libgovirt master - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
eu: Ustekabeko parametro mota REST deian

en: Got '%s' node, expected '%s'
eu: '%s' nodoa lortu da, '%s' espero zen

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
eu: Erroko ZE ziurtagiri-fitxategia SSL konexio seguruentzako

en: <file>
eu: <fitxategia>

en: Display libgovirt version information
eu: Bistaratu libgovirt-ren bertsioa

en: oVirt Options:
eu: oVirt-ren aukerak:

en: Show oVirt Options
eu: Erakutsi oVirt-ren aukerak

en: Failed to parse response from collection
eu: Huts egin du bildumako erantzuna analizatzeak

en: Could not extract CA certificate filename from URI
eu: Ezin izan da ZE ziurtagiri-fitxategia erauzi URItik

en: Cancellable initialization not supported
eu: Bertan behera utz daitekeen hasieratzea ez dago onartuta

en: Missing mandatory 'id' attribute
eu: Derrigorrezko 'id' atributua falta da

en: Missing mandatory 'href' attribute
eu: Derrigorrezko 'href' atributua falta da

en: Could not find 'status' node
eu: Ezin izan da 'status' (egoera) nodoa bilatu

en: Action is pending
eu: Ekintza egiteko dago

en: Action is in progress
eu: Ekintza egiten ari da

en: Action has failed
eu: Ekintzak huts egin du

en: Unknown action failure
eu: Ekintzaren hutsegite ezezaguna

en: Failed to parse response from resource
eu: Huts egin du baliabideko erantzuna analizatzeak

en: Could not find 'reason' node
eu: Ezin izan da 'reason' (zergatia) nodoa bilatu

en: Could not find 'ticket' node
eu: Ezin izan da 'ticket' (txartela) nodoa bilatu

en: Could not find 'value' node
eu: Ezin izan da 'value' (balioa) nodoa bilatu

en: Could not find 'expiry' node
eu: Ezin izan da 'expiry' (iraungitzea) nodoa bilatu
