libgovirt master - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
sr: неочекивана врста параметра у позиву „REST“

en: Got '%s' node, expected '%s'
sr: Добих чвор „%s“, очекивах „%s“

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
sr: Корена датотека ЦА уверења за безбедне ССЛ везе

en: <file>
sr: <датотека>

en: Display libgovirt version information
sr: Приказује податке о издању „libgovirt“-а

en: oVirt Options:
sr: Опције оВирта:

en: Show oVirt Options
sr: Приказује опције оВирта

en: Failed to parse response from collection
sr: Нисам успео да обрадим одговор из колекције

en: Could not extract CA certificate filename from URI
sr: Не могу да извучем назив датотеке ЦА уверења из путање

en: Cancellable initialization not supported
sr: Није подржано покретање уз могућност отказивања

en: Missing mandatory 'id' attribute
sr: Недостаје обавезна „id“ особина

en: Missing mandatory 'href' attribute
sr: Недостаје обавезна „href“ особина

en: Could not find 'status' node
sr: Не могу да нађем чвор „status“

en: Could not find 'state' node
sr: Не могу да нађем чвор „state“

en: Action is pending
sr: Радња је на чекању

en: Action is in progress
sr: Радња је у току

en: Action has failed
sr: Радња није успела

en: Unknown action failure
sr: Непознати неуспех радње

en: Failed to parse response from resource
sr: Нисам успео да обрадим одговор из ресурса

en: Could not find 'reason' node
sr: Не могу да нађем чвор „reason“

en: Could not find 'ticket' node
sr: Не могу да нађем чвор „ticket“

en: Could not find 'value' node
sr: Не могу да нађем чвор „value“

en: Could not find 'expiry' node
sr: Не могу да нађем чвор „expiry“
