug: ساقلانغان سەپلەنمىنىڭ ئالدى قوشۇلغۇچىسىنى بېكىتىش

en: PREFIX
ug: ئالدى قوشۇلغۇچى

en: Disable connection to session manager
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچقا باغلىنىشنى چەكلە

en: Session management:
ug: ئەڭگىمە باشقۇرۇش:

en: Show session management options
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ تاللانمىلىرى كۆرسەت

en: Session management
ug: ئەڭگىمە باشقۇرۇش

en: Cancel Logout
ug: تىزىمدىن چىقىشتىن ۋاز كەچ

en: Received invalid color data
ug: ئىناۋەتسىز رەڭ سانلىق-مەلۇماتى تاپشۇرۇۋالدى

en: Open a dialog to specify the color
ug: بەلگىلەنگەن رەڭدىكى سۆزلەشكۈنى ئاچ

en: Pick a color
ug: رەڭ ئال

en: Time
ug: ۋاقىت

en: The time currently selected
ug: نۆۋەتتە تاللىغان ۋاقىت

en: DateEdit Flags
ug: چېسلا تەھرىرلەش بەلگىسى

en: Flags for how DateEdit looks
ug: چېسلا تەھرىرلەش كۆرۈنۈش بەلگىسى ھەققىدە

en: Lower Hour
ug: ئاستا سائەت

en: Lower hour in the time popup selector
ug: ۋاقىتنىڭ قاڭقىش تاللانمىسىدىكى ئاستىراق سائەت

en: Upper Hour
ug: تېزرەك سائەت

en: Upper hour in the time popup selector
ug: ۋاقىتنىڭ قاڭقىش تاللانمىسىدىكى تېزرەك سائەت

en: Initial Time
ug: دەسلەپلەشتۈرۈش ۋاقتى

en: The initial time
ug: دەسلەپلەشتۈرۈش ۋاقتى

en: Date
ug: چېسلا

en: Select Date
ug: چېسلا تاللا

en: Select the date from a calendar
ug: يىلنامىدىن چېسلا تاللا

note: Calendar label, only shown if the date editor has a time field
en: Calendar
ug: يىلنامە

en: Select Time
ug: ۋاقىت تاللا

en: Select the time from a list
ug: تىزىملىكتىن ۋاقىت تاللا

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
ug: gnome_date_edit_get_date ۋاقتى ئۆتتى، gnome_date_edit_get_time ئىشلىتىڭ

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Title of the druid
ug: druid ماۋزۇسى

en: Logo image
ug: تۇغ سۈرىتى

en: Top Watermark
ug: ئۈستى سۇ تامغا

en: Watermark image for the top
ug: ئۈستى سۇ تامغا سۈرىتى

en: Title Foreground
ug: ماۋزۇ ئالدى كۆرۈنۈشى

en: Foreground color of the title
ug: ماۋزۇنىڭ ئالدى كۆرۈنۈش رېڭى

en: Title Foreground Color
ug: ماۋزۇ ئالدى كۆرۈنۈش رېڭى

en: Foreground color of the title as a GdkColor
ug: ماۋزۇنىڭ ئالدى كۆرۈنۈش رېڭىنى GdkColor بىلەن ئىپادىلەش

en: Title Foreground color set
ug: ماۋزۇ ئالدى كۆرۈنۈش رەڭ تەڭشىكى

en: Foreground color of the title is set
ug: ماۋزۇنىڭ ئالدى كۆرۈنۈش رېڭى تەڭشەلدى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background color as a GdkColor
ug: تەگ رەڭگىنى GdkColor بىلەن ئىپادىلەش

en: Background color set
ug: تەگ رەڭگى تەڭشەش

en: Background color is set
ug: تەگ رەڭگى تەڭشەلدى

en: Contents Background Color
ug: تەگ رەڭ مەزمۇنى

en: Contents Background color
ug: تەگ رەڭ مەزمۇنى

en: Contents Background color as a GdkColor
ug: تەگ رەڭ مەزمۇنىنى GdkColor بىلەن ئىپادىلەش

en: Contents Background color set
ug: تەگ رەڭ مەزمۇنىنى تەڭشەش

en: Contents Background color is set
ug: تەگ رەڭ مەزمۇنىنى تەڭشەلدى

en: Logo Background Color
ug: تەگ تۇغى رەڭگى

en: Logo Background color
ug: تەگ تۇغى رەڭگى

en: Logo Background color as a GdkColor
ug: تەگ تۇغى رەڭگىنى GdkColor بىلەن ئىپادىلەش

