libgovirt master - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
bg: Неочакван вид параметър в REST повикване

en: Got '%s' node, expected '%s'
bg: Очакваше се „%s“, но полученият елемент е „%s“

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
bg: Основен сертификат на удостоверител за сигурни SSL връзки

en: <file>
bg: <файл>

en: Display libgovirt version information
bg: Извеждане на версията на libgovirt

en: oVirt Options:
bg: Опции на oVirt:

en: Show oVirt Options
bg: Показване на опциите на oVirt

en: Failed to parse response from collection
bg: Отговорът от колекцията не може да бъде разчетен

en: Could not extract CA certificate filename from URI
bg: Името на файла на сертификата на удостоверителя не може да бъде извлечен от адреса

en: Cancellable initialization not supported
bg: Отменяема стартиране не се поддържа

en: Missing mandatory 'id' attribute
bg: Задължителният атрибут „id“ липсва

en: Missing mandatory 'href' attribute
bg: Задължителният атрибут „href“ липсва

en: Could not find 'status' node
bg: Елементът „status“ не може да бъде намерен

en: Action is pending
bg: Изчаква се за действие

en: Action is in progress
bg: Действието е в ход

en: Action has failed
bg: Действието е неуспешно

en: Unknown action failure
bg: Неизвестна грешка при действието

en: Failed to parse response from resource
bg: Отговорът от ресурса не може да бъде разчетен

en: Could not find 'reason' node
bg: Елементът „reason“ не може да бъде намерен

en: Could not find 'ticket' node
bg: Елементът „ticket“ не може да бъде намерен

en: Could not find 'value' node
bg: Елементът „value“ не може да бъде намерен

en: Could not find 'expiry' node
bg: Елементът „expiry“ не може да бъде намерен
