libgovirt master - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
sl: Nepričakovan parameter vrste klica REST

en: Got '%s' node, expected '%s'
sl: Pridobljeno vozlišče »%s«, pričakovano pa je bilo »%s«

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
sl: Korensko potrdilo CA za varne povezave SSL

en: <file>
sl: <datoteka>

en: Display libgovirt version information
sl: Pokaži podrobnosti različice libgovirt

en: oVirt Options:
sl: Možnosti oVirt:

en: Show oVirt Options
sl: Pokaži možnosti oVirt

en: Failed to parse response from collection
sl: Razčlenjevanje odziva zbirke je spodletelo

en: Could not extract CA certificate filename from URI
sl: Ni mogoče pridobiti imena datoteke potrdila CA iz naslova URI

en: Cancellable initialization not supported
sl: Dejanje preklica začenjanja ni podprto

en: Missing mandatory 'id' attribute
sl: Manjka obvezen atribut » id «

en: Missing mandatory 'href' attribute
sl: Manjka obvezen atribut » href «

en: Could not find 'status' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » stanje «

en: Could not find 'state' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » stanja «

en: Action is pending
sl: Dejanje je zadržano za izvajanje

en: Action is in progress
sl: Dejanje se izvaja

en: Action has failed
sl: Dejanje je spodletelo

en: Unknown action failure
sl: Neznana napaka dejanja

en: Failed to parse response from resource
sl: Razčlenjevanje odziva vira je spodletelo

en: Could not find 'reason' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » vzroka «

en: Could not find 'ticket' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » kartice «

en: Could not find 'value' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » vrednosti «

en: Could not find 'expiry' node
sl: Ni mogoče najti vozlišča » preteka «