en: Logo Background color set
ug: تەگ تۇغى رەڭگىنى تەڭشەش

en: Logo Background color is set
ug: تەگ تۇغى رەڭگى تەڭشەلدى

en: Show Finish
ug: تاماملاشنى كۆرسەت

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
ug: «كېيىنكى» كۇنۇپكىسىنى كۆرسەتمەي «تامام» كۇنۇپكىسىنى كۆرسەت

en: Show Help
ug: ياردەمنى كۆرسەت

en: Show the 'Help' button
ug: «ياردەم» كۇنۇپكىسىنى كۆرسەت

en: History ID
ug: تارىخ بەلگىسى

en: GTK entry
ug: GTK تۈرى

en: The GTK entry
ug: GTK  تۈرى

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
ug: ھۆججەت تۈرىنىڭ بىردىنبىر بەلگىسى. ئۇ تارىخ تىزىملىكى ساقلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: Browse Dialog Title
ug: سۆزلەشكۈ ماۋزۇسىنى كۆرۈش

en: Title for the Browse file dialog.
ug: ھۆججەت كۆرۈش سۆزلەشكۈسىنىڭ ماۋزۇسى

en: Directory Entry
ug: مۇندەرىجە تۈرى

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
ug: ھۆججەت تۈرى مۇندەرىجە نامى ياكى تولۇق ھۆججەت نامى كىرگۈزۈشكە ئىشلىتىلەمدۇ؟

en: Modal
ug: شەكىلدىكى

en: Whether the Browse file window should be modal.
ug: ھۆججەت كۆرۈش كۆزنىكى مودېل ھالەتتىمۇ

en: Filename
ug: ھۆججەت ئاتى

en: Filename that should be displayed in the file entry.
ug: ھۆججەت تۈرىدە كۆرسىتىدىغان ھۆججەت ئاتى.

en: Default Path
ug: كۆڭۈلدىكى يول

en: Default path for the Browse file window.
ug: ھۆججەت كۆرۈش كۆزنىكىنىڭ كۆڭۈلدىكى يولى

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
ug: ھۆججەت تۈرى ھۆججەت ئاتىنىڭ GnomeEntry كىرگۈزۈشكە ئىشلىتىلىدۇ. ئەگەر GnomeEntry نىڭ ھەر قانداق ئۆزگەرگۈچى مىقدارىنى ئۆزگەرتمەكچى ياكى سۈرۈشتۈرمەكچى بولسىڭىز مۇشۇ خاسلىقنى ئىشلىتىپ ئېرىشەلەيسىز.

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
ug: ھۆججەت تۈرى ھۆججەت ئاتىنىڭ GtkEntry كىرگۈزۈشكە ئىشلىتىلىدۇ. ئەگەر GtkEntry نىڭ ھەر قانداق ئۆزگەرگۈچى مىقدارىنى ئۆزگەرتمەكچى ياكى سۈرۈشتۈرمەكچى بولسىڭىز مۇشۇ خاسلىقنى ئىشلىتىپ ئېرىشەلەيسىز.

en: Use GtkFileChooser
ug: GtkFileChooser ئىشلەت

en: Whether to use the new GtkFileChooser widget or the GtkFileSelection widget to select files.
ug: يېڭى GtkFileChooser بۆلىكى ئىشلىتىش ياكى GtkFileSelection بۆلىكى ئىشلىتىش ئارقىلىق ھۆججەت تاللىنىدۇ.

en: GtkFileChooser Action
ug: GtkFileChooser ھەرىكىتى

en: The type of operation that the file selector is performing.
ug: ھۆججەت تاللىغۇچ ئىجرا قىلىۋاتقان مەشغۇلات تىپى

en: Select file
ug: ھۆججەت تاللا

en: Path
ug: يول

en: Path to file
ug: ھۆججەت يولى

en: _Browse...
ug: كۆز يۈگۈرت(_B)…

en: Pop up a file selector to choose a file
ug: ھۆججەت تاللىغۇچنى قاڭقىتىپ ھۆججەت تاللا

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
ug: ئەقىل قايدا بولسا ئۇلۇغلۇق بولۇر، بىلىم كىمدە بولسا بۈيۈكلۈك تاپۇر.

