libgovirt master - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
sr: neočekivana vrsta parametra u pozivu „REST“

en: Got '%s' node, expected '%s'
sr: Dobih čvor „%s“, očekivah „%s“

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
sr: Korena datoteka CA uverenja za bezbedne SSL veze

en: <file>
sr: <datoteka>

en: Display libgovirt version information
sr: Prikazuje podatke o izdanju „libgovirt“-a

en: oVirt Options:
sr: Opcije oVirta:

en: Show oVirt Options
sr: Prikazuje opcije oVirta

en: Failed to write to '%s': %s
sr: Nisam uspeo da pišem u „%s“: %s

en: Failed to close '%s': %s
sr: Nisam uspeo da zatvorim „%s“: %s

en: Could not extract CA certificate filename from URI
sr: Ne mogu da izvučem naziv datoteke CA uverenja iz putanje

en: Cancellable initialization not supported
sr: Nije podržano pokretanje uz mogućnost otkazivanja

en: Missing mandatory 'id' attribute
sr: Nedostaje obavezna „id“ osobina

en: Missing mandatory 'href' attribute
sr: Nedostaje obavezna „href“ osobina

en: Could not find 'status' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „status“

en: Could not find 'state' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „state“

en: Action is pending
sr: Radnja je na čekanju

en: Action is in progress
sr: Radnja je u toku

en: Action has failed
sr: Radnja nije uspela

en: Unknown action failure
sr: Nepoznati neuspeh radnje

en: Could not find 'reason' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „reason“

en: Could not find 'ticket' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „ticket“

en: Could not find 'value' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „value“

en: Could not find 'expiry' node
sr: Ne mogu da nađem čvor „expiry“
