libgovirt master - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
sv: Oväntad parametertyp i REST-anrop

en: Got '%s' node, expected '%s'
sv: Fick ”%s”-nod, ”%s” förväntades

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
sv: Rot-CA-certifikat för säkra SSL-anslutningar

en: <file>
sv: <fil>

en: Display libgovirt version information
sv: Visa versionsinformation för libgovirt

en: oVirt Options:
sv: oVirt-flaggor:

en: Show oVirt Options
sv: Visa oVirt-flaggor

en: Failed to parse response from collection
sv: Misslyckades med att tolka svar från samling

en: Could not extract CA certificate filename from URI
sv: Kunde inte extrahera filnamn för CA-certifikat från URI

en: Cancellable initialization not supported
sv: Avbrytbar initiering stöds inte

en: Missing mandatory 'id' attribute
sv: Saknar obligatoriskt ”id”-attribut

en: Missing mandatory 'href' attribute
sv: Saknar obligatoriskt ”href”-attribut

en: Could not find 'status' node
sv: Kunde inte hitta ”status”-nod

en: Could not find 'state' node
sv: Kunde inte hitta ”state”-nod

en: Action is pending
sv: Åtgärd väntar

en: Action is in progress
sv: Åtgärd pågår

en: Action has failed
sv: Åtgärd har misslyckats

en: Unknown action failure
sv: Okänt åtgärdsfel

en: Failed to parse response from resource
sv: Misslyckades med att tolka svar från resurs

en: Could not find 'reason' node
sv: Kunde inte hitta ”reason”-nod

en: Could not find 'ticket' node
sv: Kunde inte hitta ”ticket”-nod

en: Could not find 'value' node
sv: Kunde inte hitta ”value”-nod

en: Could not find 'expiry' node
sv: Kunde inte hitta ”expiry”-nod
