libgovirt master - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
uk: Неочікуваний тип параметра у виклику REST

en: Got '%s' node, expected '%s'
uk: Отримано вузол «%s», мав бути «%s»

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
uk: Файл кореневого сертифіката CA для захисту з'єднань SSL

en: <file>
uk: <файл>

en: Display libgovirt version information
uk: Вивести дані щодо версії libgovirt

en: oVirt Options:
uk: Параметри oVirt:

en: Show oVirt Options
uk: Показати параметри oVirt

en: Failed to parse response from collection
uk: Не вдалося обробити відповідь від збірки

en: Could not extract CA certificate filename from URI
uk: Не вдалося видобути назву файла сертифіката CA з адреси

en: Cancellable initialization not supported
uk: Підтримки ініціалізації з можливістю скасування не передбачено

en: Missing mandatory 'id' attribute
uk: Пропущено обов'язковий атрибут «id»

en: Missing mandatory 'href' attribute
uk: Пропущено обов'язковий атрибут «href»

en: Could not find 'status' node
uk: Не вдалося знайти вузол «status»

en: Action is pending
uk: Очікуємо на виконання дії

en: Action is in progress
uk: Виконуємо дію

en: Action has failed
uk: Помилка під час виконання дії

en: Unknown action failure
uk: Невідома помилка під час виконання дії

en: Failed to parse response from resource
uk: Не вдалося обробити відповідь від ресурсу

en: Could not find 'reason' node
uk: Не вдалося знайти вузол «reason»

en: Could not find 'ticket' node
uk: Не вдалося знайти вузол «ticket»

en: Could not find 'value' node
uk: Не вдалося знайти вузол «value»

en: Could not find 'expiry' node
uk: Не вдалося знайти вузол «expiry»
