libgovirt master - en to fur translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
fur: Gjenar di parametri inspietât te clamade REST

en: Got '%s' node, expected '%s'
fur: Vût grop '%s', spietât '%s'

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
fur: File dal certificât CA root pes conessions siguris SSL

en: Display libgovirt version information
fur: Mostre informazion di version di libgovirt

en: oVirt Options:
fur: Opzions oVirt:

en: Show oVirt Options
fur: Mostre opzions oVirt

en: Failed to write to '%s': %s
fur: No si è rivâts a scrivi su '%s': %s

en: Failed to close '%s': %s
fur: No si è rivâts a sierâ '%s': %s

en: Could not extract CA certificate filename from URI
fur: Impussibil tirâ fûr dal URI il non dal file dal certificât CA

en: Cancellable initialization not supported
fur: Inizializazion anulabile no supuartade

en: Missing mandatory 'id' attribute
fur: Al mancje l'atribût obligatori 'id'

en: Missing mandatory 'href' attribute
fur: Al mancje l'atribût obligatori 'href'

en: Could not find 'status' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'status'

en: Could not find 'state' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'state'

en: Action is pending
fur: La azione e je vierte

en: Action is in progress
fur: La azion e je in cors

en: Action has failed
fur: La azion e à falît

en: Unknown action failure
fur: Faliment azion no cognossût

en: Could not find 'reason' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'reason'

en: Could not find 'ticket' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'ticket'

en: Could not find 'value' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'value'

en: Could not find 'expiry' node
fur: Impussibil cjatâ il grop 'expiry'
