libgovirt master - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
hr: Neočekivana vrsta parametra u REST pozivu

en: Got '%s' node, expected '%s'
hr: Dobiven je '%s' čvor, očekivan je '%s'

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
hr: Korijenska datoteka CA vjerodajnice za sigurno SSL povezivanje

en: <file>
hr: <datoteka>

en: Display libgovirt version information
hr: Prikaži libgovirt informaciju inačice

en: oVirt Options:
hr: oVirt mogućnosti:

en: Show oVirt Options
hr: Prikaži oVirt mogućnosti

en: Failed to parse response from collection
hr: Nemoguća obrada odgovora iz kolekcije

en: Could not extract CA certificate filename from URI
hr: Nemoguće izdvajanje naziva datoteke CA vjerodajnice iz URI-ja

en: Cancellable initialization not supported
hr: Prekidanje pokretanja nije podržano

en: Missing mandatory 'id' attribute
hr: Nedostaje obavezno 'id' svojstvo

en: Missing mandatory 'href' attribute
hr: Nedostaje obavezno 'href' svojstvo

en: Could not find 'status' node
hr: Nemoguć pronalazak 'status' čvora

en: Action is pending
hr: Radnja je na čekanju

en: Action is in progress
hr: Radnja je u tijeku

en: Action has failed
hr: Radnja nije uspjela

en: Unknown action failure
hr: Nepoznat neuspjeh radnje

en: Failed to parse response from resource
hr: Neuspješna obrada odgovora iz resursa

en: Could not find 'reason' node
hr: Nemoguć pronalazak 'reason' čvora

en: Could not find 'ticket' node
hr: Nemoguć pronalazak 'ticket' čvora

en: Could not find 'value' node
hr: Nemoguć pronalazak 'value' čvora

en: Could not find 'expiry' node
hr: Nemoguć pronalazak 'expiry' čvora
