libgovirt master - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
el: Απροσδόκητος τύπος παραμέτρου σε κλήση REST

en: Got '%s' node, expected '%s'
el: Ελήφθη κόμβος '%s', αναμενόταν '%s'

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
el: Αρχείο ριζικού πιστοποιητικού CA για ασφαλείς συνδέσεις SSL

en: Display libgovirt version information
el: Εμφάνιση πληροφοριών έκδοσης libgovirt

en: oVirt Options:
el: Επιλογές oVirt:

en: Show oVirt Options
el: Εμφάνιση επιλογών oVirt

en: Failed to write to '%s': %s
el: Αποτυχία εγγραφής στο '%s': %s

en: Failed to close '%s': %s
el: Αποτυχία κλεισίματος του '%s': %s

en: Could not extract CA certificate filename from URI
el: Αδύνατη η εξαγωγή ονόματος αρχείου πιστοποιητικού CA από το URI

en: Cancellable initialization not supported
el: Δεν υποστηρίζεται ακύρωση της αρχικοποίησης

en: Missing mandatory 'id' attribute
el: Λείπει το υποχρεωτικό γνώρισμα 'id' (αναγνωριστικό)

en: Missing mandatory 'href' attribute
el: Λείπει το υποχρεωτικό γνώρισμα 'href' (αναφορά υπερκειμένου)

en: Could not find 'status' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'status' (κατάστασης)

en: Could not find 'state' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'state' (κατάστασης)

en: Action is pending
el: Εκκρεμεί η ενέργεια

en: Action is in progress
el: Η ενέργεια εξελίσσεται

en: Action has failed
el: Η ενέργεια έχει αποτύχει

en: Unknown action failure
el: Αποτυχία άγνωστης ενέργειας

en: Could not find 'reason' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'reason' (αιτίας)

en: Could not find 'ticket' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'ticket' (δελτίου)

en: Could not find 'value' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'value' (τιμής)

en: Could not find 'expiry' node
el: Αδύνατη η εύρεση κόμβου 'expiry' (λήξης)
