libgovirt master - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
lt: Netikėtas parametro tipas REST kvietime

en: Got '%s' node, expected '%s'
lt: Gauta viršūnė „%s“, tikėtasi „%s“

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
lt: Šakninis LĮ liudijimo failas saugiems SSL ryšiams

en: <file>
lt: <failas>

en: Display libgovirt version information
lt: Rodyti libgovirt versijos informaciją

en: oVirt Options:
lt: oVirt parametrai:

en: Show oVirt Options
lt: Rodyti oVirt parametrus

en: Failed to parse response from collection
lt: Nepavyko perskaityti atsako iš kolekcijos

en: Could not extract CA certificate filename from URI
lt: Nepavyko gauti LĮ liudijimo failo ir URI

en: Cancellable initialization not supported
lt: Atšaukiamo veiksmo inicijavimas nepalaikomas

en: Missing mandatory 'id' attribute
lt: Trūksta būtino atributo „id“

en: Missing mandatory 'href' attribute
lt: Trūksta būtino atributo „href“

en: Could not find 'status' node
lt: Nepavyko rasti „status“ viršūnės

en: Action is pending
lt: Yra neįvykdytas veiksmas

en: Action is in progress
lt: Yra vykdomas veiksmas

en: Action has failed
lt: Klaida vykdant veiksmą

en: Unknown action failure
lt: Nežinoma veiksmo klaida

en: Failed to parse response from resource
lt: Nepavyko perskaityti atsako iš resurso

en: Could not find 'reason' node
lt: Nepavyko rasti „reason“ viršūnės

en: Could not find 'ticket' node
lt: Nepavyko rasti „ticket“ viršūnės

en: Could not find 'value' node
lt: Nepavyko rasti „value“ viršūnės

en: Could not find 'expiry' node
lt: Nepavyko rasti „expiry“ virtūnės