en: Pick a Font
ug: خەت نۇسخا تاللا

en: The title of the selection dialog box
ug: تاللاش سۆزلەشكۈسى ماۋزۇسى

en: Mode
ug: ھالىتى

en: The mode of operation of the font picker
ug: خەت نۇسخا تاللاش مەشغۇلات ھالىتى

en: Font name
ug: خەت نۇسخا ئاتى

en: Name of the selected font
ug: تاللانغان خەت نۇسخا ئاتى

en: Font
ug: خەت نۇسخا

en: The selected GtkFont
ug: تاللانغان GtkFont خەت نۇسخىسى

en: Preview text
ug: تېكىستنى ئالدىن كۆزەت

en: Preview text shown in the dialog
ug: سۆزلەشكۈسىدە كۆرۈنىدىغان تېكىستنى ئالدىن كۆزەت

en: Use font in label
ug: خەتكۈشكە ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا

en: Use font in the label in font info mode
ug: خەت نۇسخا ئۇچۇرى ھالىتىدە خەتكۈشتە ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا

en: Font size for label
ug: خەتكۈش خەت چوڭلۇقى

en: Font size for label in font info mode
ug: خەت نۇسخا ئۇچۇرى ھالىتىدە خەتكۈش ئىشلىتىدىغان خەت چوڭلۇقى

en: Show size
ug: چوڭلۇقىنى كۆرسەت

en: Show size in font info mode
ug: خەت نۇسخا ئۇچۇرى ھالىتىدە چوڭلۇقىنى كۆرسەت

en: GNOME GConf UI Support
ug: GNOME GConf UI قوللاش

en: _Details
ug: تەپسىلاتلار(_D)

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
ug: «%s» پروگرامما بىر قىسىم سەپلىمىڭىزنى ئۆزگەرتمەكچى، سىستېما باشقۇرغۇچى ياكى مەشغۇلات سىستېما سودىگىرى سىزنىڭ بۇ تەڭشەكلەرنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە يول قويمايدۇ. سىز تاللىغان بىر قىسىم تەڭشەكلەر كۈچكە ئىگە بولماسلىقى مۇمكىن ياكى مەزكۇر پروگراممىنى كېيىنكى قېتىم قايتا ئىشلەتكەندە ئەسلىگە كەلمەيدۇ.

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
ug: سەپلەش ئۇچۇرىنى «%s» ئۈچۈن يۈكلەپ ياكى ساقلاۋاتقاندا خاتالىق يۈز بەردى. سىزنىڭ بەزى سەپلىمە تەڭشەكلىرىڭىز نورمال خىزمەت قىلماسلىقى مۇمكىن.

en: The URL that GnomeHRef activates
ug: GnomeHRef ئاكتىپلاشتۇرغان URL

en: Text
ug: تېكىست

en: The text on the button
ug: كۇنۇپكىدىكى خەت

en: End World Hunger
ug: دۇنيادىكى ئاچلىقنى ئاخىرلاشتۇرۇش

en: Link color
ug: ئۇلانما رەڭگى

en: Color used to draw the link
ug: ئۇلانما سىزىشتا ئىشلىتىلىدىغان رەڭ

en: This button will take you to the URI that it displays.
ug: بۇ كۇنۇپكا ئۇ كۆرسىتىدىغان URI غا قارىتىلىدۇ.

en: An error has occurred while trying to launch the default web browser.
    Please check your settings in the 'Preferred Applications' preference tool.
ug: كۆڭۈلدىكى توركۆرگۈنى ئېچىشتا خاتالىق كۆرۈلدى.
    «پروگرامما تاللانمىسى» دىكى تەڭشەكلەرنىڭ توغرا ياكى ئەمەسلىكىنى تەكشۈرۈڭ.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
ug: سىنبەلگە تۈرىنىڭ بىردىنبىر بەلگىسى. ئۇ تارىخ تىزىملىكى ساقلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: Title for the Browse icon dialog.
ug: سىنبەلگە كۆرۈش سۆزلەشكۈسىنىڭ ماۋزۇسى

en: Pixmap Directory
ug: Pixmap مۇندەرىجىسى

en: Directory that will be searched for icons.
ug: سىنبەلگە ئىزدەيدىغان مۇندەرىجە

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
ug: سىنبەلگە تۈرىدە كۆرسىتىدىغان ھۆججەت ئاتى.

