libgovirt master - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
nl: Onverwacht type parameter in REST-oproep

en: Got '%s' node, expected '%s'
nl: ‘%s’-node gekregen, ‘%s’ verwacht

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
nl: Root-CA-certificaatsbestand voor beveiligde SSL-verbindingen

en: Display libgovirt version information
nl: Versie-informatie over libgovirt tonen

en: oVirt Options:
nl: oVirt-opties:

en: Show oVirt Options
nl: oVirt-opties tonen

en: Failed to parse response from collection
nl: Ontleden van antwoord van verzameling is mislukt

en: Could not extract CA certificate filename from URI
nl: Kon CA-certificaatsbestandsnaam niet uitpakken uit URI

en: Cancellable initialization not supported
nl: Annuleerbare initialisatie wordt niet ondersteund

en: Missing mandatory 'id' attribute
nl: Verplicht ‘id’-attribuut ontbreekt

en: Missing mandatory 'href' attribute
nl: Verplicht ‘href’-attribuut ontbreekt

en: Could not find 'status' node
nl: Kon ‘status’-node niet vinden

en: Action is pending
nl: Opdracht in wacht

en: Action is in progress
nl: Opdracht in behandeling

en: Action has failed
nl: Opdracht mislukt

en: Unknown action failure
nl: Onbekende opdrachtfout

en: Failed to parse response from resource
nl: Ontleden van antwoord van bron is mislukt

en: Could not find 'reason' node
nl: Kon ‘reason’-node niet vinden

en: Could not find 'ticket' node
nl: Kon ‘ticket’-node niet vinden

en: Could not find 'value' node
nl: Kon ‘value’-node niet vinden

en: Could not find 'expiry' node
nl: Kon ‘expiry’-node niet vinden
