libgovirt master - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
oc: Tipe de paramètre inesperat dins l'appel REST

en: Got '%s' node, expected '%s'
oc: Nosèl « %s » reçus, « %s » esperat

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
oc: Fichièr de certificat CA raiç per connexion SSL securizada

en: <file>
oc: <fichièr>

en: Display libgovirt version information
oc: Afichar las informacions de version de libgovirt

en: oVirt Options:
oc: Opcions oVirt :

en: Show oVirt Options
oc: Afichar las opcions oVirt

en: Failed to write to '%s': %s
oc: Fracàs de l'escritura cap a « %s » : %s

en: Failed to close '%s': %s
oc: Fracàs de la tampadura de « %s » : %s

en: Could not extract CA certificate filename from URI
oc: Fracàs de l'extraction del certificat CA dempuèi l'URI

en: Cancellable initialization not supported
oc: Inicializacion annulable pas presa en carga

en: Missing mandatory 'id' attribute
oc: Atribut obligatòri « id » mancant

en: Missing mandatory 'href' attribute
oc: Atribut obligatòri « href » mancant

en: Could not find 'status' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « status »

en: Could not find 'state' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « state »

en: Action is pending
oc: L'accion es en attente

en: Action is in progress
oc: L'accion es en cors

en: Action has failed
oc: L'accion a fracassat

en: Unknown action failure
oc: Fracàs d'accion desconegut

en: Could not find 'reason' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « reason »

en: Could not find 'ticket' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « ticket »

en: Could not find 'value' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « value »

en: Could not find 'expiry' node
oc: Impossible de trobar lo nosèl « expiry »