en: Picker dialog
ug: تاللىغۇچ سۆزلەشكۈسى

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
ug: سىنبەلگە تاللىغۇچ سۆزلەشكۈسى. ئەگەر GtkDialog ۋەزىپىسىنىڭ خاسلىقىنى ئۆزگەرتمەكچى ياكى سۈرۈشتۈرمەكچى بولسىڭىز مۇشۇ GtkDialog خاسلىقى ئارقىلىق ئېرىشەلەيسىز.

en: Choose Icon
ug: سىنبەلگە تاللا

en: Icon selection dialog
ug: سىنبەلگە تاللاش سۆزلەشكۈسى

en: This dialog box lets you select an icon.
ug: بۇ سۆزلەشكۈدە سىنبەلگە تاللىيالايسىز.

en: Icon Selector
ug: سىنبەلگە تاللىغۇچ

en: Please pick the icon you want.
ug: سىزگە لازىملىق سىنبەلگىنى تاللاڭ

en: This button will open a window to let you select an icon.
ug: بۇ كۇنۇپكا ئاچقان كۆزنەكتە سىنبەلگە تاللىسىڭىز بولىدۇ.

en: Browse
ug: كۆز يۈگۈرت

en: Icon path
ug: سىنبەلگە يولى

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
ug: بۇ يەرگە سىنبەلگە سۈرەت تۇرۇشلۇق مۇندەرىجە ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
ug: GnomeIconSelection: «%s» مەۋجۇت ئەمەس ياكى مۇندەرىجە ئەمەس

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
ug: GnomeIconSelection: «%s» مۇندەرىجىنى ئاچالمىدى.

en: Loading Icons...
ug: سىنبەلگە يۈكلەۋاتىدۇ...

en: Information
ug: ئۇچۇر

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Question
ug: سوئال

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: _Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى(_U):

en: _Domain:
ug: دائىرە(_D):

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: _New password:
ug: يېڭى ئىم(_N):

en: Con_firm password:
ug: جەزملەش ئىمى(_F):

en: Password quality:
ug: ئىم سۈپىتى:

en: Co_nnect
ug: باغلا(_N)

en: Connect _anonymously
ug: ئاتسىز باغلانماق(_A)

en: Connect as u_ser:
ug: ئۇلىنىش سالاھىيىتى(_S):

en: _Forget password immediately
ug: ئىمنى ھازىرلا ئۇنتۇ(_F)

en: _Remember password until you logout
ug: تىزىمدىن چىققۇچە ئىمنى ئەستە ساقلا(_R)

en: _Remember forever
ug: مەڭگۈ ئەستە تۇت(_R)

en: Do Preview
ug: ئالدىن كۆزىتىشنى ئىجرا قىل

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
ug: pixmap تۈرىنى ئالدىن كۆزەت

en: No Image
ug: سۈرەت يوق

en: Image Preview
ug: سۈرەتنى ئالدىن كۆزەت

en: A preview of the image currently specified
ug: نۆۋەتتە بەلگىلەنگەن سۈرەتنى ئالدىن كۆزەت

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
ug: hbox تېپىلمىدى، ئادەتتىكى ھۆججەت تاللانمىسىنى ئىشلىتىڭ.

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: Top Ten
ug: ئالدىنقى ئون

en: User
ug: ئىشلەتكۈچى

en: Score
ug: شەرەپ سەھنىسى

en: Table Borders
ug: ئۈستەل قىرى

en: Table Fill
ug: ئۈستەل تولدۇر

en: Bulleted List
ug: بەلگە تىزىملىكى

en: Numbered List
ug: تەرتىپ نومۇر تىزىملىكى

en: Indent
ug: تارايت

en: Un-Indent
ug: كېڭەيت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Disable Crash Dialog
ug: خاتالىق سۆزلەشكۈسىنى چەكلە

en: GNOME GUI Library:
ug: GNOME GUI ئامبىرى

en: Show GNOME GUI options
ug: GNOME GUI تاللانمىسىنى كۆرسەت

en: X display to use
ug: X كۆرسىتىش ئېغىزى ئىشلەت

en: DISPLAY
ug: كۆرسەت

en: GNOME GUI Library
ug: GNOME GUI ئامبىرى

en: Could not open link
ug: ئۇلانمىنى ئاچالمىدى

en: Exit the test
ug: سىناشتىن چېكىن
